Lekarze Internista Piekary Śląskie

lekarz Joanna Przybylska-Just

41-940 Piekary Śląskie

Pani doktor z pełnym profesjonalizmem, empatią zajęła się moją mamą na oddziale geriatrii w Piekarach Śląskich. Mimo krótkiego pobytu mama wyszła ze szpitala chodząc przy balkoniku a została przywieziona jako pacjent leżący. Polecam gorąco zarówno Panią Doktor jak i oddział na którym pracuje.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Katarzyna Dulik

julian
Piekary Śląskie

Pani doktor z zaangażowaniem i rzeczowo podeszła do diagnozy i leczenia- przeprowadziła wywiad, przeanalizowała dotychczasowe wyniki badań, zbadała pacjenta. W sposób jasny i rzetelny wyjaśniła prawdopodobne źródła problemów i nakreśliła dalszy kierunek diagnozy i leczenia. Uważam, że Pani doktor zasługuje na miano profesjonalisty i jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jadwiga Zawada

Turkusowa 31
41-943 Piekary Śląskie

Polecam Panią doktor Zawadę.Bardzo dobry lekarz olbrzymia wiedza,fachowość. Pani doktor bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy jakie leczenie zastosuje w zrozumiały sposób dla pacjenta. Poświęca wiele uwagi pacjentowi.Pod opieka Pani doktor Zawady czuję się bezpiecznie, bo wiem że zawsze mogę liczyć na pomoc. Polecam wszystkim Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Piotr Grzesik

EKG, Internista

Oświęcimska 20
41-947 Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz. Polecam! Bardzo duże kompetencje, wiedza i wie jak pomóc.

lekarz Hanna Siatkowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Orzeł" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kotuchy 40
41-946 Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG

41-940 Piekary Śląskie

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn
{'id': 715, 'name': u'Piekary \u015al\u0105skie'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

Internista, Alergolog

NZOZ Allmed
Piłsudskiego 2
Piekary Śląskie

Najlepsza Pani Doktor! Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, miłym zachowaniem i skutecznością leczenia, którymi odznacza się Pani Aleksandra. Wzór dla pozostałych lekarzy!

lekarz Agata Głogowska-Jaraczewska

Internista, Diabetolog

41-940 Piekary Śląskie

Długo odbijałem się „niezdiagnozowany”, w końcu trafiłem do Pani Agaty, diagnoza, zainteresowanie, podejście do pacjenta, czuję się zaopiekowany a i zdrowie wraca do normy, po prostu dziękuje :)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Piotr Czarnecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
gen. Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie

Przez całą wizytę odnosiłem wrażenie, że przeszkadzam lekarzowi. Ponieważ z powodu choroby traciłem głos podczas mówienia miałem ze sobą wodę, którą postawiłem na brzegu biurka. Dr Czarnecki w ordynarny sposób wziął buteleczkę z wodą i z impetem odstawił na kosz ze śmieciami. Nie słuchał tego, co mam do przekazania. Nie interesowały go objawy choroby. Nie poświęcił najmniejszej uwagi informacji, że dwa razy ugryzł mnie kleszcz. Że podobne symptomy choroby powtarzają ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marek Rosowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dąbrówka"
Przyjaźni 53a
41-948 Piekary Śląskie

Zastanawiają mnie opinie niektórych frustratów, uważających lekarza za darmowy automat do dystrybucji recept i skierowań. Że zagrypionemu pacjentowi nie przyjdzie do pustego łba założyć kosztującej kilka groszy maseczki - to w Polsce norma. Lepiej opluć innych i poczęstować wirusem. Że temu zagrypionemu lekarz zleca leki dostępne bez recepty - to jakiś błąd ? Widocznie innych nie potrzebuje. Że kartka kwadratowa - to może frustratowi okrągłą trzeba wycinać ? Tak to ...
Opinia dodana przez: Kris

Justyna Złotoś-Hojka

Internista, Lekarz rodzinny

Medis +
41-945 Piekary Śląskie

Gorąco polecam tą lekarkę jest naprawdę zdolna i posiada ogromną wiedzę potrafi dokładnie opisać chorobę i doradzić jak z nią skutecznie walczyć

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

Internista, Kardiolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Grzegorz Irlik

Internista, Kardiolog

SAR sp. j. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-MED"
ulica Papieża Jana Pawła II 49
41-940 Piekary Śląskie

Nowy Bytom. Nieuprzejmy, traktujący pacjentów z buta. Bo w przychodzi zwolnił się inny kardiolog i on przejmuje po nim pacjentów, więc mówi pacjentce, że jest jak "przechodzona 4 razy żona" - tekst niegodny lekarza i na dokładkę sekistowski. Nie bada nawet ciśnienia, nie przeprowadza wywiadu. Podczas wizyty wyjmuje bezczelnie telefon i gdzieś sobie dzwoni bo coś mu się przypomniało (ani przepraszam, ani czy mogę). Nie wypisuje recept. Nie daje zleceń ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Stefan Kokot

Przychodnia Rejonowa nr 5
Oświęcimska 36
Piekary Śląskie

Byłam u pana doktora fwa razy w przeciągu dwóch meisięcy, niestety o dwa za dużo. Za pierwszym razem poczułam się potraktowana jak jakies zwierze, dostawalam wręcz komenty 'czekać', 'usiąść', 'rozebrać się'. Przyszłam pogryziona przez pluskwy i rzucał głupimi żartami że 'kto mnie tak pogryzł', no bardzo śmieszne. Wizyta zajęła za dużo czasu, pan doktor zamiast zbadać, wypisać co trzeba i wypuścić gadał kilka razy o tym, że w Tarnowskich Górach ...

lekarz Anna Mazany-Paluszczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
ulica Generała Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie

Trafiałam już na złych lekarzy ale wizyta u dr. Mazany mnie przerosła. Jestem osobą, która raczej nie korzysta ze zwolnień lekarskich, ale trafiłam do Pani doktor z silnym bólem niepozwalającym mi funkcjonować i z trudem poprosiłam o zwolnienie... otrzymałam informację, że można zjeść tabletki przeciwbólowe i pracować. Serdecznie dziękuję za profesjonalną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Kornel Pośpiech

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Moja Poradnia" Sp. z o.o.
ulica Cicha 23
41-943 Piekary Śląskie

Niestety lekarz bez powołania. "odbębnia" swoją dolę... Pacjent tyko przeszkadza i jest jedynie "złem koniecznym". Dodatkowo bez wsłuchania się w dolegliwości pacjenta - wystawia błędną diagnozę.
Opinia dodana przez: Alan

lekarz Sławomir Kasperczyk

ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Pan dr nie sprawdził sie w moim przypadku jako internista poswiecil mi moze 5min podczas badania jedyne co zrobil to zajrzał do gardła i dal leki p/bolowe na gardło. Za tydzień nie bylam wstanie przełknąć i ledwo mówiłam dostalam antybiotyk od innego lekarza. No coz mimo dobrych opini na Pana temat moja niestety jest zdecydowanie inna.
Opinia dodana przez: Ajram

lekarz Maria Grębosz-Jędrychowska

ulica Bytomska 83/1
41940 Piekary Śląskie

Nie polecam tego lekarza brak odpowiedzialności za zdrowie pacjenta.Pani doktor powinna już dawno udać się na zasłużoną emeryturę.Pacjent przychodzi z "odcięta głowa" a p doktor wmawia że wszystko ok i do pracy .

Arkadiusz Dąbrowski

Medis+