Lekarze Internista Radom

lekarz Agnieszka Woźniak

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Pierwszy raz w swoim życiu spotykam lekarza rodzinnego,który wita mnie z uśmiechem na twarzy🙂 Bardzo miła, sympatyczna,pomocna i jednocześnie profesjonalna lekarz. Kiedyś byłam świadkiem ,jak po korytarzu chodziła płacząca staruszka szukając pomocy u pielęgniarek i lekarzy,kto zareagował? własnie P. Dr Agnieszka Woźniak Jednak można 🙂Polecam P. Doktor i stawiam za wzór innym naburmuszonym kolegom😉
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wiesław Czapnik

Aleksandrowicza
26-600 Radom

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!

lekarz Maciej Wiosna

Gabinet Lekarski Maciej Wiosna
Struga 54 lok 3
Radom

Wspaniały lekarz, nigdy nie spotkałam tak empatycznego człowieka, trafne diagnozy i super podejście do każdego problemu. Bardzo polecam!

lekarz Monika Lipiec

Gabinet lekarski
Struga 54
26-600 Radom

Polecam. Pani Doktor bardzo sumienna. Dzięki swojemu zaangażowaniu zdiagnozowała chorobę mojego męża.
Opinia dodana przez: Maria
Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam jego podejście do pacjenta sposoby leczenia jest poprostu najlepszy!! Wielki szacunek dla takich ludzi z tak wielkim powołaniem bo to jest zadkością POLECAM

lekarz Grzegorz Rak

Ul.Focha 14
26-600 Radom

wreszcie lekarz na poziomie! Miły, kompetentny, wiadomo co dolega i jak leczyć. Do tego szeroki zakres usług. Polecam

lekarz Martyna Winter

Sandomierska 16 m 141
26-600 Radom

Pani Doktor jest bardzo dokładna w tym co robi. Jak dotąd nigdy nie chybiła z leczeniem a jestem dość trudnym pacjentem (dużo chorób). Jeśli potrzeba, kieruje do innego specjalisty polecając przy tym dobrego lekarza. Jest też uprzejma. W razie potrzeby dodam że Pani Doktor jest też nefrologiem.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Bożena Wrzosek

Biała 47
26-600 Radom

Z czystym sumieniem polecam tą specjalistke. Uprzejmą bezinteresowna pani doktor. Godna polecenia wszystko wyjaśni dokładnie bez nerwów i stresu.
Opinia dodana przez: Michał Czerwiński

lekarz Konrad Pajączkowski

NZOZ Falck Medycyna Przychodnia Lekarska
ul. Tytoniowa 2/6
Radom

Super kardiolog . Wykonuje komplety kardiologiczno - internistyczne w Poradni MÓJ LEKARZ RADOM , SKRAJNA 113 . Polecam .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Magdalena Pacyna

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Wysokiej klasy specjalista, polecam ! ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Opinia dodana przez: janusz
Byłem jakiś czas temu pacjentem na oddziale wewnętrznym gdzie pracuje Pan dr Dąbrowski. Muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony jego podejściem do mojego problemu. Jest to człowiek szalenie konkretny, a jednocześnie skrupulatny, potrafi pochylić się nad problemem z którym boryka się pacjent oraz obrazowo i zrozumiale wytłumaczyć istotę schorzenia. Mi pomógł w 100% myślę, że trzymając się jego zaleceń długo jeszcze nie zawitam w szpitalu.

lekarz Krzysztof Bocheński

Internista, Endokrynolog

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna"Danuta Macierzyńska i Partnerzy -Lekarze"
OLSZTYŃSKA 33A
26-600 Radom

Wizyta trwała dłużej, niż była umawiana (patrząc na to co ile są umawiani pacjenci). Czułam się wysłuchana i dostalam odpowiedź na wszystkie pytania. Mimo, że to była wizyta prywatna, lekarz sam zachęcał do zapisania się na NFZ, co jest dodatkowym atutem, lekarz z powołania a nie dla pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że wcześniej spotkałam się już z lekarzami, którzy nie zlecali badań, tylko wypisywali recepty. Tutaj był dokładny ...

lekarz Irena Frieman

FIZJO - med
Kilińskiego 6
26-600 Radom

Polecam, bardzo dobry lekarz. Niezawiedziecie się.

lekarz Zbigniew Witucki

POZ
spacerowa
26-930 Radom

Bardzo dobry lekarz,rzetelny pomógł synowi szybko i bez problemowo.

lekarz Anna Frydryk

Internista, Diabetolog

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego - opieka stacjonarna
ulica Giserska 21
26-610 Radom

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Wiesław Droździkowski

Internista, USG

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Mam 32 lata i powracajace bole brzucha sklonily do wizyty. Balam sie okropnie bo wiedzialam, ze moze sie to skonczyc gastroskopia. Lekarz najpierw przeprowadzil obszerny wywiad, zbadal mi brzuch przy czym byl szalenie uprzejmy, konkterny i kompetentny. Idealny lekarz! Az dziwie sie ze tacy w szpitalu pracuja :)) potem przeprowadzil badanie gastroskopem, chyba tylko dzieki Jego delikatnosci i pozytywnemu nastawieniu przetrwalam. Fakt badanie trwa u niego dlugo, ale jest bardzo ...

lekarz Marek Stankiewicz

Internista, Gastrolog

Kochanowskiego 56
26-600 Radom

Bardzo polecam, jeden z bardziej uprzejmych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze, cierpliwie słucha pacjenta, zadaje dużo pytań o objawy choroby i nie tylko, poświęca dużo czasu. Cena niższa niż u konkurencji, brak kolejek.
Opinia dodana przez: Qwerty

lekarz Dorota Niedziałek

Prądzyńskiego 5/11
26-600 Radom

Cudowny lekarz. Jesteśmy bezgranicznie wdzięczni za opiekę nad nasza mama. W zaangażowaniu Pani doktor czuć poczucie misji. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Joanna Strawa

Internista, Pediatra

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Cudowny fachowiec.Pomocna i zaangażowana w leczenie,kompetencje na najwyższym poziomie,brawo dla pani doktor
Opinia dodana przez: daga

lekarz Jarosław Kosior

ulica Struga 54
26-600 Radom

Polecam wspaniały lekarz wart zaufania Wykonuje koronografie wszpitalu na Józefowie w Radomiu bardzo dobry lekarz