Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Internista Niepołomice

lekarz Zbigniew Hauser

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
Piękna 4
32-005 Niepołomice

Bardzo dobry lekarz z powołania, miły życzliwy nikomu nie odmówi pomocy, można powiedzieć że to unikat w naszej polskiej służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Bąk

Poradnia Zdrowia Rodziny "LIFE" Szpital
pl. Zwycięstwa 6
32-005 Niepołomice

Przyjal mnie na SORze na Żeromskiego.Mialem problem z piekacymi oczami(od komputera).Niebyło okulisty więc do niego zadzwonil .Dostalem krople i na 2 dzien juz byla poprawa.Dodam,że bylem tam wieczorem.Zdecydowanie polecam.

lekarz Magdalena Piotrowska

Internista, Hematolog

ulica Grunwaldzka 20 R
32-005 Niepołomice

Wielkie dzięki w imieniu Józefa Sysło. Podziw za zaangażowanie i kompetencje. Gratulacje doktoratu. Pozdrowienia dla Niepołomic.
Opinia dodana przez: Paweł Kozik

lekarz Katarzyna Krynicka

Daszyńskiego 48/6
32-005 Niepołomice

Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza. Poświęciła trochę czasu na wizytę, nie zbyła, wysłuchała, doradziła, dała skierowania na potrzebne badania, a przy tym była miła i ludzka. Takich lekarzy dziś wielu nie ma. Dodam jeszcze, że nie była to wizyta prywatna. Jestem bardzo wdzięczna.

lekarz Krystyna Wisłocka

Wielicka 92
32-003 Niepołomice

Wspaniały lekarz humanista o szerokich horyzontach wiedzy medycznej i ogólnoludzkiej. W kontaktach lekarz-pacjent stwarza niepowtarzalną atmosferę pełną empatii. Mimo ograniczonego czasu, poświęca uwagę nie tylko problemom medycznym ale także życiowym swoich pacjentów. Jej zaangażowanie i życzliwość tworzą atmosferę sprzyjającą poprawie stanu zdrowia.

lekarz Wojciech Duda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Niepołomickie Centrum Medyczne w Niepołomicach
32-005 Niepołomice

Niezwykle empatyczny w podejściu do pacjenta, cierpliwy, wyczerpująco wyjaśnia przyczyny choroby i proponuje skuteczne leczenie.

lekarz Paweł Śledziowski

Internista, Hematolog

32-005 Niepołomice

Mama od marca 2015 roku miała zdiagnozowaną przewlekłą białaczkę limfocytową. Od marca 2020 roku została pacjentką dr Śledziowskiego. Podczas wizyt ani razu nie zostało wykonane badania USG brzucha. Zgłaszając jakiekolwiek objawy [np. powiększone węzły chłonne, opuchnięty brzuch, ból brzucha] otrzymywała odpowiedź „to normalne przy białaczce”. Ostatnią wizytę miała 13 maja br. roku - do szpitala trafiła 10 czerwca br. na jakąkolwiek pomoc było już za późno, zmarła 22 czerwca br. ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Bardzo polecam Pana doktora, nigdy nic złego o nim nie można powiedzieć. Nie wiem skąd inni mają aż tak nie miłe doświadczenia z nim. Raz ratował mojego 4 letniego syna, siedział przy nim 2 h i czekał na reakcję na leki. Owszem jego rozmowa i zachowanie czasami daje wrażenie że albo jest pod wpływem albo coś innego ale nigdy nie miałam problemu z badaniem doborem leków. Leczę się u niego ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marzanna Kleczaj-Kurek

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Pionierów 1a
32-005 Niepołomice

Pani doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem, z uwagą słucha, co pacjent ma do powiedzenia i bierze to pod uwagę. Starannie analizuje wszystkie wyniki na podstawie których orzeka o zdolności do pracy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Teresa Kotlinowska

Internista, Alergolog

Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego w Niepołomicach
JANUSZA KORCZAKA 1.
32-005 Niepołomice

Nie polecam Pani alergolog Teresy. Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Pierwszy raz w życiu wyszłam z wizyty po ok. 5min, ze względu na to jak zostałam potraktowana. Pretensje o wszystko co powiedziałam. Nawet nie zdążyłam wymienić wszystkich leków jakie biorę. Pani doktor oburzona tym, że chciałam sprawdzić konkretne dawkowanie z nazwy leku na receptach na telefonie. Dosłownie traktowanie jakby się było oszustem. Powiedziała, że dla niej recepty to żaden ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Marek Kuźniewski