Lekarze Internista Lubin

Internista, Kardiolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Renata Leniec
ul. Wł. Łokietka 3/U2
Lubin

jestem pacjentem Pani Doktor od 2012 roku i mam zaufanie tylko do Niej , przemiła dokładna leki dopasowuje super .Dziękuje Pani za Wielką Pomoc dla mnie mojej rodziny i moich znajomych .
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Arkadiusz Chmiel

Wrzosowa 6 g
Lubin

To lekarz z powołania, wysłucha pacjenta, nie spieszy się, dokładny, uprzejmy, zna się na swojej pracy, godny polecenia i przykład dla innych lekarzy. Bardzo Pana doktora pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Jerzy Bijak

Przychodnia Specjalistyczna CDT
59-300 Lubin

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz, kompetentny, przemiły, otwarty na chorego, okazujący choremu swe wysokie umiejętności i serce - Wzór godny naśladowania !
Opinia dodana przez: Ewa Magda

lekarz Elżbieta Szafran-Wieśniak

Przychodnie i Zakłady "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 66
59-300 Lubin

Pani dr Elżbieta Szafran-Wieśniak to lekarka z powołania. Jest kompetentna,skuteczna a przy tym miła, spokojna, uprzejma. Jej stosunek do wszystkich pacjentów jest serdeczny. Polecam do korzystania z usług.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Danuta Łuczkowska

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

lekarz Joanna Pelak

Internista, Gastrolog

ulica Odrodzenia 13/9
59-300 Lubin

Nikt mi nie potrafił pomóc, przyszedłem na gastroskopie gdzie opowiedzialem swoje objawy. Pani pelak zasugerowała celiakie, trafnie jestem wdzięczny za uratowanie mnie od ciągłego cierpienia, zaden lekarz ,,gastrolog'' nie wpadł na to a dodam że juz miałem gastroskopie robioną przed tą, trafną. jeszcze raz dziekuje i takich lekarzy potrzeba w tej sluzbie zdrowia a nie ludzi co siedzą w gabinetach za kare.

lekarz Cezary Prętnik

ulica Topolowa 4/50
59300 Lubin

Lekarz z powołania. Cieszę się, że parę lat temu trafiłam na niego, szukając pomocy u różnych specjalistów, bo jest to lekarz, który potrafi się pochylić nad problemem pacjenta. Jest bardzo mądrym człowiekiem, lekarzem, który leczy i ratuje. Jest to najlepszy specjalista, jakiego spotkalam. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Rożek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA-VITA"
Wyszyńskiego 6
59-300 Lubin

Dobry człowiek i bardzo dobry lekarz,( b.trafne diagnozy) leczę się u p. doktor wiele lat i mam tylko jedno zastrzeżenie : dlaczego u Niej zawsze tyle ludzi i tak długo trwa wizyta ,a inni lekarze mają pusto pod gabinetami.
Opinia dodana przez: adam_nostra

lekarz Leszek Szklarz

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny i potrafi wysłuchać pacjenta. Bardzo szybko działa i wkłada to całe serce. Bardzo dobry specjalista. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Gorczyński

Internista, Diabetolog

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Skorzystałem z wizyty u doktora w Diabeta-Care Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości w Lubinie. Skłonił mnie do tego przyjaciel,który leczył się u doktora na oddziale diabetologicznym w MCZ w Lubinie i był bardzo zadowolony. Polecam wszystkim Diabeta-Care ponieważ panuje tam przyjazna atmosfera i fachowo podchodzi sie do pacjenta, wizyty u doktora to sama przyjemność - wszystko wytłumaczy i jest cierpliwy. Bogata oferta jak i masa pracujących specjalistów w Diabeta-Care (m.in ...

lekarz Ewa Mickiewicz-Stodolna

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Jestem pod opieką pani doktor od 15 lat. To dzięki jej profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu i empatii jestem ustabilizowana i żyję normalnie. Choć początki choroby były bardzo dramatyczne. Pani Ewa Mickiewicz- Stodolna to lekarz z powołania i wyjątkowy człowiek- piękny umysł i ogromne serce. Miałam niebywałe szczęście, że trafiłam na tego lekarza. Wyrazy szacunku i podziękowania dla całego personelu oddziału reumatologii szpitala w Lubinie na ul. Bema.
Opinia dodana przez: Anna Dębicka

lekarz Joanna Olszewska-Roczniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.
ulica Słoneczna 1
59-300 Lubin

Wspaniała Pani doktor dzięki której żyję. Leczyłem się rok u różnych specjalistów,a po pierwszej wizycie u Pani Doktor zostałem prawidłowo zdiagnozowany i skierowany do szpitala. Dzięki temu mam uratowaną nogę i żyję.Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim polecam wspaniałego fachowca i człowieka.

lekarz Marek Bubnowski

Przychodnie i Zakłady "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 66
59-300 Lubin

Lekarz profesjonalny, życzliwy i uprzejmy. Bardzo dokładny, posiadający dużo empatii w stosunku do pacjenta. Polecam z całego serca.

lekarz Aleksandra Szachowicz

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

lekarz Bartosz Bednarkiewicz

Internista, Diabetolog

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Proffesore, w każdym calu , taka opinia mi przychodzi na myśl jako inżynierowi na emeryturze. Za kompetencję i kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego.
Opinia dodana przez: frantic

lekarz Rafał Płaksej

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Jestem trzy lata po ablacji wykonanej przez doktora Rafała, wszystkim którzy się wahają polecam z całego zdrowego♥️. Wspaniały lekarz, któremu od razu zaufałam. Dziekuję
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Andrzej Kaczyński

Małomicka 59/1
59-300 Lubin

Polecam z całego serca, Pan doktor bardzo kompetentny z dociekliwością szuka przyczyny choroby, zawsze bardzo rzetelne i wnikliwe podejście , każda wizyta z pełnym poszanowaniem do pacjenta w bardzo przyjaznej atmosferze.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ewa Sołtysiak

Psychiatra, Internista

Przychodnia Specjalistyczna CDT
59-300 Lubin

Bardzo godna polecenia Pani doktor, oaza spokoju i cierpliwości, rozmawia długo z pacjentem nie traktuje jako następnego, dobór leków bardzo ostrożny i rozważny, można porozmawiać dosłownie o wszystkim, jestem szczęśliwy,że trafiłem do Pani Ewy, bardzo dziękuję za pomoc. Polecam Panią doktor z całego serca, życzę Pani dużo zdrówka,jest Pani nam bardzo potrzebna taki lekarz to skarb.🌹
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Arkadiusz Joks

Internista, Pulmonolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
59-300 Lubin

Konkretny, uprzejmy, komunikatywny. Spokojnie i bez pośpiechu wyjaśnił problem. Leczenie wdrożone. Za jakiś czas ocenimy skuteczność terapii.
Opinia dodana przez: A.B.

Piotr Marcinkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

Małomicka 86
59-300 Lubin

Najlepszy fachowiec W Polkowickiej przychodni. Leczę się U niego od 1980 roku. Zastępuje wszystkich specjalistów. Zawsze znajduje lepsze i tańsze zamienniki leków wystawiane przez niby specjalistów. Niby Fachowcy zawsze się z tym zgadzają -Twierdząc, że dobry wybór
Opinia dodana przez: Zbyszek