Lekarze Internista Siedlce

lekarz Jarosław Rzezak

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Księcia Józefa Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Sylwia Cichosz

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Wspaniały lekarz,kompetentna,życzliwa.Posiadająca zasób wiedzy merytorycznej. Zawsze uśmiechnięta.Szanuje człowieka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Nowak

Internista, Kardiolog

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Po wizycie u pani doktor pierwszej jestem bardzo zadowolona mega obszerny wywiad i czas poświecony mojej osobie i tłumaczenie.wszystko na wielki plus ,
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Józef Stempień

10 Lutego 67
08-110 Siedlce

Debilny jest ten portal skoro umieszcza św pamięci lekarzy na swoich stronach,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

lekarz Anna Jastrzębska

Internista, Onkolog

Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
Księdza Jana Niedziałka 14
Siedlce

Jestem pacjentką dr Anny Jastrzębskiej od ok. 5lat. Regularnie wykonuje mi USG piersi. Jak przystało na dobrego onkologa, wykazała się dużą czujnością, dokładnością i fachowością. W czerwcu 2020 r. na zaproszenie Min. Zdrowia wykonałam mammografię w innej placówce, która nie wykazała żadnych zmian nowotworowych. Tymczasem w październiku 2020r., Pani dr Jastrzębska wykonując kolejne badanie USG zauważyła niepokojące Ją zmiany. Zleciła biopsję grubo igłową w Siedleckim Centrum Onkologii. Wynik - rak ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Dariusz Wasiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Chciałbym aby kiedyś moje dzieci mogły się u kogoś takiego leczyć.Coraz trudniej znaleźć człowieka w lekarzu. Dziękuje Doktorze !
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Wojciech Pachuta

Gabinet prywatny
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

miły, grzeczny, spokojny, wyrozumiały, uprzejmy, godny zaufania oraz kompetentny przyszły ordynator .

dr n. med. Tadeusz Budlewski

Endokrynolog, Internista

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Wspaniały, doskonały, jedyny specjalista w Luxmed endokrynolog , który bardzo mi pomógł w moim trudnym przypadku. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyns

lekarz Renata Lotek-Waćkowska

Przychodnia Zdrowia nr 1 w Siedlcach
ul. Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Zdecydowanie nie polecam. Może lekarzem Pani doktor jest i dobrym ale podejście do zwykłego człowieka ma mizerne. Jeśli nie jest się do niej zapisanym, to bardzo niechętnie zgadza się przyjąć pacjenta o ile w ogóle się zgadza. Mój tata zgłosił się do niej z bólem spowodowanym korzonkami, ledwie się poruszał. Pani doktor z wielkim niesmakiem, cmokając niecierpliwie zgodziła się go przyjąć, choć mówił jej że z powodu urlopu naszego lekarza ...

lekarz Erika Madoń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Lekarz nie godny polecenia. Zero informacji o chorobie i jej rowiazaniach. Jedynie wyciąć albo czekać na gorsze wyniki. Szkoda czasu na stanie w kolejce na wizytę.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Alicja Serafin

Pediatra, Pulmonolog

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Marta Kwaczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Pani doktor była super uprzejma i miła. Dokładnie przeanalizowała moje badania. Wytłumaczyła to czego nie rozumiałem. Zleciła kolejne badania z racji mojego wieku emerytalnego. Przebadała mnie również, jak za dawnych czasów bywało. Słowem bardzo polecam wszystkim. Doskonały lekarz pierwszego kontaktu - w mojej opinii.
Opinia dodana przez: Leszek

Mariola Sikorska-Hulewska

Gabinet prywatny
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

Absolutnie odradzam wszystkim!!! Kiedy moja mama leczyla sie u niej i chciala dostac skierowanie do specjalisty "pani doktor" stwierdzila, że jest to zbedne i leczyla ją sama. Doprowadzila do tego, ze moja mama w ostatniej chwili znalazla sie na stole operacyjnym. Kiedy ja często chorowalam i chcialam skierowanie na szczegolowe badanie rowniez mi nie dala twierdzac ze to nie jest potrzebne. "Pani doktor chyba mysli ze zjadla wszystkie rozumy świata". ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Anna Szymańska

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

Bardzo kompetentna pani doktor. Mila uprzejma czasem potrafi nakrzyczec ale uważam że to z uwagi na dobro pacjenta. Nie oszczędza na skierowaniach zawsze pomocna. Gorąco polecam

dr n. med. Piotr Kołodziej

Sokołowska 87/3

KARDIOLOG Z PEŁNĄ WIEDZĄ KARDIOLOGICZNA POLECAM

lekarz Joanna Burdan

Pulmonolog, Internista

08-110 Siedlce

choruje na astmę oskrzelową wizyty są w przychodni w Rudce koło Mrozów leczę się już tam trzy lata a pani doktor stosuje ciągle te same leki zna tylko montest i alvesco a z moim zdrowiem jest coraz gorzej myślę że jest tak wiele leków że dało by się coś poradzić teraz szukam innego lekarza który mnie lepiej będzie leczył

lekarz Marek Rosłon

08-110 Siedlce

Pan Doktor w czasie pierwszej wizyty zarówno mojej jak i mojej mamy był po prostu chamski, cały czas pokrzykiwał i obrażał. Jedna z jego cennych rad jako lekarza to: "niech Pani sobie poszuka w wujka google". Po wizycie byłam zażenowana jej przebiegiem. Jest to pierwszy lekarz, który nie czyta dokumentacji medycznej, a ją przerzuca oraz kieruje po informacje do Internetu.

lekarz Mariusz Żaczek

Internista, Endokrynolog

08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Andrzej Płomowski

Transfuzjolog, Internista

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Wszystko jest wporządku. Wszystko jest wporządku. Wszystko jest wporządku.

lekarz Tadeusz Tobiasz

Internista, Onkolog

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Lekarz zadufany w sobie, niemiły, arogancki, gburowaty, komentarze jego subiektywnie odczuwane przeze mnie jako chamskie, wykraczające poza kulturę oczekiwaną nie tylko od lekarza doświadczonego, ale mężczyzny w jego starczym wieku, pretensjonalny. Nieprofesjonalny, jego komentarze i sposób zachowania ujmują wartości i powadze profesji lekarza i nie przystoją tej profesji. Badanie krótkie, zdawkowe, pobieżne, mimo, że w ramach wizyty odpłatnej. Gdy się upomniałam o przekazanie informacji o sposobie i terminie odebrania wyniku ...
Opinia dodana przez: Niezadowolona pacjentka