Lekarze Internista Płock

{'id': 34524, 'name': u'P\u0142ock'} Internista
                                       lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

09-411 Płock

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

dr n. med. Jakub Wójcicki

warszawa
Płock

Znakomity specjalista, szanujący ludzi. zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta.

lekarz Natalia Czerwińska

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Hubalczyków 11 lok. 2A
09-409 Płock

Bardzo dobry lekarz miła i uprzejma oraz sympatyczna .Jest niezawodnym specjalistą.Bsrdzo żałuję że odeszła z przychodni Prowita.Zawsxe tak jest ,że dobry i znający się lekarz odchodzi a zostają niechciani którzy pracują po znajomości . pozdrawiaml

lekarz Bogdan Gotowicki

Pulmonolog, Internista

ulica Zapłotek 30
09-408 Płock

Prawdziwy lekarz z powołania. Człowiek o wielkim sercu. Wizyta u niego bezstresowa. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Arkadiusz Piotrowski

Medyczna 24/17
09-400 Płock

Uważam, że Pan Piotrowski jest lekarzem z powołania. Leżałam na oddziale na którym doktor pracuje gdzie miałam okazję się przekonać, że jako jeden z niewielu podchodzi do pacjenta życzliwie i z sercem. Potrafi spokojnie wyjaśnić przebieg i leczenie danej choroby. Ponadto jest uprzejmym, ciepłym człowiekiem i widać, że przejmuje się pacjentami. Ogólnie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Pietrykowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Chopina 63/11
09-407 Płock

Zdecydowanie polecam!!! Pani doktor bardzo rzeczowa i co najważniejsze zna się na rzeczy. Do mnie podeszła w sposób bardzo "ludzki".

lekarz Przemysław Kapczyński

Internista, Gastroenterolog

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Używa zrozumiałego języka, jest bardzo uprzejmy i cierpliwy. Badanie przeprowadził bardzo dokładnie i wieloaspektowo. Postawiona diagnoza oraz zalecenia spełniły moje oczekiwania. Personel współpracujący z operatorem bardzo kompetentny empatyczny. Pan Doktor Kapczyński to godny polecenia lekarz z powołania!!!
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Małgorzata Wojciechowska

NZOZ "MediDiab"
Otolińska 18F
09-400 Płock

Prowadzi moją cukrzycę od 20-tu lat,lekarz z prawdziwego zdarzenia.Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Lidia Garbacz

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Królewiecka 24 A
09-400 Płock

Najlepszy endokrynolog w Płocku. Nie wiem co zrobię gdy kiedyś zabraknie Pani doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam. Tylko bardzo ciężko dostać się do Pani doktor.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Jerzy Pomirski

Internista, Hematolog

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Od dawna leczę się u doktora jako internisty. Obecnie też jako u hematologa. Uważam że jest mądrym i dociekliwym lekarzem umiejącym trafnie i szybko podejmować korzystne dla pacjenta decyzję. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek
Jest dobra w tym co robi,rzadko spotyka się takiego lekarza,polecam.
Opinia dodana przez: waldemar

lekarz Marek Więcek

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Płockiej
ulica Sienkiewicza 54
09-400 Płock

Polecam Pana doktora jest przyjemny, indywidualnie podchodzi do sprawy. Wizyta na NFZ nie różni się od wizyty prywatnej. Widać że lekarz lubi dzieci zawsze nawiązuje kontakt z osobą towarzyszącą😉.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Eugeniusz Kocur

09-411 Płock

Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ma bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta, ogromną wiedzę. Pan Doktor zawsze bardzo uważnie wysłuchuje pacjenta podczas wizyt, po czym zawsze skrupulatnie i rzeczowo zajmuje się tematem dolegliwości. Zlecona przez tego lekarza terapia była bardzo trafna i pomocna przy moich problemach zdrowotnych. Lekarza z takim sercem do pacjentów i fachową wiedzą życzę wszystkim pacjentom. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Tyman

Lekarz medycyny pracy, Internista

09-411 Płock

Lekarz z dobrym podejściem do chorego, wyrozumiała dla pacjenta, po prostu lekarza, a nie jak wielu innych udają, że leczą i działają tylko schematycznie.

lekarz Halina Zarzecka

09-411 Płock

Dla mnie najlepszą Pani doktor jaką znam. Bardzo miła, fachowe indywidualne podejście do pacjenta.

lekarz Sławomir Kozanecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Saba-Med
Kobylińskiego 14
09-400 Płock

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

lek. med. Cezary Lemański

ulica Batalionu "Parasol" 22
09-410 Płock

Pełen profesjonalizm. Lekarz, któremu można zaufać. Polecam. Bardzo dokładnie zajął się moim schorzeniem i o to właśnie chodzi.
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Maciej Strawczyński

Kardiolog, Internista

ulica Padlewskiego 11
09-402 Płock

Miałem przyjemność poznać pana doktora M. Strawczyńskiego .Jestem zbudowany Jego podejściem do pacjenta .Miałem okazję przekonać się także o kompetencjach zawodowych .Doktor wprowadza przyjemną atmosferę w kontakcie z pacjentem .Jest godny polecenia i dalej będę korzystał z Jego pomocy .
Opinia dodana przez: Maciej A

lekarz Wojciech Borowski

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Fachowe podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić Pana Borowskiego.
Opinia dodana przez: Łukasz Krajewski
{'id': 34524, 'name': u'P\u0142ock'} Internista
                                       lekarz Józef Czurko

lekarz Józef Czurko

praktyka prywatna
Sienkiewicza 67 lok. 17
Płock

Lekarz przyjmuje również w przychodni na miodowej. Poprzez teleporade poprosiłem o skierowanie profilaktyczne na morfologię (rutynowe kontrolne badania, który każdy człowiek raz w roku powinien wykonać). Zostałem zapytany o wiek. Odpowiedziałem 24 lata, czuje się dobrze. Usłyszałem od lekarza, że skoro jestem taki młody i dobrze się czuje nie widzi podstaw do skierowania mnie na morfologię (trzustka/wątroba itp.). W trakcie siedmiominutowej kłótni usłyszałem takie teksty jak: "Proszę wykupić sobie abonament ...
Opinia dodana przez: Krzysztof