Lekarze Internista Sopot

Gastroenterolog, Internista

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Sopot
23 Marca 79 A
81-820 Sopot

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

dr n. med. Marta Chełmińska

Alergolog, Internista

Armii Krajowej 116 lok. 5
Sopot

Najlepszy lekarz jakiego znam - kompetentny, życzliwy, uprzejmy, doświadczony, empatyczny. Leczę się u Pani Docent ponad 20 lat. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na kogoś innego :) bardzo, bardzo, bardzo polecam!

lekarz Żaneta Smoleńska

Internista, Reumatolog

Bitwy Pod Płowcami 6a/2
81-775 Sopot

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Beata Byczkowska

Sanatorium
Bitwy pod Płowcami 63/65
81-731 Sopot

Pani Beata Byczkowska jest od kilku lat lekarzem rodzinnym mojej 98-letniej mamy. Pani doktor jest bardzo kompetetną o szerokiej wiedzy lekarką, a przy tym przesympatyczną, miłą, ciepłą i cierpliwą osobą, dobrym człowiekiem. Mimo wielu obowiązków (ma dużo pacjentów), każdego przjmuje z uśmiechem, wsłucha, wpyta, i udzieli porady. Dzisiaj tj. 12 lipca 2023 nie mogłam
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Paulina Gruchała

Przychodnia Specjalistyczna Nr 4
al. Niepodległości 632
81-855 Sopot

Najlepsza lekarka jaką w życiu spotkałem. Sumienna,cierpliwa,dobroduszna oraz kompetentna. Dobrze wie jak pomóc ludziom zmagającym się z bólem
Opinia dodana przez: Bartosz Bucholc
Bardzo dobry lekarz,zna się na chorobach i ma świetne podejście do pacjenta.Zdecydowanie polecam

lekarz Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

Pulmonolog, Internista

Przychodnia specjalistyczna
Jana z Kolna 16
81-741 Sopot

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

lekarz Janusz Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Niepodległości 777 lok. 2
81-805 Sopot

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

Internista, Diabetolog

NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Sopot

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Tomasz Kowalczyk

Chopina Fryderyka 1/2
81-752 Sopot

Bardzo polecam doktora bardzo pomógł mi w mojej chorobie postawił właściwą diagnozę . Jest lekarzem z dużym doświadczeniem i wiedzą medyczną .

lekarz Jacek Stefaniuk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Mazowiecka 20b/6
81-862 Sopot

wspaniały lekarz,ogromna wiedza,wysoka kultura osobista, doskonałe podejście do pacjenta, serdeczny i bardzo przyjazny człowiek, swietny diagnosta z całego serca dziękuję za opiekę nad moim tatą. ewa matysek
Opinia dodana przez: ewa Matysek

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Sopot

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Agata Leksycka

Sanatorium
Bitwy pod Płowcami 63/65
81-731 Sopot

Bardzo dobry lekarz. W końcu mam tak dobrane leki , że czuję wyraźną poprawę zdrowia i samopoczucia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Bartosz Górecki

23 Marca 105
81-820 Sopot

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w to co robi. Przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Poleca konsultacje innych lekarzy i badania dodatkowe. Widać , że medycyna chińska jest jego pasją. Jest bardzo kompetentny i naprawdę pomaga w skomplikowanych sprawach. Polecam!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Maciej Forkiewicz

Bohaterów Monte Cassino 25/24
81-767 Sopot

Specjalista pierwszorzedny wykryl u mnie ze nadcisnienie mam od nerek,Bardzo polecam doktora.

lekarz Barbara Gierak-Pilarczyk

Reumatolog, Internista

Kasprowicza 9/2
81-852 Sopot

Świetny lekarz, dzięki niej dzisiaj mogę chodzić, a było już krucho. Pełen profesjonalizm pani doktor pozwolił na szybką diagnozę i zmniejszenie skutków reumatyzmu. Dziękuję pani Barbarze Gierak Pilarczyk za to że ...JEST.
Kompetentna i warta polecenia ,wrócę do Niej

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

Internista, Endokrynolog

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Pani doktor życzliwa, przesympatyczna, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu. wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości polecam naprawdę super lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Marcin Konarzewski

NZOZ Sopockie Centrum Badań Kardiologicznych PRO CORDIS
ulica Haffnera 12A
81-717 Sopot

Pan Dr . Konarzewski , wieloletnie doświadczenie kardiologiczne , szczegółowa analiza oraz diagnoza schorzenia. Profesjonalne podejście do tematów schorzenia oraz precyzyjne leczenie kardiologiczne przynoszą sukces w leczeniu . Dr. Konarzewski gorąco polecam
Opinia dodana przez: Paweł