Lekarze Internista Piła

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

64-920 Piła

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Waldemar Kaletka

ul. Królowej Jadwigi 21
64-920 Piła

Pan doktor jest bardzo dobrym i uprzejmym lekarzem ,poświęca dużo czasu dla pacjenta jest godny polecenia

lekarz Maria Oszczyk

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Kompleksowa wiedza i profesjonalizm, zarówno na etapie diagnozy jak i leczenia. Pełna informacja i cierpliwość dla pacjenta. Godna polecenia
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Dorota Grosser

Internista, Anestezjolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Kompetentna, rzeczowa, nastawiona na pacjenta, w razie pytań wszystko tłumaczy, można powiedzieć ze lekarz z powołania

lekarz Mariusz Łabędzki

Pulmonolog, Internista

Żeromskiego 3 D/45
64-920 Piła

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Justyna Pińkowska

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Wspaniały i kompetentny lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta. Potrafi wspierać chorych i pomaga jak tylko może. Bardzo dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Janina W.
Lekarz, który bardzo mi pomógł. Swoimi zaleceniami I poradami uchronił mnie od poważnych powikłań chorobowych za co bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Nie jestem kompetentny w ocenie ale uwazam , że posiada bardzo dużą wiedzę medyczną o czym świadczy skuteczność leczenia moich skomplikowanych dolegliwości. Pomimo mojego podeszlego wieku dzięki systematycznej opiece czuję się bezpieczny. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

Pulmonolog, Alergolog

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

lekarz Przemysław Polak

ulica Kusocińskiego 16/21
64-920 Piła

Lekarz o dobrym sercu z pełnym zaangażowaniem i podejściem do pacjenta.Nigdy nie spotkałam się z odmową,kiedy o coś prosiłam.Człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bożena Mokrzycka

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Okrzei 14 gab 11
64-920 Piła

Bardzo konkretny lekarz. Kobieta konkretna i konsekwentna w leczeniu.godna polecenia
Opinia dodana przez: ANTOSIA11

lekarz Alicja Małysa

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Wysoka wachowosc i troska o pacjenta. Zaangazowanie i kultura osobista. Przyklad lekarza z powolaniem.

lekarz Dorota Rogacka

Internista, Kardiolog

64-920 Piła

Wizyta w Ars Medical w Pile: Bardzo szybki termin wizyty na skierowanie NFZ, miła obsługa w rejestracji przed wizytą, świetnie zorganizowany zespół wykonujący badania EKG i badanie wysiłkowe. Po wywiadzie i wykonaniu echa serca Pani dr. D. Rogacka zmieniła część leków a w przyjmowanych lekach precyzyjnie ustawiła dawkę zależnie od ciśnienia krwi i rytmu serca w danym dniu. Pani dr. Rogacka jest osobą empatyczną i konkretną. Po pierwszej wizycie mogę ...
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Piła

Witam, Nie przypuszczałem, że będę musiał wystawić opinię, ale robię to w celu przestrogi dla potencjalnych pacjentów. Po zapisaniu się do tego lekarza w pewnym momencie padło podejrzenie choroby, która nieleczona kończy się śmiercią w ciągu kilku lat od wystąpienia objawów. Pan doktor nie zlecił żadnych badań w kierunku choroby, nawet nic nie zasugerował, co zrobić. Dalsze badania wykonane na własną rękę potwierdzały chorobę, jednak Pan doktor stwierdził, że to ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Hanna Sowa

Internista, Reumatolog

64-920 Piła

Lekarz może i uprzejmy, ale podejście "skoro nic pani nie dolega i nic nie boli, to na pewno nie jest problem reumatologiczny" - jak można postawić taką diagnozę bez zlecenia chociażby dodatkowych badań potwierdzających bądź wykluczających chorobę? Pomimo zaleceń genetyka do poszerzenia zakresu badań, wdrożenia ew. Leczenia, reumatolog dosłownie olał temat, bo "nic pacjentce nie dolega". Ponadto, wizyta na konkretną godzinę, weszłam dopiero po 2 godzinach opóźnienia. To jakiś żart.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Krzysztof Budzyński

ulica Obrońców Helu 1
64-920 Piła

W imieniu mojej mamy, Ludwiki P., chciałabym Panu Ordynatorowi bardzo podziękować za opiekę podczas przyjęcia i pobytu na oddziale wewnętrznym szpitala w Złotowie. Mama dziękuje również całemu personelowi oddziału za uprzejmość i dobrą opiekę. Pan Ordynator okazał się być człowiekiem troskliwym. Obserwował pacjentów kilkukrotnie w ciągu dnia, zlecał badania, rozmawiał z pacjentami. Atmosfera na oddziale wewnętrznym szpitala w Złotowie jest bardzo dobra. Mama mówi, że "super", a Pan Ordynator, Krzysztof ...
Opinia dodana przez: Inga

lekarz Lidia Gil

Internista, Hematolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Z całego serca odradzam,brak jakichkolwiek odruchów ludzkich. Empatia i zrozumienie nie istnieje w słowniku Pani Doktor. Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Rodzina chorego

lekarz Paweł Bolko

Internista, Endokrynolog

64-920 Piła

Bierze pieniądze za nic. Tyle lat żona się u niego leczył, gdyby nie operacja i fachowcy w poznaniu żona by się dawno udusila. A on cały czas powtarzał " PANI JEST ZA MŁODA NA OPERACJE"

lekarz Tomasz Gaworowski

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Straszny, nie polecam nikomu, nie leczy tylko "odfajkowuje" pacjentów. Specjalizuje sie w przepisywaniu Cholineksu i ewentualnie jakis leków ale najdroższych. Dla tego Pana każdy jest zdrowy nawt jak się człowiek słania na nogach. Porażka.

lekarz Sylwia Karabasz-Radowiecka

Roosevelta 29 B
64-920 Piła

Kpi ze swoich pacjentów, wręcz wyśmiewa choroby o których słyszała tylko .Wizyty telefoniczne i brak czasu to norma . Kompletny mój brak zaufania. Wolę zapłacić za poradę u innego lekarza rodzinnego ,niż być wyśmiewany prosto w oczy . Naruszanie praw pacjenta z pielęgniarką. W czasie badania ,pielęgniarką wchodzi na rozmowę o innym palecie, norma i pełna zgoda lekarza . Diagnoza i zapisane leki , doprowadziły mnie na SOR . Próba ...

lekarz Aleksandra Jasińska

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

W mojej ocenie dr Jasińskiej brakuje empatii i wrażliwości w przekazywaniu informacji o możliwości leczenia chorego na tzw. choroby nieuleczalne, skutkujące całkowitą utratą nadziei i poddaniem się chorobie...a w takiej sytuacji nawet "cudo-lek" nie jest w stanie pomóc. Uważam, że lekarz z takim podejściem nie powinien zajmować się pacjentami onkologicznymi.
Opinia dodana przez: Anna