internista racibórz

Aleksandra Korczynska-Domagala

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
Racibórz

Jako lekarz rodzinny-kompetentna, uprzejma zawsze wyslucha pacjenta dokladnie wyjasnia przebieg choroby(mowi prawde o stanie zdrowia).Polecam Panią doktor nigdy sie na niej nie zawiodłam dobrze sie z nia wspolpracuje jako lekarz-pacjent.

dr n. med. Aleksandra Czekajło

Vita-Med
ul. Wileńska 1
Racibórz

Polecam jak najbardziej Panią doktor. Jej podejście do pacjenta jest super. Prawdziwy lekarz z powołania. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Miły Pacjent

lekarz Ewa Świtlińska

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RODOWITA"
Ludwika 4
Racibórz

Pani doktor jest wyśmienita w swoim fachu. Nigdy nie zawiodła uśmiechem, lekarstwem i profesjonalizmem :) Jak najbardziej polecam:) Nigdy nie spotkałem bardziej zorientowanego lekarza

Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Anita Bluszcz-Rożnowska

Wojska Polskiego 11c
Racibórz

Pani doktor godna polecenia, kompetentna, miła wobec pacjenta, chcąca pomóc. O wysokiej kulturze i miłej powierzchowności

lekarz Ziemowit Bezler

None
ulica Wojska Polskiego 11 c
Racibórz

Nie ma lepszego lekarza , prawdziwy przyjaciel pacjenta nie ma takiej choroby na która nie miał by odpowiedniej diagnozy , godny polecenia . Pozdrowienia Panie doktorze:) :)

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Joanna Siutkowska

Gabinet psychologiczny
ul. Kolejowa 19a ESKULAP
Racibórz

Indywidualnie podchodzi do pacjenta,poświęca mu bardzo dużo uwagi,jest miła ,serdeczna.Polecam.

lekarz Iwona Meca

Racibórz

Przede wszystkim wspaniała osoba z charakterem, specjalista z prawdziwego powołania o takich spacjalistow jest bardzo trudno w zasadzie juz takich nie ma jak pani dr Iwona Meca Teraz bardzo czesto napotykamy na lekarzyny ktorzy po skonczeniu studiow ewentualnej specjalizacji zasiedli za biurkiem i kabocieja BOZE UCHOWAJ od takiego lekarza niestety mamy ich coraz wiecej ,więc wszystkie chore serduszka polecam z całą odpowiedzialnoscia panią doktor Iwone Meca,

Opinia dodana przez: grazyna

lekarz Aleksandra Korczyńska-Domagała

Długa 2 lok. 2
Racibórz

Spełnienie oczekiwan postawionych przezemnie.

Spełnienie oczekiwan postawionych przezemnie.

Jolanta Borucka

Racibórz

Bardzo miła i uprzejma oraz kompetentna. Traktuje pacjenta tak jak powinien każdy lekarz.

lekarz Ewa Świetlińska

Czekoladowa 7
Racibórz

Bardzo kompetentna, uprzejma. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Leczę się u Niej pare lat i nie zamienię na innego lekarza. Polecam ...

Bardzo kompetentna, uprzejma. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Leczę się u Niej pare lat i nie zamienię na innego lekarza. Polecam !!!