Lekarze Internista Radzymin

dr n. med. Paweł Syzdół

dr n. med. Paweł Syzdół

Internista, Nefrolog

05-250 Radzymin

Pacjent z niewydolnością nerek, cukrzycą i alzheimerem. Podejście Pana doktora do pacjenta i jego wyników badań wnikliwe. Tłumaczenie choroby, a zwłaszcza powiązania wielu chorób i ich skutków niezwykle klarowne. Doktor otworzył nam oczy na wiele czynników, poświęcił czas na dotarcie do umysłu i serca pacjenta oraz opiekuna. Każdy z nas ma jakiś sposób bycia, a doktor jest bardzo ekspresyjny. Ważniejsze jednak są efekty leczenia. Wielki szacunek dla Pana wiedzy, pracy ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Zbigniew Kania

05-250 Radzymin

To była teleporada. Miły, uprzejmy głos. Może ten lekarz uratował mi życie. Nie wiem. Ale lek, który mi przepisał oraz ziołowe kapsułki a także przepis na naturalny syrop spowodowaly, że pokonalam covida w 3 dni od zastosowania przepisanych leków. Jestem szczęśliwa, że w tym trudnym czasie udało mi się trafić na wspaniałego lekarza!!!! Polecam w 100%

lekarz Robert Witek

05-250 Radzymin

bardzo profesjonalny lekarz, polecam serdecznie! Pan doktor rozwiązał bardzo szybko mój problem, niepotrzebnie panikowalam
Opinia dodana przez: anna.kos.

lekarz Dariusz Perucki

05-250 Radzymin

Polecamy z całego serducha!!!! Dziękujemy za profesjonalizm i za pierwszy krok ku Nowemu i Lepszemu!..Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Kinga Prokopowicz

lekarz Agnieszka Pichór

Polna 4
05-250 Radzymin

Bardzo dobra lekarka. Ciepła, serdeczna i dobry człowiek. Zajęła się bardzo dobrze moim starszym tatą.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Edyta Wróblewska

05-250 Radzymin

Pani doktor nie szczędzi czasu dla pacjenta, stawia prawidłowe diagnozy i jest odpowiedzialna w swojej sztuce medycznej. POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Rafał Witek

05-250 Radzymin

Przyznam szczerze, że nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem u lekarza. Po drugiej nieprzespanej nocy, gdy ból głowy nie ustępuje mimo branych leków, ciągłym rozkojarzeniu, rozbiciu, zmęczeniu i gorączce zbijanej lekami, poddałam się i poszłam do lekarza. Choruje zazwyczaj dwa razy do roku, na jesień i na wiosnę. Faktycznie, chorowałam pod koniec października, ale teraz również sie przeziębiłam - zmiana pogody, zmęczenie, dużo obowiązków w pracy to dość, by ...

lekarz Barbara Skolimowska-Heine

Internista, Kardiolog

05-250 Radzymin

Rzetelna Pani doktor z powołania. Dokładnie przebadała i wzięła pod uwagę wszystkie możliwe ewentualności, które pasują do obiawów zanim zastosowała leczenie. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabella Janecka

Internista, Reumatolog

Klinika Medyczna na Reymonta, Elżbieta Główka Sp. jawna Centrum Medyczne na Reymonta
ul. Władysława Reymonta 12/125
05-250 Radzymin

Na pierwszej wizycie pani doktor spoufalała sie ze mną mówiąć do mnie ''Baska''.Od razu ja polubiłam .Pani doktor waliła w moja wage i kazała zrzucić.Gdy pojawiłam sie kolejny raz pani doktor nie kryła już irytacji .Badanie krwi nie wykazało czynnika reumatologicznego i doktor Janecka oznajmiła ,że przyczyna moich dolegliwości jest zwyrodnieniówka,Po raz trzeci zjawiłam sie gnana bólami ze zdiagnozowana choroba o podłożu reumatycznym przez innego lekarza(znany warszawski specjalista rehabilitacji -ortopeda-świetny ...
Opinia dodana przez: Ralph

lekarz Elżbieta Główka

KLINIKA MEDYCZNA NA REYMONTAELŻBIETA GŁÓWKA SPÓŁKA JAWNA
Reymonta 12 lok.125
05-250 Radzymin

ZERO TO ZA DUZO,Brak kompetencj,niemila ,nieliczaca sie z opinia specjalistow.,Pomimo brakow kadrowych takich ludzi nalezy usowac z zawodu.
Opinia dodana przez: MICHAL

lekarz Igor Śmietanka

05-250 Radzymin

Jest moim lekarzem rodzinnym.chyba dzięki niemu tak długo żyję.Kompetentny,cierpliwy,umie pacjenta wysłuchać,mimo ograniczonego czasu.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Hanna Stańczuk-Kwiatek