Internista Łódź

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

Centrum Medyczne Lux-Med
ulica Milionowa 2G
Łódź

Pani doktor Natalia Kilian to lekarz posiadający nie tylko wiedzę medyczną i z korzyścią dla pacjenta stosujący ją w trakcie leczenia, ale również lekarz konkretny i poważnie traktujący pacjenta.
Pani doktor bardzo wnikliwie i dokładnie bada pacjenta a zarazem odpowiada na wszelkie nurtujące go pytania, będąc przy tym autentycznie zainteresowaną jego wyleczeniem.
O tym wszystkim przekonałem się zarówno w trakcie wizyt zeszłorocznych, jak i podczas niedawnej wizyty marcowej. Warto nadmienić, iż panią doktor cechuje miły, życzliwy i pełen opanowania stosunek do pacjenta. Jest ona w dosłownym znaczeniu tego słowa profesjonalistką z dużą klasą.
Z całą odpowiedzialnością polecam.

Opinia dodana przez: Jacek K.

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Rozsądna, stawia dobre diagnozy. Ma dobre podejście zarówno do starszych jak młodzieży. Polecam.

Opinia dodana przez: Iwona

Andrzej Janaszewski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Zgierska 38a

zdecydowanie polecam doktora Janaszewskiego

zdecydowanie polecam doktora Janaszewskiego

Ozorkowska 2/6

Lekarz godny polecenia.
Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.

Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Marcepan

Kilińskiego Jana 210
Łódź

Pan Doktor szanuje pacjenta , poświęca mu czas i swoją uwagę. Jest życzliwym profesjonalistą. Mam do Pana Doktora zaufanie i uważam że najlepszego lekarza.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Celna 3
Łódź

Bardzo miła i sympatyczna Pani Kardiolog .

Bardzo miła i sympatyczna Pani Kardiolog .

Złotno 91A

!!! Super !!!

!!! Super !!!
Pani doktor uratowała mi życie. Jestem jej bardzo wdzięczny !!! Jest przesympatyczna i jako lekarz super fachowiec !!!

Opinia dodana przez: DAREK

CLCHP
ul. Okólna 181
Łódź

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

Internista Łódź dr n. med. Anna Kopff

Al. Wyszyńskiego 104/35
Łódź

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.

Opinia dodana przez: Marek