Lekarze Internista Pabianice

lekarz Wojciech Jerzyński

NZOZ DDJ-MED
95-200 Pabianice ul.Orla 45
95-200 Pabianice

Profesjonalne podejście do pacjenta, nigdy nie ma problemu ze skierowaniem na dodatkowe badania mimo dużej ilości pacjentów zawsze znajdzie czas w nagłym przypadku.
Opinia dodana przez: Paweł. K.

lekarz Miłosz Klimecki

ul. Osikowa 29
95-200 Pabianice

Całkowicie zgadzam się z opiniami powyżej. Do kultury osobistej i wiedzy fachowej pana doktora ,mogę dodać umiejętność słuchania pacjenta i jego rodziny oraz stawiania trafnych diagnoz. Fachowość i zaangażowanie jest na wysokim poziomie także w trakcie wizyty w ramach świątecznej i nocnej pomocy lekarskiej. Polecam każdemu, pan doktor Miłosz Klimecki przywraca wiarę w ludzi i lekarzy z prawdziwego powołania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Janusz Cherbeć

Przychodnia nr 2
Jana Pawła II 36/40
95-200 Pabianice

Lekarz godny polecenia. Robi wszystko z pasją. Dignoza była świetnie wytłumaczona. Od kilku lat chodzę na wizyty do Pana Janusza i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Anonimowy
{'id': 511, 'name': u'Pabianice'} Internista
                                       lek. med. Leszek Bieniaszek

lek. med. Leszek Bieniaszek

Internista, Kardiolog

Przychodnia Specjalistyczna Falck
Konopnickiej 39a
95-200 Pabianice

Bardzo dobry specjalista. Ratował moją babcię a teraz ja się osobiście leczę u Pana doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowie na każde pytanie,wytłumaczy co pacjentowi dolega. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Smoleń

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Dziękuję z całego serca za wszystko, za leczenie, wsparcie którego potrzebowałem, dużo ciepła , a jak trzeba było postawić mnie do pionu, i już albo dopiero siedem lat przeszczepu.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Jacek Nowakowski

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Przychodnia Specjalistyczna Falck
Konopnickiej 39a
95-200 Pabianice

Cudowny Człowiek i wspaniały lekarz. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Ogromnie dziękuję Pani Doktorowi za profesjonalizm i empatię.Obym zawsze na swojej drodze spotykała takich lekarzy jak Pan Doktor Jacek Nowakowski Z ogromnym uznaniem pacjentka Ewa Porzycka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Rajska-Tokar

Partyzancka 54b
95-200 Pabianice

Bardzo dobra, bardzo kompetentna lekarka, poświęca dużo czasu pacjentowi, szuka przyczyny choroby (a nie jak inni przepisuje tylko lekarstwa, nowoczesnych leków. Prawdziwy lekarz z powołania, wreszcie po wizytach u kilku lekarzy ona znalazła odpowiedni lek na ciśnienie i wykryła inne choroby. Polecam bardzo te lekarkę.

lekarz Beata Westfal

Internista, Kardiolog

Przychodnia
gen. Romualda Traugutta 6
95-200 Pabianice

Bardzo sympatyczny i miły lekarz, pełen profesjonalizmu i oddania swojej pracy. Serce skontrolowane, adania opisane i omówione z pacjentem. Dziękuję za opiekę Katarzyna Molewska

lekarz Piotr Debich

EKG, Internista

kardiomed
warszawska 24
95-200 Pabianice

Był po prostu SUPER nie mam siły pisać bo jestem jeszcze obolała. Nie mam siły pisać tu laboratów, zajął się mną ekstra w czasie 10 godzinnego oczekiwania na wyniki na pabianickim SORze
Opinia dodana przez: Grażyna Bajer

lekarz Jolanta Maciaczyk-Kubiak

Warszawska 63 lok. 2
95-200 Pabianice

Bardzo dobry i pomocny lekarz.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

dr Piotr Szwajkajzer

Przychodnia
Kilińskiego 10/12
95-200 Pabianice

Ojciec był podopieczny doktora od 5 lat minimum. Lekarz DRAMAT. Doktor na pamięć przepisywał ojcu leki na nadciśnienie, ale zupełnie się nie zainteresował kaszlem. Wiadomo- palacz to musi kaszlać. Ale nawet nie zlecił żadnego badania, nie osłuchał sensownie. ZAŁOŻYŁ- PALACZ, POcHP, to pewnie jakieś zapalenie. Już nie mówię o tym, że z rekomendacji NFZ ojciec był w grupie, która kwalifikuje się do zalecanych szczegółowych badań na raka płuc. Ojciec mówił ...
Opinia dodana przez: Syn

lekarz Bożena Orzełowska

Olmed
95-200 Pabianice

Jesli tacy lekarze maja nas leczyc to juz wole sama sie leczyc w domu! Bez empati ale to akurat mozna by bylo pominac gorzej z faktem pominiecia iz Pani Dr uwaza ze skierowanie jest zle z uwagi na brak inf i odsyla spowrotem z kwitkiem... No coz gdybym byla mniej bystra pewnie bym przytaknela i poszla ale tu problem lezal po stronie Dr iz nie raczyla otworzyc skierowania i przeczytac ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Sławomir Mucha

Internista, Endokrynolog

Św. Jana 15
95-200 Pabianice

Pan doktor leczy mnie na niedoczynność tarczycy od 2 lat . Wyprowadził mnie z bardzo złych wyników tarczycy oraz prolaktyny wysokiej. Teraz śmiało mogę starać się o rodzinę gdy mam takie wyniki . Serdecznie polecam lekarza bo w przeciwieństwie do poprzedniego który nic nie robił w tej kwestii oprócz wypisywania recept to na prawdę moge powiedzieć że jest to dobry lekarz .
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zdzisława Ścibór

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Może jest osobą zasadniczą, ale ja chodzę do lekarza po pomoc i taką otrzymuję w gabinecie oraz fachowych badaniach dodatkowych. Dziwi mnie kiedy ktoś sieje złość i oczekuje, że wyrośnie uśmiech. Myślę, że nie jestem jedyna, która czuje się fachowo zaopiekowana przez panią doktor.
Opinia dodana przez: emilia

lekarz Jarosław Lesman

Łaska 62 / 64
Pabianice

Najgorszy lekarz jakiego miałem w życiu! Zero empatii ,zero zrozumienia, do tego jego wiedza medyczna błaga o pomstę do nieba. Ten człowiek nawet weterynarzem nie powinien być!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Kudaj-Kurowska

Internista, Diabetolog

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Szpitalna 2
95-200 Pabianice

Odradzam wizyty u tej lekarki. Traktuje pacjenta jak śmiecia, wydziera się w trakcie rozmowy telefonicznej. Komentarze "wszystko w porządku, tylko z głową nie tak" są delikatnie mówiąc nie na miejscu. Osobie chorującej od 60 lat na cukrzycę nakazuje jeść 3 razy dziennie. Taka osoba nie powinna leczyć i mieć kontaktu z pacjentami.

lekarz Zbigniew Miągowski

Bugaj 70/40
95-200 Pabianice

Omijać szerokim łukiem, ta osoba kompletnie nie nadaje się na lekarza. Człowiek idzie z nadzieją na uzyskanie pomocy a otrzymuje jedynie obelgi bez powodu. Co więcej, mimo złego stanu zdrowia i złych wyników, nie chce zlecić podstawowych badań oraz dać skierowania do specjalisty, a stara się jedynie aby jak najszybciej wyprosić z gabinetu i mieć z głowy. Zdecydowanie odradzam.

lekarz Tomasz Mackiewicz

Piotra Skargi 119a
95-200 Pabianice

Nie polecam lekarza, brak empatii, lekarz bardzo nieuprzejmy, olewcze podejście do pacjenta i totalna ignorancja objawów. Brak diagnozy, przepisanie tylko i wyłącznie leków przeciwbólowych. Polecam omijać szerokim łukiem.

lekarz Joanna Górzyńska

Kwiatowa 9
95-200 Pabianice

Pani "doktor" najwidoczniej pomyliła zawody, ponieważ doktorem z powołania to ona nie jest. Przychodząc po skierowanie na badanie krwi odpowiedziała " moment moment moment moment ....TO NIE JEST SKLEP SPOŻYWCZY, DO KTÓREGO SIĘ WCHODZI PO KILO CUKRU" - pomijając fakt, że właśnie tym zdaniem pogardziła ludźmi pracującymi w tymże sklepie. Obawiam się że Pani doktor niestety ma mniej kultury i empatii w sobie niż ludzie w spożywczaku. Po chwili stwierdziła, ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Maciej Erendt