Lekarze Internista Lublin

Endokrynolog, Diabetolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Przecudowny Lekarz i Człowiek. Tacy jak On to ostatnie rzadkie ptaki, a właściwie to już ich nie ma… Na uwagę zasługują niezwykła wiedza, kompetencja i wnikliwość, zdolne rozwikłać każdą medyczną zagadkę, a przy tym wyjątkowa kultura osobista, jak również bezgraniczne oddanie pacjentom. I to najrzadsze ze wszystkich, nieprawdopodobne wręcz ciepło. Oboje z małżonką, uczestniczący w wizycie, wzruszeni jesteśmy i porażeni ogromem dobroci, jaką Pan Doktor ofiarowuje wszystkim szukającym u Niego ...
Opinia dodana przez: Aleksander

dr n. med. Jacek Baszak

Kardiolog, Internista

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dorota Tatarska-Jojczuk

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Woliński

Internista, Lekarz rodzinny

Ośrodek Dializoterapii
Witolda Chodźki 2
20-093 Lublin

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Bardzo wnikliwy i dokładny, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam!
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Jarosław Nazar

Internista, Gastrolog

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Zubrzycka

Internista, Pediatra

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność i szczerą radość z usług Pani doktor Agnieszki Zubrzyckiej, która zajęła się badaniem moich dwóch synków. Jej profesjonalizm, empatia i troskliwe podejście do pacjentów są niesamowite. Pani doktor Zubrzycka nie tylko wykazała się głęboką wiedzą medyczną, ale również okazała się być niezwykle życzliwą i ciepłą osobą. Jej umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi sprawiła, że nawet mój bardziej nieśmiały syn czuł się komfortowo i zaufał lekarzowi. ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Lesław Janusz

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo kompetentny, spokojny, wzbudzający zaufanie lekarz. Bardzo polecam.Myślę że młodzi lekarze mogliby dużo się od niego nauczyć, szczególnie empatii i wzorowego podejścia do pacjenta.

lekarz Elżbieta Misiak

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Małgorzata Miącz

Onkolog, Internista

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Bardzo dobra Pani doktor ,uprzejma sympatyczna ,zajęła się mną bardzo dobrze i profesjonalnie .polecam z całego serca 💓

lekarz Marzena Janik

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna osoba. Szybka diagnoza, konretne leczenie. Jako lekarz rodzinny bardzo dobry. Pozdrawiam Lila

lekarz Dariusz Wojtanowicz

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pacjenta traktuje jak najbliższego członka rodziny. Zaangażowanie 100%. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Beata Prozorow-Król

Internista, Gastrolog

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Najlepsza pani doktor jaką znam! Przyleciałam za zagranicy miałam mało czasu na badania i stwierdzenie co mi dolega ale dzieki pani doktor która szybko postawiła diagnozę uniknęłam męczarni w bólu, ciepła sympatyczna z empatią i powołaniem,najlepszy lekarz jakiego znam i od tamtej pory jedyny do którego będę chodzić
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Piotr Błaszczak

ulica Czarkowskiego 17
20-735 Lublin

To lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista. Polecam

lekarz Dorota Łyszczarz

Internista, Endokrynolog

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jolanta Kowalczyk-Bołtuć

Internista, Endokrynolog

ul. Emilii Plater 12
20-814 Lublin

Cudowna, profesjonalna, serdeczna i bardzo fachowa. Pani doktor oprócz chorób endokrynologicznych zajmuje się również chorobami współistniejącymi.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Robert Główka

Internista, Kardiolog

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno- Lecznicze
Nałęczowska 27
20-701 Lublin

Niezwykle kompetentny lekarz obdarzony dużą wiedzą. Dociekliwy i dokładny, przy tym skromny i uczciwy. Niezwykle komunikatywny. Mówi językiem zrozumiałym dla pacjenta. Nie "odwala" porady lecz stara się by pacjenta jak najlepiej zbadać. Godny polecenia. Życzyłbym sobie więcej tak oddanych lekarzy.
Opinia dodana przez: Zdzisław Wypych

lekarz Jarosław Sawiniec

Internista, Toksykolog

Chodźki 5/49
20-093 Lublin

Witam. Pan dr wykonuje kompleksowe badania, tłumaczy szczegółowo wyniki badań i ewentualne niejasności. Bardzo grzeczny i życzliwy

lekarz Grzegorz Mizerski

Internista, Diabetolog

ulica Dożynkowa 21C/29
20-223 Lublin

Bardzo miły pan, dokładnie wszystko wytłumaczy, poda w jakiej aptece można wykupić dany lek, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Tomasz Stępień

Internista, Anestezjolog

Mełgiewska 7/9 BL.1/54
20-209 Lublin

Cenie u Pana doktora poswiecany czas i kompetencje. Tłumaczy dokładnie działaniu leków, wyjaśnia jasno i prosto wszystkie niejasnosci i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Magdalena Pacyna

Aleje Racławickie 24/68
20-037 Lublin

Wysokiej klasy specjalista, polecam ! ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Opinia dodana przez: janusz