Lekarze Internista Sieradz

{'id': 270, 'name': u'Sieradz'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
Lekarz "do rany przyłóż". Zawsze miła, skora do pomocy. Stara się zrozumieć pacjenta i zawsze patrzy na niego profesjonalnym okiem. Przepisała mi tylko potrzebne leki, nie jak większość na wszystko "antybiotyk". Dzięki niej szybko stanąłem na nogi. Wizyta u Pani Kamilli to 100% zadowolenie!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Piotr Zajda

98-200 Sieradz

Lekarz godny polecenia. Nie tylko z powodu kompetencji, ale również zaangażowania i empatii. W trudnych sytuacjach jest wsparciem dla pacjenta i jego najbliższych. Wie co robić i jak zapanować nad strachem pacjenta i jego rodziny. Ma głowę na karku.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Mirosław Kanicki

przychodnia
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 10
98-200 Sieradz

Bardzo dobry i miły lekarz, bardzo polecam. Bardzo fachowo podchodzi do problemów swoich pacjentów. Bardzo jasno potrafi wszystko wytłumaczyć.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Konrad Masiarek

98-200 Sieradz

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by ...
Opinia dodana przez: mirosława

lekarz Małgorzata Waliszewska

Internista, Reumatolog

98-200 Sieradz

BDzień dobry jestem pacjentem Pani Doktor Małgorzaty Waliszewska od około pół roku i nigdy nie spotkałem tak profesjonalnego lekarza ! Zarówno jak oddział reumatologi w Sieradzu ! Nie wyobrażam sobie innego lekarza który dąży do ustalenia przyczyn i leczenia ! Ogromne wyrazy szacunku ! Pani Doktor to Anioł !
Opinia dodana przez: Przemysław Białek

Małgorzata Rogala-Konieczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
98-200 Sieradz

Lekarz pierwszego kontaktu z powołania, umie wytłumaczyć na czym choroba polega i dlaczego wdraża takie leczenie Bardzo dobry kontakt z pacjentem
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Ewa Przybyszewska

98-200 Sieradz

Pani doktor bardzo miła,ale przede wszystkim komunikatywna ,merytoryczna i konkretna w działaniu. Wyczerpujaco odpowiada na pytania pacjenta .Rozważa różne warianty leczenia , kombinuje,widać że Jej zależy.Polecam.

lekarz Aneta Oleksy

Diabetolog, Internista

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

Pani Doktor jest kompetentnym specjalistą, który potrafi z sympatią i zrozumieniem wysłuchać pacjenta. Oprócz prowadzenia mojego leczenia ze strony medycznej, Pani Doktor zaleciła odpowiednie zmiany w życiu codziennym biorąc pod uwagę moją indywidualną sytuację. Wizyty są przeprowadzane w naprawdę pozytywnej atmosferze. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Oset

Internista, Gastrolog

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Dziś miałam wykonywaną kolonoskopię przez Pana doktora Oset ,polecam z czystym sumieniem Pana doktora. Bardzo się bałam badania i niepotrzebnie. Bardzo miły lekarz,uśmiechnięty, wzbudził moje zaufanie i polecam wszystkim którzy boją się badania ,to nic strasznego. Mój przypadek nie należał do łatwych ale Pan doktor sobie świetnie poradził. Pani asystentka również bardzo miła i pomocna. Nie bójmy się badać ,to może uratować życie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Włodzimierz Lis

ESKULAP
98-200 Sieradz

To było dość dawno temu, ale trudno pominąć fakt, iż Pan Doktor stwierdził, że podczas badania EKG u niego w gabinecie miałem...ZAWAŁ! W wieku kilkunastu lat... Okazało się, że był to zupełnie inny problem kardiologiczny. Bardziej prawdopodobne, że zawał u Pana Lisa mogła mieć wtedy moja mama, jak usłyszała tę diagnozę...

lekarz Paweł Kędzierski

POW 9
98-200 Sieradz

Pan doktor prowadzi w sieradzu prywatny gabinet kardiologiczny, wydaje się miły i kompetentny na pierwszy rzut oka, ale przy każdej dodatkowej informacji długo się zastanawiam, zmienia leki, dawkowanie no ileż to mozna
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Andrzej Wnęk

98-200 Sieradz

Byłam raz na prywatnej wizycie u dr Wnęka w Sieradzu. Nie rozumiem, jak kardiolog pracujący w certyfikowanej placówce mógł potraktować mnie tak lekceważąco ignorując moje objawy. Do doktora zgłosiłam się po drugim zasłabnięciu i pobycie na SORZE, lecząc się na serce od dwóch lat (Przewlekła wieńcówka stabilna) mój stan zdrowia bardzo mnie niepokoił, przyszłam na wizytę z bólem w klatce , dusznościami, zawrotami głowy, omdleniami, zlewnymi potami, roztrzęsieniem, nierówną pracą ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Katarelos

eskulap
Sieradz

Pani dr, Katarelos wysluchala spokojnie co mialem do powiedzenia odnosnie stanu mojego zdrowia ,ale w konkluzji wyprowadzila mnie z bledu co do mojego schorzenia, Ogolnie bardzo rzeczowo i sympatycznie przeprowadzila badanie kierujac mnie do odpowiednich specjalistow. dziekuje, Takich lekarzy- wiecej.
Opinia dodana przez: Feliks

lekarz Michał Ciszewski

98-200 Sieradz

Mało zaangażowany, ponadtto nie Wiele można się dowiedzieć.kilka wizyt,ale bez emocji . brakuje konkretnych badań. Nie wiem co dalej , objawy mam z powodu choroby wieńcowej.

lekarz Agnieszka Klonowska-Szymczyk

Internista, Hematolog