Lekarze Internista Racibórz

dr n. med. Aleksandra Czekajło

Internista, Nefrolog

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Cudowny lekarz,pełny profesjonalizm w stosunku do pacjenta jak i do stawianych diagnoz. jak ważna jest prawidłowa i trafna diagnoza doskonale o tym wiemy ,my pacjenci. Polecam Alina
Opinia dodana przez: alina

Aleksandra Korczynska-Domagala

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Jako lekarz rodzinny-kompetentna, uprzejma zawsze wyslucha pacjenta dokladnie wyjasnia przebieg choroby(mowi prawde o stanie zdrowia).Polecam Panią doktor nigdy sie na niej nie zawiodłam dobrze sie z nia wspolpracuje jako lekarz-pacjent.

lekarz Hubert Krupa

Internista, Kardiolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ginekologia i Położnicywo
Opawska 14/1
47-400 Racibórz

Pan doktor H.K. bardzo miły i uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia, przeznacza na pacjenta tyle czasu ile potrzeba. Służy radą i pomocą! Jest niezastąpionym doktorem, to wzór dla innych. Myślę, że lepszego kardiologa na śląsku nie ma. Szczerze polecam. Konkretny, rzeczowy, sumienny, wszystko wytłumaczy!!! Odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ewa Świtlińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RODOWITA"
Ludwika 4
47-400 Racibórz

Pani doktor jest wyśmienita w swoim fachu. Nigdy nie zawiodła uśmiechem, lekarstwem i profesjonalizmem :) Jak najbardziej polecam:) Nigdy nie spotkałem bardziej zorientowanego lekarza
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Bogumiła Podwińska-Brejer

47-400 Racibórz

Świetny kontakt pacjent-lekarz. Autentyczna troska o zdrowie pacjenta, poparta odpowiednim działaniem. Duża wiedza i doświadczenie. To atrybuty Pani Doktor, które sprawiają że zasługuje jako lekarz na najwyższą notę.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Anita Bluszcz-Rożnowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

47-400 Racibórz

Proszę nie słuchać głupstw w temacie Pani Doktor. Miła, sympatyczna, profesjonalistka w każdym calu. Zarówno, jako lekarz rodzinny, jak i lekarz chorób zakaźnych. Proszę nie słuchać osób, które piszą bzdury. Nigdy nie spotkałam się z tym, żebym była źle przyjęta, a chodzę do Pani Doktor od 4 lat.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Ziemowit Bezler

ulica Wojska Polskiego 11 c
47-400 Racibórz

Nie ma lepszego lekarza , prawdziwy przyjaciel pacjenta nie ma takiej choroby na która nie miał by odpowiedniej diagnozy , godny polecenia . Pozdrowienia Panie doktorze:) :)
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Joanna Siutkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet psychologiczny
ul. Kolejowa 19a ESKULAP
47-400 Racibórz

Indywidualnie podchodzi do pacjenta,poświęca mu bardzo dużo uwagi,jest miła ,serdeczna.Polecam.

lekarz Iwona Meca

Internista, Kardiolog

Racibórz

Byłem u Pani Doctor dwa razy, za pierwszym razem zaraz po wyjściu ze szpitala z oddziału kardiologicznego. Od razy usunęła wszystkie leki, które przepisali i zapisała jeden. Bada bardzo dokładnie, jest bardzo miła. Faktem jest , że przyjmuje do późna w nocy i może być z tego powodu zmęczona. Ale ta ilość pacjentów bierze się z renomy i fachowości jaką posiada. Gdyby krócej przyjmowała kolejka była by makabryczna. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Sławomir

dr Zygmunt Banert

Kamienna
47-400 Racibórz

Dzień dobry. Świetny bardzo zaangażowany specjalista. Spokojny zawsze wysłucha i kieruje na niezbędne badania. Przejmuje się pacjentem i zawsze do tematu podchodzi poważnie. Jest serdeczny i miły. Ze spokojnym sumieniem polecam !

lekarz Aleksandra Korczyńska-Domagała

Pulmonolog, Internista

Długa 2 lok. 2
47-400 Racibórz

Lekarz niegrzeczny, grubiański i arogancki. Podczas badania wykazał się kompletnym brakiem profesjonalizmu, nie wzbudził zaufania nie umiał podejść do pacjenta, który był w szoku. Wykazał brak kompetencji, nie wytłumaczył choroby, zignorował problem i dosłownie „pozbył” się pacjenta, który był w fatalnym stanie fizycznym i psychicznym

lekarz Irena Leśnik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
47-400 Racibórz

Już kilkanaście lat leczę tarczyce u Pani Doktor i nie zamienię na innych lekarzy. Leczenie jest kompleksowe bo badane jest serce, organy brzucha, tłumaczenie jak należy się odżywiać, a więc całe spektrum mające wpływ na pracę tarczycy. Dziś najczęściej lekarz popatrzy na pacjenta i wypisuje receptę. Ale nie moja Pani Doktor, gdzie wizyta trwa nie 10 czy 15 min ale dużo dużo dłużej. Cieszę się że jestem pod opieką Pani ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jarosław Krężel

47-400 Racibórz

Mnie akurat uratował życie , ale nie tylko , wiele razy pomogła mi terapia tego lekarza !!!

lekarz Ewa Świetlińska

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz ... Budzi zaufanie ... Lęczę się u pani Ewy od kilku lat I nigdy mnie nie zawiodła.
Pani nie zleciła badań poziomu żelaza zalecanych przez innego specjalistę, tłumacząc, że nie uznaje dietetyków jako specjalistów. Nie zgodziła się również na badania poziomu witaminy B12 oraz D3, ponieważ w jej opinii (tu cytat) "kiedyś ludzie nie brali witamin i żyli". Dodam, że wszystkie te badania posiadam w abonamencie prywatnego pakietu medycznego, z którego przyjmowała mnie pani doktor.
Opinia dodana przez: Luiza Sendal

dr n. med. Iwona Olszok

47-400 Racibórz

Stanowczo nie polecam pani dr Olszok.Pacjenta traktuje jak intruza, zero dialogu. Jest niemiła, nieuprzejma, podnosi głos, jest jakby na wiecznym fochu. W gabinecie czułam się jak śmieć, którego szybko należy sie pozbyć. Poza tym nie potrafi lub nie chce leczyć pacjentów, myli się w odczytywaniu wyników badań. Mi w niczym nie pomogła, na żadne pytanie odnośnie moich dolegliwości nie potrafiła zaradzić. Odbyłam u niej 2 wizyty, jechałam z daleka i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Katarzyna Holona-Musioł

Lekarz medycyny pracy, Internista

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu
ulica Sienkiewicza 3
47-400 Racibórz

Polecam Panią Katarzynę Holona-Musioł Od 4 lat chodziłam do przychodni do innych lekarzy z różnymi dolegliwościami każdy z nich traktował mnie jak jakąś histeryczkę kazał zmienić tryb życia, odżywianie więcej snu itp. Nie wspomnę o lekach jakie dostawałam. W końcu po 4 latach udało zdiagnozować się chorobę która wykańczała mnie przez tyle lat. Przez przypadek trafiłam do Pani Kasi bo akurat do Pani doktor było miejsce. Na wizycie zostałam wysłuchana ...
Opinia dodana przez: Patrycja
Czytam te Państwa opinie i nie mogę zrozumieć, skąd tyle wątpliwości odnośnie profesjonalizmu Pani Doktor... Leczy się u niej cała moja rodzina, nikomu nigdy nie odmówiła pomocy. Rzetelna, uprzejma, przeprowadza wszystkie potrzebne badania. Czasu rzeczywiście ma chyba mało, bo co u niej jestem, to w poczekalni masa pacjentów, co chyba również świadczy zarówno o umiejętnościach jak i zaufaniu którym darzą ją chorzy. Serdecznie polecam tego fachowca

lekarz Sylwester Kasiński

Kamienna 26
47-400 Racibórz

Myślę, że ten lekarz nie ma podejścia do ludzi. Nie jest praktycznie uprzejmy i nie potrafi wytłumaczyć kwestii wielu rzeczy. Poza tym ciężko u tego lekarza o skierowania na wszelkie badania.

dr Tomasz Krężel

Gabinet pielęgniarki środowiskowej
ulica Myśliwca 9
47-400 Racibórz

Cham, gbur, materialista i prostak... Dziwię się że on leczy! Za pieniądze jak się mu da 150 zł za wizytę to jest zadowolony. Lekarz jest dla ludzi, pretensje że człowiek umyty zadbany to pretensje! Okropny człowiek!!!!
Opinia dodana przez: Ania