Lekarze Internista Olkusz

Internista, Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczaj - Nowy Szpital w Olkuszu
Al. Tysiąclecia 1
Olkusz

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina

Anna Wasyliszyn-Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Olkuszu
32-300 Olkusz

Szczerze polecam! Pani Doktor ma czas dla pacjenta, wnikliwa i empatyczna. Trafnie zdiagnozowała problem.

lekarz Hani Youssef

Internista, Lekarz rodzinny

32-300 Olkusz

Polecam, trafne diagnozy, skuteczne leczenie. Zawsze punktualny, przychodzę o wyznaczonej godzinie wizyty i nie czekam więcej jak 5 minut.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Wioletta Jarzyńska-Kamionka

32-300 Olkusz

Doskonały lekarz, ogromne zaangażowanie i poświęcenie. Pani uratowała życie mojej mamy, które wisiało na włosku.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Marek Trzcionkowski

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Górnicza 1
32-300 Olkusz

Chciałabym przekazać słowa uznania dla Pana, kiedyś przed laty byłam pacjentką szpitala, i w pewnym okresie trafiłam pod Pana opiekę. Wtedy byłam trochę pogubiona, nie wiedziałam co mam zrobić jak żyć po przebytej operacji. Ważny był dla mnie i jest do dzisiaj kontakt z lekarzem, któremu mogę bezgranicznie zaufać. Znalazłam tam takich lekarzy, a w śród nich jest też Pan. Leczenie farmakologiczne to połowa sukcesu, do całkowitego dojścia do dobrego ...
Opinia dodana przez: Wiesława J.

lekarz Arkadiusz Kaleta

Internista, Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Prywatny
ul. Krakowskie Przedmieście 11/1
32-300 Olkusz

Dr Kaleta to lekarz z powołaniem. Kompetentny, uczciwy, lekarz z ludzką twarzą. Z pacjentem umie się komunikować i cierpliwie, rzeczowo wszystko tłumaczy. Jestem jego pacjentką od dawna i polecam każdemu. Najważniejsze jednak jest to, ze jest skuteczny. Potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta.

lekarz Renata Gamrat

Internista, Lekarz rodzinny

32-300 Olkusz

Bardzo profesjonalne podejście a jednocześnie każde spotkanie jest w przesympatyczniej atmosferze. Syn od razu złapał kontakt z Panią Asia a zazwyczaj nie jest zbyt ufny do obcych osób. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Małgorzata Pacuń

29 Listopada 3B/4
32-300 Olkusz

Gdyby było po więcej gwiazdek, dałbym więcej w każdej kategorii. Pani doktor przywraca wiarę w ludzi!! Dziękuję!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marzena Bigaj

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

bardzo dobry lekarz, poświecą pacjentowi duzo czasu, zleca badania przed wydaniem opinii, analizuje problem z kazdej strony, nie wciska na sile lekow bo jej sie oplaca, ani nie przepisuje antybiotykow bez potrzeby, polecam!!
Opinia dodana przez: messy

lekarz Renata Kasza

Gabinet
ul. Broniewskiego 8A
32-300 Olkusz

Mam do Pani Doktor pełne zaufanie, jest zaangażowania w proces leczenia mnie, nigdy nie bagatelizuje moich najdrobniejszych nawet problemów zdrowotnych, potrafi nie tylko skutecznie leczyć ciało, ale i podreperować zachwianą chorobą psychikę.

lekarz Anna Kajda

Internista, Lekarz medycyny pracy

32-300 Olkusz

Pani dr Aleksandra Kajda to wspaniała lekarka, podejmująca szybkie i trafne diagnozy.Wysłuchuje pacjenta, przez co ma się do Niej zaufanie a to bardzo dużo w relacji pacjent-lekarz.Z przykrością dowiedziałam się, że nie będzie przyjmować aż do odwołania.Oby wróciła, wówczas polecam jej usługi lekarskie szczerze i otwarcie.Pozdrawiam cały miły personel. M.G.
Opinia dodana przez: Małgorzata G.

lekarz Joanna Gurgul-Żółkiewicz

32-300 Olkusz

Nie potwierdzam opinii obu Pani ani osoby bez kręgosłupa podpisującej się jako Anonim. Trochę więcej jak 8 miesięcy temu dzięki wiedzy, kompetencji wynikającej nie tylko z jej wykształcenia i przygotowania internistycznego jak i pulmonologicznego, chęci uczenia się, dzisiaj żyję i poruszam się o własnych siłach, a nawet pracuję. Inni postawili na mnie krzyżyk i mówili, że jak przeżyję to będę niesprawny i na rencię. Tak nie jest dzięki Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Marko

lekarz Agnieszka Wesołowska-Rogozik

32-300 Olkusz

Jako lekarz w Ośrodku zdrowia to tragedia.Musialam iść do tej Pani, gdyż moj lekarz rodzinny byl chory. Mozliwe, że jak przyjmuje prywatnie to jest inna. Bardzo niesympatyczna, arogancka osoba. Nie tłumaczy choroby, podnosi głos rozmawiając z pacjentem, aż strach zapytać o cokolwiek. Odradzam, jeśli ktoś nie chce dodatkowo podnieść sobie ciśnienia.Dawno już nie spotkałam takiego beznadziejnego lekarza. Jakby za kare do pracy przyszła i robi łaske, że kogoś wogole raczy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bożena Zgoda

Internista, Lekarz medycyny pracy

32-300 Olkusz

Nie polecam. Pani doktor posiada kompetencje, ale uprzejmości brak. Ma lekceważący stosunek do pacjenta.

lekarz Ewa Kazibut

32-300 Olkusz

Wydaje mi się, że jednak od lekarza należy wymagać uprzejmości w końcu jest to zawód dla ludzi a u Pani Doktor uprzejmości nie zauważyłam. Byłam kolejnym przypadkiem a nie pacjentką potrzebującą pomocy. Zostałam potraktowana "z góry" i bezosobowo.

lekarz Iwona Ryczko

32-300 Olkusz

Z Panią doktor spotkałam się podczas mojej pierwszej wizyty na SOR-e i tym samym w szpitalu. Jest to osoba niekompetentna, niegrzeczna, a wręcz ordynarna. Używała wobec mnie nieprzyjemnych słów. Potraktowała mnie lekceważąco, jak jakiegoś intruza, który zawraca głowę i bez większej potrzeby przybywa w nocy na jej dyżur. Poczułam się w związku z tym bardzo nie fajnie, a nawet winną za przeszkadzanie w pracy, za naruszenie spokoju Pani doktor. Nie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Majda

32-300 Olkusz

Odmówiła przyjazdu na wizytę domową do pacjenta onkologicznego,tlumacząc że on jest właściwie w jej wieku -czyli chyba za młody ale to że nie miał siły przyjechać do przychodni dla niej się nie liczyło w.Beznadziejny lekarz
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Maciej Nowacki