Lekarze Internista Poznań

Internista, Dietetyk

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Wspaniała Pani doktor! Szkoda, że tak późno na Panią trafiłam. Życzę wszystkim by spotykali tylko takie osoby! Pani doktor wszystko wytlumaczy, nie faszeruje lekami. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Internista
                                       lekarz Marek Poniżyński

lekarz Marek Poniżyński

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)
Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak

lekarz Patrycja Wysocka

Szewska 5/6
Poznań

Pierwszy lekarz rodzinny, którego mogę nazwać kompetentnym. Kolejki do niej zawsze sa horrendalne, rejestracja graniczy z cudem, opóźnienia w przyjęciach sięgają 40 minut. Dlaczego? Nie patrzy na zegarek, nie "odhacza" pacjentów, z każdym porozmawia, poświęca mu czas. Tłumaczy, co się dzieje, z czego może dany objaw wynikać, z czym to może być powiązane. Wypisuje skierowania na badania. Analizuje. Hmmm... traktuje chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Człowiek od razu wychodzi z gabinetu ...
Opinia dodana przez: M.

dr n. med. Ismail-zade Fikret

Ardent Poradnie Lekarsko-Stomatologiczne
ulica Źródlana 48
60-643 Poznań

Do tego lekarza trafiłem 40 lat temu. Praktycznie nie chodziłem. Ból kręgosłupa był niesamowity. Choroby nie rozpoznano wtedy. Później okazało się, że było to ZZSK. Klinika Leczenia Bólu w szpitalu ortopedycznym w Poznaniu była dla mnie ostatnią nadzieją. Na zabieg zostałem zaniesiony, bo chodzić nie mogłem. Do domu wróciłem samodzielnie. Zabiegi kontynuowałem przez prawie 2 lata. Do dzisiaj choroba prawie nie postąpiła. Została zahamowana. Czy zabiegami akupunktury dr. Ismaila? Może. ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr hab. n. med. Andrzej Wykrętowicz

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Pan Profesor to bardzo życzliwy, otwarty, kompetentny lekarz, cierpliwy, wyjaśnia wszystko dokładnie, że zrozumieniem. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Adam Nowicki

Internista, Hematolog

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. dra Adama Nowickiego, atmosfera bardzo miła, bez stresu, Doktor udzielił wyczerpujących informacji, dobrze wytłumaczył chorobę i odpowiednio pokierował, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Roman Stępień

Wiślana 36a
60-401 Poznań

Bardzo dobry diagnosta, lekarz z powołania, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach, kardiolog-pasjonat! Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Paweł Mularczyk

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Bardzo dobry lekarz,jest bardzo uprzejmy,miły i ma wyjątkowy szacunek dla pacjentów.Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i taktownego lekarza.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Edyta Gurgul

Endokrynolog, Internista

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM ...
Opinia dodana przez: ef

dr n. med. Antoni Jędrusek

Głogowska 133
60-244 Poznań

Najlepszy z lekarzy, z którymi miałem do czynienia. Rzeczowy i konkretny, a przy tym nie pozbawiony poczucia humoru.
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lekarz Grażyna Milewska

Psychiatra, Internista

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Piotr Czerwiński-Mazur

IATER Praktyka Lekarska
Poznań

Bezpośredni. Skuteczny. Mówi prawdę w sposób który nie boli. Młody lekarz ze starej szkoły medycyny - kompetentny i oddany swojej pracy. Mojej Mamie przedłużył życie o ponad rok choć inni dawali jej tylko kilka tygodni. Prowadził Ją do ostatnich chwil i sprawił, że się tak nie bała, a mnie bolało spokojniej. Można mu zaufać. Jestem Mu wdzięczna. Grażyna Mikulicz

lekarz Elżbieta Bręborowicz

Internista, Onkolog

Marcelińska 62/4 i 20
60-354 Poznań

Wspaniały lekarz, a przed wszystkim wspaniały człowiek. Pani Doktor jest miła, sympatyczna, kompetentna i empatyczna.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Dokowicz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo, bardzo dobra lekarka, ktora dokladnie przeanalizowala wypis ze szpitala. Kompetentna i budzaca zaufanie. Przypisujac lek tlumaczy dlaczego nalezy go stosowac i jak dlugo. Komleksowo podchodzi do pacjenta dajac skierowanie na badania patrzy na caly organizm .Godna polecenia
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Leonard Kraśnik

ulica Gerberowa 67
60-175 Poznań

Od ponad 20 lat choruję na serce. Jednak od ponad 10 lat jedynym Kardiologiem, któremu ufam jest Dr. Leonard Kraśnik. dzięki jego podejściu do pacjenta, oraz doborowi leków funkcjonuję bez większych problemów. Pozdrawiam, polecam wszystkim takich Medyków.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ilona Długiewicz

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ Poradnia Neurologiczna
ulica Szylinga 1
60-787 Poznań

Super-babka ! Ostra ale konkretna i co najważniejsze zna bardzo dobrze swój fach i naprawdę potrafi pomóc pacjentowi. Stanowi niedościgniony wzór dla wielu innych lekarzy !
Opinia dodana przez: Jan Kar.

lekarz Danuta Kwiatkowska

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Najlepszy lekarz internista z jakim się spotkałam, nie bagatelizuje żadnego problemu, wszystko tłumaczy i wyjaśnia - do tego ma wielką cierpliwość :)

lekarz Michał Sokólski

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lek. med. Anna Tomaszewska

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Miła konpetetna rezolutna Pani doktor nie tak jak inni lekarze specjaliści siedzą za biurkiem i w myślach mówią po co przyszedł zawracać głowe a tu Miłe zaskoczenie słucham pana i zaczął się wywiad , badanie, diagnoza,I zalecenia, Polecam lekarza a marudom szukajcie dalej Ja Polecam, Świetny Fachowiec Miła Pani Doktor Życzę Wszystko Najlepsze Samych sukcesów Zawodowych i Prywatnych zadowolony Pacjent 😃😃😃😃
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Piotr Ziembicki

Internista, Gastroenterolog

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia