Lekarze Internista Rzeszów

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Beata Żłobecka-Pasierb

ul. Monte Cassino 14
35-305 Rzeszów

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.
Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Anna Juza

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ul. Szopena, Rzeszów
Rzeszów

Świetny lekarz, a wizyta jest bezstresowa. Żaden diabetyk nie musi obawiać się podwyższonego poziomu cukru we krwi przed i po wizycie (; Razem z pielęgniarką - Panią Zosią, wprowadzają w Szpitalu na Szopena miłą atmosferę w gabinecie. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Leszek Kuliga

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Naprawdę polecam. Zawsze znajdzie czas i nigdy nie odeśle spod drzwi. jak dotąd bardzo mi pomógł i na pewno będę się dalej u niego leczyć. polecam innym
Prawdziwy lekarz, kompetentna, przemiła, Anioł ..........................................................

lek. med. Wanda Kaznowska-Kryda

Internista, Reumatolog

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Pomaga i doradza. Nie odmawia przyjęcia. Trafnie diagnozuje chorobę i tłumaczy o co w niej chodzi. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Godna polecenia. Po wizycie u takiego lekarza zaczynam wierzyć w służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: M

lekarz Maria Nowak

Gabinet
Rzeszów

Jestem po operacji dwóch zastawek serca którą przeszedłem w 2008 w Zabrzu, jestem od 2009 r pod opieką Pani dr Marii Nowak,uważam ,że jest to bardzo dobry kardiolog ,nie jeden raz mając problemy po operacji zostałem idealnie z tego wyprowadzony przez Panią doktor,dziękuję
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Irena Jasińska

Internista, Pediatra

Rzeszów

spokojna , cierpliwa , po prostu lekarz z powołania , nie spieszy się , polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Aleksandra Buczek

35-111 Rzeszów

Byłam pierwszy raz u Pani doktor i byłam pod wrażeniem Jej uprzejmości, wnikliwości i dociekliwości w badaniu. Wszystko dokładnie sprawdziła również w moich wcześniejszych badaniach, wszystko dokładnie wyjaśniła i postawiła trafną diagnozę. Dawno nie spotkałam takiego lekarza POZ.
Opinia dodana przez: El

lekarz Bernadetta Sobocka

35-111 Rzeszów

witam Pani Dr Bernadeta Sobocka jest najlepszym Lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkalem w swojm zyciu trafnosc diagnozy podejscie do pacjeta sposoby leczenia pelne zaintersowanie przebiegiem chorby pacjeta oraz fenomenalna pamiec
Opinia dodana przez: ryszard

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Andrzej Jamro

Internista, Lekarz rodzinny

35-111 Rzeszów

Moja mama odwiedza lekarza już kilka lat. Od pierwszej wizyty chwali go za kompetencje, uprzejmość i czas poświęcony dla niej. Bardzo często zdarza się, że interesuje się chorobą nawet jak jej u niego nie ma - dzwoni do niej, interesuje się przebiegiem badań które jej zlecił, doradza i chwali. Ja jestem b. mile zaskoczony. To naprawdę jest możliwe w "naszej" służbie zdrowia. Życzę mu dużo sił i wytrwałości.
Opinia dodana przez: Andrzej

Elżbieta Pyrkosz-Cifonelli

Gabinet lekarski
35-311 Rzeszów

Bardzo dobra pani kardiolog. Przy każdej wizycie mam wykonywane podstawowe badania oraz echo serce i EKG. Leki są prawidłowo dobrane. Choroba wytłumaczona dość przystępnym językiem, świetne wskazówki co do zmiany trybu życia. Pani doktor wykazuje się za każdym razem fachową i profesjonalną wiedzą. Wizyta u niej trwa zazwyczaj do 25minut, jest uprzejma i zyczliwa.
Opinia dodana przez: Paulina

dr hab. n. med. Andrzej Pluta

Reumatolog, Internista

Targowa 2 lok. 1
35-064 Rzeszów

Wspaniały człowiek, niezwykle cierpliwy i umiejący wyjaśnić wszelkie niejasności, kompetentny. Jednym słowem SUPER

lekarz Robert Staroń

Gastroenterolog, Internista

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Bardzo empatyczny w stosunki do pacjentów. Szybko i profesjonalnie pomógł mojemu tacie. Serdecznie polecam! Przywraca wiarę w lekarzy.
Opinia dodana przez: Kamila

Antoni Bereś

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Sympatyczny, uśmiechnięty. Zawsze cię przyjmie nawet jak już kończy pracę. Wysłucha i zażartuje. Wystawi skierowanie do specjalisty jak potrzeba. Zaproponuje wizytę kontrolną. Leczy standardowo jak większość lekarzy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Pani doktor Wojnicka jest obiecującym lekarzem, który bardzo serio traktuje swoje powołanie.
bardzo dobry lekarz, gorąco polecam

lekarz Tomasz Bilkiewicz

Hetmańska 130 lok. 209
35-078 Rzeszów

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Trafiłem do ambulatorium szpitalnego z poważnym zapaleniem płuc(jak okazało się po badaniach). Zajmował się mną ponad godzinę. Wszystko w kulturalnej, miłej atmosferze. Po skończeniu wszystkich badań stwierdził, że powinienem trafić na oddział szpitalny. Trochę z obawą(z różną spotkałem się reakcją lekarzy gdy chciałem inaczej niż oni) zapytałem czy jednak nie mógłbym leczyć się w domu. Spokojne oświadczył, że dobrze, ale jeśli po dwóch-trzech dniach nie będzie ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Rafał Kurianowicz

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Doktor Rafał Kurianowicz, to najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. To lekarz z powołania, całymi sercem oddany pacjentom. Posiada zarówno kompetencje merytoryczne - fachową wiedzę i umiejętności, doświadczenie, jak i kompetencje społeczne - wysoką kulturę osobistą, życzliwość, uprzejmość. Umie słuchać. Bardzo inteligentny, a przy tym bardzo skromny. Wyjątkowy Człowiek i Lekarz, jakich już niestety mało.
Opinia dodana przez: M