Lekarze Internista Ostrów Wielkopolski

dr Jolanta Herzog

Internista, Pediatra

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjentow w kazdym wieku, nie boi sie wypisywac skierowan na badania jesli ma jakies watpliwosci. Panią doktor uwielbiam ja, moje dziecko a takze moj dziadek :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dariusz Bierła

Ostrów Wielkopolski

Jest świetny :) bardzo rzeczowy i sympatyczny

lekarz Maria Garstka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Pielęgniarek Szkolno-- Środowiskowych " Zdrowie" s.c.
Grabowska 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

to moja babcia dordzo kochana bardzo ją kocham i polecam jestem na tak Wojtek Nowak mnuk

lekarz Daniel Otmianowski

Pulmonolog, Internista

ul. ks. Walentego Śmigielskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dokładny ,uprzejmy,kompetentny. Trzeba by wiele wymienić wspaniałych cech tego lekarza. Do tej pory nie spotkałem tak wspanialego lekarza przedewszystkim uczciwy poświęcający b.duzo czasu pacjentowi.Wdzięczny pacjent Wojciech Dudziński
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

Centrum Diagnostyki Obrazowej i Dializoterapii Cardinox Sp. zo.o. Filia Ostrów Wlkp.
BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Maria Krzeszkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

ul. ks. Walentego Śmigielskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

bardzo polecam Pania Dok. Krzeszkiewicz. Nie znam lepszego lekarza pracujacego w przychodni na ul mertki w Ostrowie Wlkp. To anioł nie lekarz. Idealne podejscie do pacjenta, pani dok. zanim cos przepisze dokladnie zapozna sie z chorym, poswieca mu mnostwo czasu zeby dac dobra diagnoze co u niektorych jest na odpierdol.Leczy sie u pani dok moja cala rodzina i zawsze diagnoza jest trafna w 100%. u mnie i u męża tylko ...
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

lekarz Wojciech Kubski

Cisowa 8
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetny lekarz, w dodatku bardzo sympatyczny. Wizyta bezstresowa. Wykonuje także badania kierowców na prawo jazdy. Bardzo polecam :)

lekarz Marcin Tarczyński

Pulmonolog, Internista

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry, młody lekarz otwarty na nowości, komunikatywny i co najważniejsze skuteczny. Życzę dużo zdrowia Panie Doktorze, wytrwałości w niesieniu pomocy chorym i satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Stanisław Dobrzycki

Internista, Kardiolog

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjenta, cierpliwość wobec starszych osób, dokładne tłumaczenie choroby i sposobu jej leczenia. Bardzo kompetentny, wzbudzający zaufanie. Bardzo sympatyczny.

lekarz Marek Zieliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROVITA
Konopnickiej 2 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Najbardziej kompetentny lekarz,jakiego znam,dużo empatii,potrafi słuchać!!!,do tego obszerna wiedza i diagnostyczna intuicja!Polecam serdecznie i dużo zdrowia dla Kochanego doktora!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Lewandowicz

Diabetolog, Internista

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. Ma bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Wiele mu zawdzięczam. Szczerze polecam każdemu.

lekarz Wiesława Fischer

Internista, Diabetolog

Kaliska 24/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zgłosiłem się do tego Zgłosiłem się do tego lekarza z zaczerwienionym paluchem u stopy z czarnym strukiem na nim. Została mi przepisana maść którą miałem używać i opatrywać paluch. Po uzyskanej poprawie kazano mi nadal opatrywać palec opatrunkiem z dodatkiem srebra. Powiedziano mi, że gdyby przez dłuższy czas nie było poprawy mam się udać do podologa i dano mi jego reklamę na której był adres i nr telefonu. Ponieważ palec ...
Opinia dodana przez: wojak12

lekarz Kornelia Hausmann

Krotoszyńska 116a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Lekarz, który potrafi wysłuchać pacjenta i trafnie zdiagnozować. Mądra i nad wyraz uprzejma. Polecam .

dr n. med. Aleksandra Baumann-Antczak

Internista, Endokrynolog

Przychodnia "JANTAR"
Piłsudskiego 7A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko skrupulatnie, w razie potrzeby nie ma problemu z badaniami

lekarz Paweł Czaja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROVITA
Konopnickiej 2 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Na wizytę prywatną trzeba czekać ponad pół roku, na zlecone przez lekarza dalsze badania (prywatnie) również ponad pół roku. Wizyta, mimo iż przeprowadzona w uprzejmej atmosferze, nie przebiegła jak powinna - brak stosownego wywiadu, żadnego ostrzeżenia przed zapisanymi lekami, po których wystąpiły silne skutki uboczne, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Jak się okazało potem, skutki te występują bardzo często. Uważam, że problem, z którym przyszłam na wizytę (ponownie po 2,5 roku) został ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Tadeusz Tuzel

Lekarz rodzinny, Internista

Prosta 5
63-400 Ostrów Wielkopolski

Mój lekarz rodzinny. Dzięki niemu trafiłam szybko do odpowiedniego specjalisty, co pozwoliło na szybką diagnozę. Lekarz drąży temat, sprawdza, nie ogranicza się do ogólnego wywiadu. Kiedy coś się dzieje, nie zostawia pacjenta samemu sobie. Do tego sympatyczny... a po 3 godzinach oczekiwania w kolejce to ważne ;). Polecam i sama nie zmienię lekarza :)

lekarz Roman Mocek

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Lotnicza 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miły i kompetentny lekarz Konsultacja medyczna i kilka skierowań na badania i zabiegi za pierwszym razem. Dziś mało kto chce tak od razu wypisać tyle zleceń Polecam serdecznie

lekarz Radosław Biela

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niesiołowskiego 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Żenada....na dzień dobry Pan doktor skrytykował dotychczasowe leczenie innego specjalisty, niezbyt profesjonalne....na samym wstępie mnie do siebie zniechęcił....nie polecam

Daria Mazurkiewicz

Internista, Diabetolog

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
63-400 Ostrów Wielkopolski

jestem zadowolony z wizyt i leczenia - podoba mi się entuzjazm z jakim podchodzi do pacjenta, - potrafi jasno i cierpliwie wytłumaczyć na czym polega leczenie. Cieszy się razem z pacjentem nawet z najmniejszych sukcesów z leczenia.
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Romuald Radziejewski

ER-MED
Wańkowicza 43
63-400 Ostrów Wielkopolski

Niekompetentny i arogancki w stosunku do pacjenta. Bez jakiegokolwiek badania podpisuje żaświadczenia do zakładu pracy. Odnosi się wrażenie, że działa na korzyść jednej z firm produkcyjnych w Ostrowie Wlkp. mając pacjentów w głębokiej pogardzie.