Lekarze Internista Rybnik

lekarz Michał Groborz

Żorska 148 C
44-200 Rybnik

Lepszego lekarza chyba nie ma, lekarz, do którego wrócę z przyjemnością i bez strachu. Polecam serdecznie każdemu z problemami na tle neurologicznym! Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Dariusz Kajdaniuk

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Lekarsko - Dentystyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Kościelna 7
44-200 Rybnik

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!
Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zostałem dokładnie zbadany przez lekarza-a chyba to podstawa wszystkiego.Polecam

lekarz Lucyna Krzyśków

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Nie korzystałem z pomocy Pani doktor ale mama korzysta mimo iż dopiero dwie wizyty ale schorzenie, które ma wreszcie jest leczone mama czuje się lepiej a Pani doktor dobrze ją diagnozuje..do tego komunikacja z pacjentem na duży plus. Dziękuję i polecam tą Panią DOKTOR
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Michał Holecki

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Tomasz Bąk

Internista, Gastroenterolog

Ośrodek Usług Medycznych "Alergopol"
ulica 3 maja 31
44-200 Rybnik

Niniejsza opinia umieszczona jest przez rodzinę Leopolda M. tj. 88 letniego pacjenta Pana Doktora Tomasza Bąk, na prośbę pacjenta, który sam nie posługuje się Internetem. Dziadek pragnie podziękować Panu Doktorowi za bardzo dobrą opiekę w czasie 3 tygodniowego pobytu w szpitalu w Rybniku Orzepowicach. Doktor Bąk leczył Leopolda M. cierpliwie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie. Miał czas i uwagę dla pacjenta, przeprowadził wszelkie badania, zdiagnozował problemy zdrowotne, przywrócił do dobrego ...
Opinia dodana przez: Leopold M.

lekarz Dorota Pakuła

Internista, Diabetolog

Wodzisławska 14
44-200 Rybnik

Pani doktor jest przesympatyczną osobą zawsze uśmiechnięta życzliwa konkretna jako lekarz .Polecam z czystym sumieniem

lekarz Adam Riemel

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Południe 37
44-253 Rybnik

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, doskonała wiedza, wysoka kultura. Pacjent czuje się podmiotowo.

lekarz Sławomir Rychlik

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Hanna Tokarska

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Grzegorz Mazur

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz! Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość. Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉 A tak na poważnie, to bardzo polecam!

lekarz Teresa Gliśnik-Wardas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Axis" Sp. z o. o.
Górnośląska 140B
44-270 Rybnik

Bardzo zaangażowana pani doktor. Dwa razy skutecznie wyprowadziła mnie z choroby. Konkretna i rzeczowa, a przy tym życzliwa. Bardzo żałuję, że od 02.01.2024 już nie przyjmuje w Żorach w Eskulapie.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1

dr n. med. Marek Byrczek

Cegielniana 20
Rybnik

Polecam wszystkim z problemami kardiologicznymi.Bardzo dobry człowiek i specjalista.Leczę się już 16lat i żyję po 3 zawałach.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Barbara Grudzień-Joańska

Wyglendy 22
44-200 Rybnik

Niestety pani joańska bagatelizuje wszystkie moje problemy, czy to dlatego, że jestem jeszcze młoda? Czy mam czekać aż zacznie mnie toczyć choroba? Leki przepisuje taśmowo, wszystkim to samo i zawsze to samo, na dodatek ma braki w wiedzy lekarskiej. Badania wyprosiłam od niej tylko podstawowe krew i mocz, innych "nie może" Jakie badania może mieć wykonane pacjent w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej? Badania hematologiczne: - morfologia krwi obwodowej z wzorem ...

dr hab. n. med. Marian Kuczera

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Opinie zamieszczam na prośbę mojej babci. Babcia była na oddziale u Pana doktora w szpitalu w Rybniku. Miała bardzo mocne bóle reumatyczne, aż chodzić nie umiała, bolało ją bardzo. Doktor przepisał sterydy - ENCORTON i pomogło bardzo szybko. Nic jej nie boli już i dostała od doktora Kuczery skierowanie do reumatologa. Babcia bardzo zadowolona i wdzięczne.
Opinia dodana przez: Leopold M.

lekarz Małgorzata Góra

Internista, Reumatolog

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Bardzo mi przypadła do gustu. Jest żetelna, dokładna i polecam szczerze :)

lekarz Aleksander Gatnar

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Szkoda że już nie przyjmuje w Kamieniu. Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu. Nigdy nie pozostawił pacjenta bez pomocy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Cezary Bednarczyk

ulica Żużlowa 28
44-200 Rybnik

Bardzo fajny pan doktor, konkretny. Zawsze mówi prosto i na temat. Potrafi słuchać. Dobrze się mną zaopiekował, gdy zachorowałam w trakcie ciąży (dobrał odpowiednie leki, poprosił o telefon z relacją jak się czuję i przyjście do kontroli). Kiedy męczyła mnie migrena, wysłał do szpitala na TK i inne badania, skierował do neurologa. Mąż też zadowolony. Przy każdym jego urazie udzielał szybkiej pomocy i wystawiał odpowiednie skierowanie, a potem leczenie.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Marcelina Krupka

Poniatowskiego 8b
44-200 Rybnik

Pani doktor jest kompetentna, zaangażowana, a do tego jest bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osobą. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, bez stresu. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Agata