Internista Łódź

lekarz Ryszard Kołodrubiec

Internista, Kardiolog

Baczyńskiego 114
Łódź

Empatyczny, profesjonalny i wspaniały lekarz. Cierpliwie tłumaczy objawy choroby i drobiazgowo analizuje badania laboratoryjne. Bardzo ciepły w kontakcie.

Opinia dodana przez: JERZY

Tylna 4B/44
Łódź

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, który wykonuje swój zawód z pasją i entuzjazmem. W trudnych dla mnie chwilach związanych z chorobą mojej mamy pani doktor wykazała fachowe podejście, empatię i życzliwość. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Eugeniusz Wojciechowski

Opinia dodana przez: Bożena

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Ja nie potrafię przecenić zalet Pani Doktor... Pełen profesjonalizm i ponad wszystko ludzkie podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: wiktor

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.

Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

Leżałam w szpitalu pod kompetentną opieką Pani doktor.Wzbudza zaufanie, a przy tym jest uśmiechnięta. Dziękuję.

lekarz Adam Grzywiński

Internista, Lekarz rodzinny

Abrahama Szwajcera 4
Łódź

Wspanialy lekarz i czlowiek. Widac, ze pomoc ludziom jest jego powolaniem. Potrafi dobrze doradzic nawet kiedy zawodza specjalisci. Pozdrawiam Pani Doktorze i bardzo za wszystko dziekuje.

Opinia dodana przez: KG

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
Łódź

Miło, uprzejmie, fachowo. Bardzo dobry kontakt. Zadowalające efekty leczenia. Zdecydowanie polecam.

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
Łódź

prawdziwy lekarz z powołania i zaangażowana w swojej pracy.
jak najbardziej polecam

prawdziwy lekarz z powołania i zaangażowana w swojej pracy.
jak najbardziej polecam

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
Łódź

Bardzo miła, kompetentna, pełna empatii i cierpliwości oraz ciepła dla pacjenta. Posiada dużą wiedzę i zawsze coś poradzi. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Sylwia