Internista Łódź

Anczyca 4/26
Łódź

Cieszę się że mogę wyrazić swoją opinię o tej wspaniałej osobie. Cudowny lekarz, wspaniały człowiek, przemiła empatyczna i pełna ciepła Pani doktor. Mogę o niej mówić w samych superlatywach. To wspaniałe że mogę być jej pacjentką.

Opinia dodana przez: Ewa

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
Łódź

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Magda

Gazdy 30
Łódź

Lekarz posiadający rozległą wiedzę medyczną uprzejmy dla chorych godny zaufania i polecenia.Leczę się u niego 20 lat.

Opinia dodana przez: Andrzej

Grunwaldzka 49
Łódź

Bardzo kompetentna osoba. Dla każdego poświęca dużo czasu. Bada bada aż do skutku. Nawet jeśli trzeba bardzo dużo wykonać badań. Nic nie zostawi ze znakiem zapytania. Bardzo skuteczna i baaaaardzo miła.

Opinia dodana przez: Marzena

Zespół Poradni Odnowy Biologicznej oraz Świadczeń Uzupełniających
Stefana Żeromskiego 113
Łódź

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by mnie już nie było.Pan doktor to wspaniały człowiek,pełen ciepła i zrozumienia dla pacjenta.Wizyta u pana doktora to czysta przyjemność a nie obawa,że nie zostanę wysłuchana.Dziękuje panie doktorze za opiekę i polecam wszystkim,którzy potrzebuję pomocy wspaniałego kardiologa.Wdzięczna pacjentka.Mirosława Wąsowska.

Edytuj opinię

Opinia dodana przez: mirosława

Al. Kard. Wyszyńskiego St 102A
Łódź

ten lekarz jest czlowiekiem i to chyba najlepsza opinia , najlepiej jest pójść i przekonać się samemu

Opinia dodana przez: dariusz

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
Łódź

Witam!Pani doktor jest wspaniała.Zawsze poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Bardzo dokładnie wysłucha i przebada.Poleci dodatkowe badania.Jest lekarzem bardzo dobry,któremu można zawierzyć..Jest lekarzem dobrym z powołaniem.Wszystkim życzę takiego lekarza jakiego ja mam.

Opinia dodana przez: Jadwiga

Lekarz z prawdziwego powołania.Bardzo dobre diagnozy.Konsultuje z pacjentem wybór leków/tańsze-droższe/tłumaczy ,jakie posiada spectrum działania.

Cebertowicza 15
Łódź

Pani doktor jest bardzo serdecznie nastawiona do pacjenta. Przepisuje odpowiednie leki. Zleca odpowiednie badania.

Opinia dodana przez: Mariusz

Przychodnia
Łagiewnicka 118B
Łódź

Rzeczowy, kompetentny internista przy tym bardzo ciepła osoba umiejąca wytłumaczyć pacjentowi o sposobie leczenia jego dolegliwości. Więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: barbara