Lekarze Internista Pszczyna

Katarzyna Jakut

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital w Pszczynie
43-200 Pszczyna

Z porad dr Katarzyny Jakut korzystam już kilka, jak nie kilkadziesiąt lat. Skutecznie wyleczyła mnie z nałogu, z którym walczyłem od bardzo długiego czasu. Niebywałe, że zawsze jest uśmiechnięta, wszystko spokojnie potrafi wytłumaczyć pacjentowi. Wiedza medyczna i podejście do chorych godne polecenia. Cieszę się, że Pani dr otwarła swój własny gabinet Centrum Zdrowia YAKUMED w Pszczynie na ul. Antesa 7 obok dużego sklepu handlowego.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Roman Zapała

Musioła 4
43-200 Pszczyna

Dr Roman Zapała jest jednym z nielicznych lekarzy,którzy pacjenta traktują jak partnera i przyjaciela!!Rozmowa z NIM uspokaja psychicznie i pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość!! Wizyta u dr Zapały zawsze mnie buduje!!UFAM MU !!JEST MOIM ANIOŁEM STRÓŻEM!!!

lekarz Jarosław Rakoczy

"Adent" Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej
ks. bp. Bogedaina 2
43-200 Pszczyna

Pan Jarosław Rakoczy to lekarz nie z zawodu, tylko powołania. To dobry człowiek i doskonały specjalista.

lekarz Tomasz Kowalski

ulica Batorego 25/9
43-200 Pszczyna

Jestem pacjentem Pana doktora prawie 10 lat. Mam pełne zaufanie i każda wizyta kontrolna co pół roku powoduje, że mimo przeżytego zawału, czuję się bardzo dobrze, za co chcę tą drogą dodatkowo podziękować. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Joanna Ciosek

Medest s.c. W.Święch, M.Mochuł
ul. ks. bp. Bogedaina 41
43-200 Pszczyna

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Jarosław Skulski

Rubinowa 20
43-200 Pszczyna

Polecam dr. Jarosława Skulskiego . Konkretny lekarz o szerokiej wiedzy , kompetentny, zaangażowany no i przede wszystkim skuteczny . Wie jak podejść do tematu . Naprawdę polecam , właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Helena Dziedzic

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Symetria Monika Fuchs
Partyzantów 21
43-200 Pszczyna

Helenka Dziedzic --- lekarz wspaniały , wrażliwy, uczynny pełny empatii. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE, WYKONUJE KOMPLEKSOWE BADANIA NA KTORYCH SIĘ ZNA. Nie zamyka się na nowości medycyny , słucha i podejmuje działania ,które kontroluje. Życzymy zdrowia !!!

lekarz Katarzyna Wójcik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna

Bardzo kompetentny lekarz, poświęca czas pacjentowi przeprowadzając wywiad. Zawsze uśmiechnięta i miła co ułatwia kontakt.

lekarz Ryszard Piekarski

Męczenników Oświęcimskich 19a
43-200 Pszczyna

witam, na razie byłam jeden raz, jestem pod wrażeniem, miał na uwadze także inne choroby, oby tak dalej:)

lekarz Mariusz Łebek

Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
dr. Witolda Antesa 1
43-200 Pszczyna

Jestem pod opieka pana doktora juz pare lat.Pan doktor wyprowadzil mnie z powaznej krytycznej sytuacji kardiologicznej.Zdania innych lekarzy byly podzielone.Pan doktor jednak postawil szybko trafna diagnoze i przeprowadzil trudny zabieg kardiologiczny w sposob profesjonalny,bez pozniejszych komplikacji. Dlatego tez wyrazam sredeczne podziekowania panu doktorowi za jego troske i opieke medyczna.Polecam w stu procentach pana doktora i jego profesjonalne podejscie i umiejetnosci kardiologiczne! wdzieczny pacjent-Andrzej P. z Jaworzna
Opinia dodana przez: Andrzej-Jaworzno

lek. med. Rafał Nowak

Symetria NZOZ
ul.Partyzantów 21
Pszczyna

Dziękuję za poradę 9 sierpnia . Po miesiącu jest OK .Pokażę się do kontroli za dwa miesiące . Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: kazimierz stępniewski

lekarz Jadwiga Szłapa-Zellner

ulica Dworcowa 29/3
43-200 Pszczyna

Witam Byłem pacjentem Pani Doktor 18 lat temu przed wyjazdem za granice i dzięki Pani Jadwidze jeszcze chodzę po ziemi to jedyny lekarz z powołania którego poznałem przez 40 lat życia Dziękuje Pani za wszystko.!!!
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Ludmiła Dolczak

Internista, Onkolog

ulica Warowna 55
43200 Pszczyna

Zupelnie nie potrafię zrozumieć negatywnych opinii o Pani doktor. Trafiłem do niej przypadkiem, gdyż mój lekarz rodzinny był w danym momencie nieosiągalny. W mojej opinii zostałem potraktowany priorytetowo i z wielką empatią. Profesjonalizm i wiedza poparta doświadczeniem zaowocowała w moim przypadku właściwym doborem leków i strategii leczenia, co uchroniło mnie przed pobytem w szpitalu. Zostałem wyczerpująco poinformowany o istocie moich problemów zdrowotnych. Skuteczność działania przepisanych leków potwierdza prawidłowość diagnozy. Dla ...
Opinia dodana przez: Wacław Sternal

lekarz Grzegorz Oślizło-Zaporowski

ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna

Lekarz z powołania. Naprawdę...uderza mnie w nim jego serdeczność, empatia, jakieś takie...ciepło wewnętrzne. Ma wiedzę i umie ja wykorzystać. Bardzo spokojny, dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Jan Stieber

Dworcowa 36
43-200 Pszczyna

Odradzam leczenie u Tego pseudo lekarza zlewka totalna w stronę pacjenta gość pomylił chyba zawody ...
Opinia dodana przez: Radzio

lekarz Elżbieta Sarna-Nowak