Lekarze Internista Przemyśl

lekarz Małgorzata Gofryk

Korzeniowskiego 11 lok. 2
37-700 Przemyśl

Mam pewnosc ,ze jestem w dobrych rekach.Prawdziwa profesjonalistka do tego ma tzw. nosa. Polecam ,ale slyszalam ,ze juz nie ma miejsc.

lekarz Monika Kramarz-Trzmielewska

Wieniawskiego 14
37-700 Przemyśl

jak nazwać lekarza, który jest Aniołem zdrowia, który dba o pacjenta, który czuje swoje powołanie... Taki lekarz nazywa się dr Kramarz-Trzmielewska Monika. Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, serdeczną, lekarzem, który leczy skutecznie. Osobiście zawdzięczam moje zdrowie a nawet życie Pani Doktor. Wielu moich znajomych, którzy po nieudanych konsultacjach trafili do Pani Doktor, nie wyobrażają sobie iść teraz do innego lekarza. Cudowna Pani Doktor, z całego serca dziękuję, że JEST ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz SYLWIA ZUB

ul. Marcina Bielskiego 44C/11
37-700 Przemyśl

Wspaniała, cudowna, bardzo cierpliwa i konkretna Pani Doktor. Jest moim lekarzem rodzinnym od dłuższego czasu, zawsze znajduje czas dla pacjenta pomimo nawału pracy. Jest obleganym lekarzem w" Petrze" Warszawa i strasznie mi żal, że będzie pracowała tylko do końca czerwca br. Pani Doktor! Wracaj do nas szybko! Czekamy! Będziemy tęsknić!
Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Jacek Gąska

Przychodnia stomatologiczna
Juliusza Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry człowiek co jest ważne w tym zawodzie. Bardzo sobie cenię Pana doktora za miłe podejście do pacieta.
Opinia dodana przez: Maria dańczak

lekarz Marek Pawłucki

Bielskiego 41 lok. 8
37-700 Przemyśl

wspaniały lekarz i człowiek ZAWSZE kompetentnie rozmawia z pacjentm umiejac wszystko wytłumaczyc zwykłymi słowami
Opinia dodana przez: danuta

lekarz Ewa Polińska

ulica Słowackiego 85
37-700 Przemyśl

Pani doktor Ewa Polińska pulmonolog z miasta Przemyśl to bardzo dobry specjalista. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Nie przyjmuje pacjentów na tzw.'' sztukę''. Jest lekarzem konkretnym, uprzejmym, miłym. Bardzo dobrze się rozmawia o chorobie i leczeniu gdyż można o wszystko zapytać. Ważne jest bardzo fakt, ze nie przyjmuje pacjentów w pośpiechu. Godny polecenia specjalista pulmonolog.

lekarz Andrzej Kudela

37-700 Przemyśl

Niezwykle kompetentny, tłumaczący chorobę. sposób leczenia, jego praca w prywatnym gabinecie wynika z potrzeby niesienia pomocy innym ludziom. Chylę czoła przed takimi lekarzami.
Opinia dodana przez: Jerzy1947

lekarz Barbara Szozda-Gross

Internista, Reumatolog

114 Szpital Wojskowy w Przemyślu
Przemyśl

Niezwykle kontaktowa, miła w obejściu, poświęcająca każdemu pacjentowi dużo czasu. Tłumaczy genezę i charakter każdej choroby traktując indywidualnie ksżdy przypadek. Bardzo dociekliwa w badaniach, traktujaca swoją pracę jako służbę drugim ludziom co w chwili obecnej rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Jerzy1947

lekarz Monika Twardy

37-700 Przemyśl

Bardzo kompetentna Pani doktor słucha tłumaczy dokładnie bada wizyta na bardzo wysokim poziomie szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Waldemar Serwański

Internista, Endokrynolog

LAM Laboratorium Analiz Medycznych mgr Ewa Szwajkowkska - Chwalisz
Wodna 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miły lekarz, który zawsze ma czas dla pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt

lekarz Marek Zubrzycki

Internista, Gastrolog

ul. Władysława Stanisława Reymonta 20/1
37-700 Przemyśl

Bardzo polecam, pod kątem konsultacji oraz wykonania badania. Pan doktor świetnie wykonuje badania endoskopowe, nie ma się czego bać. Miłe podejście do pacjenta. Bardzo polecam, chyba najlepszy z Przemyśla

lekarz Maciej Węglarz

37-700 Przemyśl

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Jacek Legutko

37-700 Przemyśl

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Halina Kaczmarz

Internista, Alergolog

Goszczyńskiego 5
37-700 Przemyśl

Wizyta w mojej ocenie pozytywna. Pani doktor wysłuchała mnie a jak zadawałam pytania to wszystko zrozumiale tłumaczyła. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, z uprzejmością i szacunkiem. Polecam

lekarz Jerzy Bielec

37-700 Przemyśl

Leczę się u w/w lekarza długo doskonale dobiera leki,wiele mu zawdzięczam gdyż dużo mi pomógł,mam zaufanie do niego,gdyż da się odczuć że chce naprawdę pomóc i za to cenię go najbardziej,że czuje się bezpieczna pod jego opieką Gorąco polecam.

lekarz Witold Ruczak

Internista, Gastrolog

37-700 Przemyśl

Pan doktor uprzejmy, jednak nie spodobało mi się, że często przyjmuje bez kolejki. Czasem długo czeka się na wizytę i niewiadomo kto i w jakiej kolejności. Mimo tego, tak jak piszę, sympatyczny, dokładnie analizuje wyniki badań, dobrze sam wykonuje badania endoskopowe, leki są dobrze dobrane do potrzeb pacjenta. Mogę polecić

lekarz Włodzimierz Karbowski

Internista, Lekarz rodzinny

37-700 Przemyśl

Doktor Karbowski to skromny, niezwykle pracowity i bardzo dobry lekarz, z ogromną wiedzą. Jest po prostu bardzo dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Lucyna

Bogusław Dawnis

Endokrynolog, Internista

Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny Bogusław Dawnis Przemyśl ul. 3-go Maja 19
pl. Na Bramie 12 lok. 2
37-700 Przemyśl

Żałosny poziom kultury zarówno tego pana jak i jego współpracownicy. Pan lekarz w czasie wizyty - za którą płacę - prowadzi prywatną rozmowę przez telefon komórkowy. Wyznacza godzinę wizyty, po czym okazuje się się, że ta godzina nie ma nic wspólnego z rzeczywistością - trzeba siedzieć i czekać kilkadziesiąt minut. Natomiast jego współpracownica na Słowackiego, kiedy chciałem zapłacić za biopsję kartą, obrażonym i agresywnym tonem pouczyła mnie, że "tu nie ...
Opinia dodana przez: Witosław

lekarz Paweł Rubiś

37-700 Przemyśl

Bardzo konkretny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, dowiedziałam się wszystkich potrzebnych informacji. Polecam.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Marek Pospieszil

Internista, Reumatolog

37-700 Przemyśl

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam.Wulgarny bez empatii do starszych osób.Zatrzasnał mi i mojej 80 letniej schorowanej mamie drzwi przed nosem.Musiała pojechać na SOR i zmienić przychodnie.Nie leczy wogule tylko jak nie zapomni to przepisze co mu pasuje.Nawet ratownicy pogotowia śmieją się z niego że trzeba zmienić lekarza.Masakra że ktoś taki jest lekarzem.