Lekarze Internista Pruszków

lekarz Renat Klimecka-Rzewuska

NZOZ ESKULAP
Pruszków

Kochana i oddana pacjentom. Nigdy nie odmówi gdy ktoś poprosi o pomoc. Poprostu Anioł nie człowiek. Pocieszy, podniesie na duchu, zawsze postawi prawidłowa diagnoze

lekarz Leszek Pawłowski

05-800 Pruszków

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Radosław Krupa

05-800 Pruszków

Dr Krupa jest lekarzem z powołaniem. Rozmawia z pacjentem jak z przyjacielem. Nie tylko na tematy związane z chorobą. Widać,że lubi ludzi i jest dobrym człowiekiem. W każdej chwili jest do dyspozycji pacjenta. Ma bardzo dużą wiedzę medyczną. Z całego serca polecam, gdyż takich lekarzy jak Kochany Pan Doktor jest niewielu.

lekarz Henryk Wacławek

Chmielna 4
05-800 Pruszków

Bardzo uprzejmy i cierpliwy lekarz, oraz z poczuciem humoru, co na SOR-ach zdarza się rzadko. Dziękuję za poświęcony czas w maju 2023 (Szpital Czerniakowski) i życzę powodzenia.
Opinia dodana przez: Sebastian L.

lekarz Leszek Wolniewicz

Al. Wojska Polskiego 16a/53
05-800 Pruszków

Doktor miał trudne zadanie ponieważ moja choroba nie ma jednoznacznych objawów. Dokładnie przedstawił plan diagnozowania i leczenia. Nie lekceważył moich obaw i symptomów choroby. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Roman Wikłacz

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Rzeckiego 3/25
05-804 Pruszków

Zdecydowanie godny polecenia lekarz – jest kompetentny i bardzo uprzejmy, a do tego świetnie zorganizowany. Budzi szacunek i zaufanie. Spokojnie wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: NN

Krystyna Wall

Promyka 41
05-800 Pruszków

Od paru lat zajmuje się moimi synami (dziś 6 i 4 lata). zawsze poświęca im / mi tyle czasu ile tego wymagają. wydaje się być bardzo kompleksowym lekarzem , skupia się na przyczynach problemu i umiejętnie doradza. szczerze mówiąc, gdybym nie chodziła do pani Krystyny publicznie, to chodziłabym prywatnie i byłyby to dobrze wydane pieniądze. polecam ja gorąco , szczególnie w sytuacjach nakładających się problemów zdrowotnych u dziecka.

lekarz Mariusz Marzec

Dermatolog, Internista

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Serdecznie polecam Doktora Marca ! Wspaniały lekarz, który jest lekarzem z powołania. Miły, kompetentny, cieply i bardzo pomocny. Pan Doktor ma tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Świetny dermatolog, który umie wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie. Takich lekarzy brakuje. Polecam i jestem wdzięczna Panu Doktorowi za poświęcony mojej osobie czas :)
Opinia dodana przez: Paulina Grabska

lekarz Wojciech Wall

Promyka 41
05-800 Pruszków

Wysoki profesjonalizm. Wysoka kultura osobista. Nowoczesne podejście do pacjenta i leczenia. Najlepszy jakiego poznałem w Polsce.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Eugeniusz Kulpa

Przychodnia Zdrowie
ul. Drzymały
Pruszków

Uważam, że dr Kulpa jest godnym zaufania lekarzem. Znam dr od wielu lat; od bardzo dawna leczy się u niego cała moja rodzina. Jeśli chodzi o skierowania na badania to niestety w dzisiejszym systemie służby zdrowia tak jest, że nie do końca zależy to od samego lekarza.Znam przychodnie w których lekarze wydający skierowania na badania nie "żałując" pacjentom długo nie popracowali.... Uważam, że wszystkie zarzuty pod adresem dr Kulpy są ...

lekarz Jarosław Witkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mazovia Medical
Marii 7/1 b
05-803 Pruszków

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Krystyna Kwasiborska-Przychodzka

Internista, Diabetolog

Jana III Sobieskiego 18
05-800 Pruszków

Również nie mam pojęcia, jak pani doktor przyjmuje pacjentów tzw. „prywatnie”, ale „państwowo” jest to żenada połączona z „fabryką”. Od jakiegoś czasu wizyty są co około pół roku i sprowadzają się do wypełnienia przez lekarza danych dotyczących wagi pacjenta, poziomu ciśnienia i poziomu cukrów z dzienniczka samokontroli oraz podpisania wypełnionej przez pielęgniarkę recepty. Z poradni korzystam od lipca 2010 r. (obecnie sierpień 2013). W tym okresie miałem 9 wizyt, z ...
Opinia dodana przez: Jimson.Weed

lekarz Rafał Rabiej

Lekarz medycyny pracy, Internista

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Lekarz wymyśla swoje zasady, skierowania bądź wypisy od innych lekarzy traktuje niepoważnie, niektóre nawet nazywa nielegalnymi. Gdy pokazałem Panu opinię lekarską powiedział że to niemożliwe że ktoś mi takie coś wypisał i on nie będzie tego popierał. Jednym słowem człowiek stworzony do uprzykrzania życia, jeśli szukasz wyzwań, dobrze trafiłeś, z tym lekarzem nic nie pójdzie łatwo.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Monika Gapys

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA
Warsztatowa 1a
05-800 Pruszków

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta. Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko "zoladkowe", ...
Opinia dodana przez: Maria Anna

dr n. med. Tomasz Araszkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PULS
HELENOWSKA 3A/3A
05-804 Pruszków

Parę ładnych lat temu, ten Pan był bardzo polecanym lekarzem internistą, niemalże "do rany przyłóż". Opinie miał bardzo dobre, także moją jak i osób znajomych. Niestety od jakiegoś czasu wszystko diametralnie się zmieniło.. Wizyty są umawiane od 8, ludzie czekają w kolejkach po numerek od wczesnego rana (+/- 6), a on przychodzi sobie spokojnie na 8:30, bądź jeszcze później.. Jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe i złe podejście do pacjentów. ...

lekarz Jadwiga Rychlicka

Pulmonolog, Alergolog

Al. Wojska Polskiego 72/63
05-804 Pruszków

Wizyta polegała na wpisywaniu danych do komputera. Pacjent niewiele obchodził panią doktor. Może jedynie jako obiekt impertynencji i złośliwości. Lekarka nie była w stanie pomóc - strata czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Włodzimierz Kopeć

Wróblewskiego 4/28
05-804 Pruszków

Lekarz opryskliwy i bezczelny. Totalny brak kultury. Nie odpowiedział na ani jedno pytanie dotyczące pacjenta niezdolnego do przekazania informacji. Poczytałem opinie na temat lekarza i wszystko się sprawdza. Nie polecam. Pozostawiam opinie dla innych. Może nie zostanie usunięta. Zgłoszę też skargę wyzej, chociaż pewnie nic to nie da...
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Krzysztof Kosik

Niepodległości 16/29
05-800 Pruszków

Człowiek kompletnie nieodpowiedzialny. W przeddzień wizyty u lekarza onkologa byłem umówiony na usg, przyszedłem przed umówioną godziną, słyszę - "Ale pan doktor już wyszedł, bo mu poprzedni pacjenci nie poprzychodzili." Nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Ian

lekarz Krystyna Jędrychowicz-Rosiak