Lekarze Internista Nysa

lekarz Marzanna Derkacz-Jedynak

NZOZ Poradnia Kardiologiczna
Mariacka 10
48-300 Nysa

Takiego lekarza życzę każdemu człowiekowi,jest dla wszystkich.obojętnie kto wejdzie do gabinetu.Jest wrażliwa na cierpienie ludzkie i bardzo pomocna.Zyczę wszystkim ludziom tak mądrego lekarza.Erika

lekarz Krystyna Kmita-Żukrowska

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Ratunkowy
Nysa

Bardzo kompetentna Pani lekarz, właściwa osoba ma właściwym miejscu !!! Zachowując zimno krew zawsze !!! Działająca fachowym czynem z ogromną sympatia i serdecznoscia ! Życzymy sobie tylko takich wirtuozow leczenia... serdeczne podziękowania dla tej Pani lekarz za zaangażowanie i serce włożone w swoją pracę. Również powodzenia w dalszej karierze zawodowej !!! Powinniśmy być dumni, iż Nasz szpital ma w swoich kręgach takich lekarzy będących centralnym sercem w ciągle bijacych murach ...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Stanisław Kowarzyk

Internista, Endokrynolog

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Świetny fachowiec ciepły sympatyczny dokładnie tłumaczy chorobę nie jest wyniosły pomógł mojemu ojcu skutecznie stawiając diagnozę takich lekarzy nam potrzeba

lekarz Iwona Ossowska-Szymkowicz

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Laryngologiczna
Marii Curie Skłodowskiej 2
48-300 Nysa

Profesjonalna, kompetentna, rzeczowa, uprzejma, stanowcza, „ANIOŁ” współczesnych pacjentów. #Głuchołazy #NysaPAKS

lekarz Jan Lubecki

Internista, Diabetolog

ulica Moniuszki 7
48-300 Nysa

Świetny lekarz, godny polecenia. Moim zdaniem najlepszy diabetolog w Polsce. Pełny serca i ciepły człowiek.

lekarz Karol Stania

American Heart of Poland Spółka Akcyjna
ulica Skłodowskiej-Curie 1
48-300 Nysa

U dr Stani leczę się od 18-tu lat. Ratował mnie przy zawale. Rozmawia i tłumaczy, zawsze ma dla mnie czas. Uprzejmy i troskliwy. To cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zofia Krolicka
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Wojciech Bujak

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia w Nysie
M.Skłodowskiej Curie 1
48-300 Nysa

Pan Doktor Wojciech Bujak najlepszy kardiolog i lekarz rodzinny w Nysie lekarz o wielkim sercu ❤️ Uratował mi życie 🤗 bardzo ale to bardzo dziękuję panu doktorowi 😉 Bardzo polecam pana doktora Wojciecha Bujaka na wszystkich wizytach dokładne badania.Bez problemu wystawia skierowania do innych specjalistów . Zawsze wysłucha pacjenta i zawsze odpowie na pytania 😍 Jest miły i uprzejmy. Dużo,dużo zdrówka dla pana doktora żeby mógł nas jak najdłużej leczyć ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jacek Miarka

Moniuszki 11 lok. 1
43-303 Nysa

U doktora J. Miarki leczę się od blisko 2 lat Po wielu nieprzyjemnych i mało fachowych lekarzy na jakich trafiałam tylko pan doktor był w stanie postawić diagnozy i mi pomóc Męczące mnie bóle głowy zelżały Doktor pomógł mi też przy zapaleniu oskrzeli których nikt nie słyszał Każdorazowo robi ekg i mierzy ciśnienie Mało tego ma renteg w oczach Za każdym razem trafia z diagnoza zanim otrzyma wynik Wprawdzie leczę ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Zofia Kałwelis-Zaleska

Internista, Lekarz medycyny pracy

marsz. Piłsudskiego 9
48-303 Nysa

podchodzę drugi raz bo kolejki niesamowite, jedna do rejestracji druga do lekarza - masakra! I żeby to była kolejka, tam jest jeden wielki chaos nie wiadomo kto za kim stoi tłum ludzi kłębiący się pod wejściem. Postałem chwilę i zniechęciłem się tym co zobaczyłem. Może drugi raz się uda? I chyba będzie trzeba tam stracić z pół dnia - wezmę kanapki.

lekarz Monika Osadca-Zych

ulica Piłsudskiego 12A
48-303 Nysa

Lekarka ogranicza się tylko do wypisywania recepty żadnego dogłębnego leczenia czy skierowania na badania specjalistyczne

lekarz Małgorzata Wilczek

Pulmonolog, Internista

ulica Mariacka 18/2
48-304 Nysa

Pani malgorzata odmawia wysawienia recepty na chorobe przewlekła online. Najpierw zapytała czy byłam u jakiegokolwiek lekarza od czasu diagnozu w 2014. Byłam u niej, zapytała czy moja astma sie pogarsza, powiedziałam ze nie, i dostałam te same leki co od lat, i nie dostałam żadnego skierowania na żądne badanie. Po tym usłyszałam ze zaproponowała spirometrie, ktorej nie zaproponowała ( minut wczesniej twierdzila ze nie widziała mnie nigdy w życiu). Dostałam ...
Opinia dodana przez: Zanet

lekarz Paweł Koronczok

ulica Mariacka 6-8/21
48-300 Nysa

Z przykrością muszę stwierdzić ze Pawel Koronczok z Nysy z Przychodni Rodzinnej Mariacka przepisuje od dwóch lat lek Onirex moje 84-letniej matce. Leczenie powinno trwać jak najkrócej, zwykle od kilku dni do 2 tyg. Maksymalny czas stosowania 4 tyg., włącznie z okresem stopniowego.zmniejszania dawki leku. Z tego powodu kwestionuje kwalifikacje i kompetencje tego lekarza.Pan Koronczok jest nieodpowiedzialny.
Opinia dodana przez: Musial

lekarz Ewa Knopińska-Rostkowska

Internista, Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA w Nysie
Piłsudskiego 47

lekarz Marzena Nogieć

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2

48-304 Nysa

lekarz Marian Pasieka

ulica Mariacka 6/8

lekarz Krzysztof Doskocz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich "MINI-LAB"
Grodkowska 9