Lekarze Internista Radomsko

lekarz Jacek Janocha

Piastowska 4/42
97-500 Radomsko

Dr. Janocha. Profesjonalista, kompedium wiedzy medycznej i siła spokoju w jednym. Może być przykładem dla innych.
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Ewa Mielczarek

Internista, Reumatolog

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

To wspaniały lekarz. Pani Doktor jest przemiłą, sympatyczną, ciepłą i bardzo kontaktową młodą osobą, a przy tym bardzo dobrym lekarzem i fachowcem. Prywatne wizyty trwają co najmniej godzinę (przynajmniej moje). Prowadzi niezwykle wnikliwy, drobiazgowy wywiad, celem dobrej diagnozy. Z uporem maniak drąży temat, aż do skutku. A kiedy kończy się jej rola odsyła do innego fachowca. Nie zbywa pacjenta. Faktycznie zależy jej na wyleczeniu, w drugiej kolejności na samodoskonaleniu a ...
Opinia dodana przez: Dzidka

lekarz Nikodem Dudek

Internista, Endokrynolog

plac Wilsona 37
97-500 Radomsko

Witam. Nie ma juz takich lekarzy jak doktor Dudek. Ostatnio 2 moje córki wyleczyl z zapalenia pluc a pediatra odesłał nas do szpitala . Za namową koleżanki trafilam do doktora i miala rację ,dzieki niemu obyło się bez szpitala.

lekarz Krzysztof Fuchs

97-500 Radomsko

Przypadkiem trafiłam na pana doktora na izbie przyjęć.Byłam tam że swoją 90-letnią mamą,która była wycieńczona wielodniową jelitówką. Byłam mile zaskoczona podejściem.Pan doktor jest osobą wysoce empatyczną,dociekliwą,profesjonalną i przede wszystkim zdrowo myślącą.Życzyłabym sobie i innym pacjentom więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Monika Buchalska

Lekarz rodzinny, Internista

Brzozowa 12
97-500 Radomsko

fachowa i rzetelna pomoc godna polecenia !!

lekarz Jacek Legutko

97-500 Radomsko

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Zbigniew Zając

Internista, Gastrolog

Przychodnia
Armii Krajowej 34
97-500 Radomsko

wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. lekarz wyjaśnił mi przyczyny i leczenie choroby polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jakub Szymonik

97-500 Radomsko

Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za fachowe wykonanie skomplikowanego zabiegu chirurgicznego. Wdzięczna pacjentka Janina

lekarz Iwona Wajand

Lekarz rodzinny, Internista

Maria Jankowska Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Bolesława Chrobrego 19
97-500 Radomsko

Pani doktor prowadziła mnie przez kilka lat. Pełna opieka (chociaż jestem skomplikowaną pacjentką, bo ciągle coś się dzieje), zawsze mogłam liczyć na czas, diagnozę, konkretne zalecenia. Kiedy była potrzeba to skierowania dalej bez żadnych ograniczeń.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Więcek-Berlanka

Baczyńskiego 2
97-500 Radomsko

JEST TO LEKARZ Z PASJĄ. Z KAŻDĄ SPRAWĄ MOGĘ SIĘ DO NIEJ ZWRÓCIĆ.W MOJEJ OCENIE TO WSPANIAŁY LEKARZ- POMÓGŁ MI BARDZO.
Opinia dodana przez: kemot65

lekarz Jacek Kowalewski

Słowackiego 68
97-500 Radomsko

bardzo dobry kardiolog szybko potrafi postawić dobrą diagnozę miałem problemy z nad ciśnieniem z dopasowaniem leku zna się na rzeczy
Opinia dodana przez: kazik

lekarz Barbara Radecka

Onkolog, Internista

97-500 Radomsko

Niezwykła osobowość. Zarówno jako człowiek i lekarz. Leczyła moją mamę. Nie owija ic w bawełnę. Mówi jak jest i szuka najdogodniejszych rozwiązań. Jej ponadprzeciętna wiedza, pozwala czuć się bezpiecznie. Sandra
Opinia dodana przez: sandra czarnecka

lekarz Sylwia Jaworska-Zienkiewicz

Internista, Reumatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Przedborska 10 lok. 8a
97-500 Radomsko

Pani doktor jest lekarzem niepoważnym i gburowatym. Poprosiłem o skierowanie na badania krwi gdzie chciałem w wieku 35 lat zrobić sobie wszystkie podstawowe badania. Pani doktor stwierdziła, że na tarczycę badań robić nie muszę mimo że były ku temu przesłanki. Po wymianie kilku zdań miało to skierowanie być wystawione. Niestety kiedy zgłosiłem się po odbiór okazało się, że takiego skierowania nie ma. Zapisałem się zatem na kolejną teleporade. Niestety pani ...
Opinia dodana przez: ROBERT

dr n. med. Grzegorz Gradowski

Internista, Endokrynolog

Kochanowskiego 16
97-500 Radomsko

Na pierwszej wizycie usłyszałam, że takie wyniki jak moje, w innych krajach są normą, ale na kolejnej wizycie dostałam lek, co prawda w minimalnej dawce, ale szybko doszłam do maksymalnej. Po 10 latach "leczenia", mam zaawansowane Hashimoto, choć wg. pana dr nie mam Hashimoto, bo wyniki badań tarczycy są w porządku. Wizyta trwa 3 do 5 minut. Na wszelkie pytania dotyczące dokuczliwych objawów [jak się po latach zorientowałam, Hashimoto właśnie], ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Pigoń

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA LEKARSKA MEDYK" w Radomsku
Batorego 3
97-500 Radomsko

Nie polecam tego lekarza nic nie ma pojęcia o niczym miałem zwykła grypę i zapalenie migdałów to jak przeczytałem na co te leki to nie które były na astmę -.-
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Tomasz Łęski

Internista, Diabetolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Przedborska 10 lok. 8a
97-500 Radomsko

Podejście do pacjenta - poziom poniżej krytyki. W Szpitalu, gdzie "leczy" Pan Łęski, pacjent jest zbędny, problematyczny. Tam liczy się przepracowany czas, a nie wyleczeni pacjenci.
Opinia dodana przez: Monach

lekarz Marzanna Pachulska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia lekarska
Miła 5
97-500 Radomsko

Pani "lekarz", o chorobie kazała mi się dowiedzieć z internetu. Izba Lekarska też dowie się poprzez internet, poślę im szczegółowo przebieg wizyty.

lekarz Paweł Szkopiak

97-500 Radomsko

Nie polecam..daje leki nie zlecając dodatkowych badan ...niekompetentny.obscesowy ..niemiły..przemadrzaly ...brak podejścia do pacjenta i wiedzy.
{'id': 7124, 'name': u'Radomsko'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Stanisław Bartuś