Lekarze Internista Leszno

lekarz Irena Leśków-Kurkiewicz

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz,stawia trafne diagnozy, życzliwa. Jedyna wada to chyba to, że okropnie długo trzyma pacjenta, nie zawsze potrzebnie. A ludzie w kolejce pod drzwiami czekają godzinami. Za bardzo rozgadana jest.
Opinia dodana przez: Libra

lekarz Maciej Kocybik

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Dr. Kocybik to dla mnie człowiek z wielką wiedzą a przede wszystkim bardzo komunikatywny,rzeczowy i uprzejmy.Dziesięć lat temu moja mama miała problemy z ciśnieniem, były krwotoki z nosa. Dostała jakieś leki i pewien czas było dobrze. Kiedy przeprowadziła się do mnie do Leszna pojawiła się zadyszka. Myślałam że to wieńcówka,ale byłam w błędzie. Wielu lekarzy ją osłuchiwało,ale żaden nic nie stwierdził.Polecono mi dr. Kocybika, który na pierwszej wizycie osłuchując stwierdził ...
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Mariusz Truszczyński

64-100 Leszno

Wspaniały lekarz . Bardzo dokładny, delikatny. Pan doktor ma cudowne podejście do pacjenta . Potrafi niesamowicie uspokoić i zmniejszyć stres chorego przed badaniem. Badanie echokardiografii przezprzełykowej Pan doktor wykonuje perfekcyjnie !!! Chciałabym aby wszyscy lekarze w Polsce byli tak profesjonalni i tak delikatni jak Pan doktor Mariusz Truszczyński. Mimo odległości z Poznania do Drawska Pomorskiego cieszę się, że pojechałam do Pana doktora tak daleko. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za profesjnalnie ...
Opinia dodana przez: Justyna.T

lekarz Zbigniew Kasprzak

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "SKARBOWA" Sp. z o.o.
ulica Skarbowa 3
64-100 Leszno

Prawdziwy lekarz rodzinny. Zawsze cierpliwy, empatyczny. Nie spieszy się podczas wizyty. Mamy pełne zaufanie do Pana doktora. Polecamy

lekarz Jagoda Raulinajtys

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Domowe"
Sobieskiego 1.
64-100 Leszno

Byłem u Pani doktor dwa razy i stwierdzam,że jest osobą dociekliwą i staranną . Nie pozostawia chorób bez starannego wyjaśnienia i za to zasługuje na słowa uznania .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Renata Gralec

ul. Tuwima 16/7
05-084 Leszno

Cierpliwa i miła. Zawsze doradzi. Duża wiedza i trafność w identyfikowaniu i sposobie leczenia chorób. Pani Doktor pomogla mi wiele razy. Polecam.

lekarz Igor Jeremicz

64-100 Leszno

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Bogumiła Szymak-Pawełczyk

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Dobre podejście do pacjenta przez p. doktor. Dobrze wszystko wytłumaczy. Miła, uprzejma , odpowie na każde zadane pytanie. Polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Henryk Laskowski

Zespół Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Patronaż" Sp.C. w Lesznie
Marcinkowskiego 5A
64-100 Leszno

Porządny - kardiolog dzięki niemu, żyję dziś normalnie.Trafne diagnozy-kompetentny- cierpliwy- wysłucha- wytłumaczy skieruje gdzie trzeba poświęca- dużo czasu dla każdego pacjenta bardzo uprzejmy ,serdecznie i pozytywnie nastawiony do pacjenta .Polecam wszystkim szukającym dobrego Kardiologa- sto procentowy, bardzo wysokiej klasy specjalista, ledwo chodziłem na drugie piętro a teraz biegam na czwarte po wstawieniu stendów.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Ewa Bartela

64-100 Leszno

Pani Doktor bardzo miła, spokojna, konkretna. Dokładnie wszystko tłumaczy. Potrafi wysłuchać pacjenta. Jestem jej pacjentką od 2 lat. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Bartkowiak

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Pan doktor jest lekarzem kompetentnym znajacym się na swoim fachu poza tym jest bardzo sympatycznym czlowiekiem.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ryszard Sudolski

Internista, Lekarz rodzinny

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Od prawie 30 lat jesteśmy z mężem pod opieką Doktora Ryszarda Sudolskiego..Ciepły ,życzliwy . Umie słuchać. Nigdy przez te wszystkie lata nie okazał zniecierpliwienia.Wielka kultura osobista ,wspaniały lekarz i człowiek. Trafna diagnoza i poświęcony czas pacjentowi.Nie zmienił go czas. Takich lekarzy jest mało. Za całą pomoc,dobroć z serca dziękujemy. Jest Pan wspaniałym Lekarzem i człowiekiem.
Opinia dodana przez: Alina Bartkowiak

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "SKARBOWA" Sp. z o.o.
ulica Skarbowa 3
64-100 Leszno

Od 13 lat leczę się u p.Doktor i żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona .Konktretna ,fachowo wszystko tłumaczy i oczywiście bardzo uprzejma z miłą chęcią wchodzi się do gabinetu.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Andrzej Świderski

Nefrolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo,

lekarz Janusz Biernat

Poradnia Profilaktyki,Leczenia i Terapii Uzależnień
Przemysłowa 27
64-100 Leszno

Profesjonalizm pod każdym względem. Lekarz godny polecenia. Nic dodać nic ująć. Wiecej takich fachowców.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Grażyna Leśniewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepodległości 94 lok. 6
64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor stawia trafne diagnozy, nie żałuje czasu (i cierpliwosci słuchania) pacjentowi. Zawsze chętna do pomocy i życzliwa.
Opinia dodana przez: Libra

POZ w Bystrej, ul. Fałata, tel. 334991877

lekarz Michał Machoy

aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

lekarz z ogromna wiedza i intuicją lekarską! juz w drzwiach potrafi rozpoznać symulanta i nie kryje swojej opinii - dlatego często spotkac mozna krytyke skierowana w jego stronę. jest besposredni - bardzo dobrze!

lekarz Katarzyna, Gajda

Internista, Endokrynolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Dawno nie spotkałam tak aroganckiego i chamowatego lekarza. Od samego wejścia Pani uraczyła mnie swoim złym humorem. Nie obyło się bez uwag wypowiedzianych pod nosem, które były zupełnie nie na miejscu z jej strony. Miła, sympatyczna i empatyczna - tego o tej pani zdecydowanie powiedzieć nie można. Zmarnowany czas i zmarnowane pieniądze. Wizyta była prywatna i wyszłam z tym z czym przyszłam. To była moja druga wizyta. Myślałam wcześniej, że ...
Opinia dodana przez: Joanna