Lekarze Internista Sosnowiec

Internista, Diabetolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
                                       dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Gabinet Kardiologiczny- Maciej Kaźmierski
Aleja Zwycięstwa 8
Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz leczy mnie po zawale już 25 lat z dobrym rezultatem. Pomógł mi bardzo w trudnych momentach mojej choroby i nadal zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Renata Cebula

Internista, Pediatra

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

Suuuuper:) dawno nie spotkałem tak miłej, kompetentnej lekarki.Pani doktor, niech Pani nas przypadkiem nie opuszcza:) Pacjent z Imielina
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Przemysław Kotyla

Internista, Reumatolog

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Katarzyna Jankiewicz-Ziobro

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Pani doktor jest cudownym lekarzem ma wspaniałą osobowość i potrafi słuchać ze współczuciem, jest bardzo dokładna, precyzyjna i zaangażowana w swoją pracę. Widać że kocha swój zawód, interesuje się dobrem i zdrowiem swych pacjentów. Lekarka z powołania godna polecenia !
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mariola Rabsztyn-Lebensztejn

Internista, Diabetolog

ulica Będzińska 26/24
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest bardzo miłą , kompetentną osobą . Wysłuchuje pacjenta bardzo uważnie , tłumaczy w sposób prosty zawiłości leczenia. Jest świetnym specjalistą poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu.Polecam .
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Mariusz Drabik

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Dziś pierwszy raz byłam u Pana doktora . Lekarz z powołania! Super lekarz nikt skrupulatny , dokładny. Oby więcej było takich lekarzy .
Opinia dodana przez: Pacjenkta

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

Internista, Lekarz medycyny pracy

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

dr n. med. Zbigniew Śpiewak

EKG, Internista

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

Polecam szczerze. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładny wywiad ogólny, spojrzenie całościowo na pacjenta i jego dolegliwości. I przede wszystkim: słucha pacjenta i słyszy co pacjent mówi.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Sebastian Picheta

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Panie doktorze pragnę z całego serca podziękować za opiekę nad moim mężem (dziś wyszedł ze szpitala). Jest Pan wspaniałym człowiekiem z duszą anioła. Dziękuję za cierpliwość,za zrozumienie, za wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nawet te "glupie'. Za pomoc mężowi w każdej nawet drobnej sprawie oraz za całe "morze" empatii . Jest Pan nieoceniony, cierpliwy, rzetelny i potrafi Pan zrozumieć co czuje bliski pacjenta, wszyscy lekarze powinni być tacy jak ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Robert Liwoch

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

dr Bożena Leszczyńska-Bolewska

Kardiolog, Internista

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Janota-Oczkowicz

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 10
Hallera 5
41-214 Sosnowiec

Fachowa opieka lekarska-godna polecenia. Zajmuje się pacjentem bardzo rzetelnie.Miła ,troskliwa i opiekuńcza.
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Adrian Matuszyk

Instytut Medycyny Pracy
Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz! Kompetentny, mądry i uprzejmy. Poważnie podchodzi do sprawy. Wysłucha dobrze pacjenta i szuka rozwiązania, które najlepiej pasuje do danej sytuacji. Ma się odczucie, że naprawdę chce pomóc i go los i zdrowie pacjenta obchodzą. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Magdalena Włoch-Targońska

Gabinet Magdalena Włoch-Targońska
Kilińskiego 58
41-200 Sosnowiec

Witam . chciałam przekonać wszystkich niezdecydowanych do wizyty u pani doktor.Mialam ogromne bóle stawów i mięśni, byłam u wielu lekarzy nikt nie potrafił mi pomóc ani ortopeda ani neurolog , internista i wielu innych ,aż trafiłam na panią doktor zleciła szereg badań, i wkońcu diagnoza - fibromialgia - . Już po dwóch wizytach stwierdziłam ,że jest to doktor przez duże D , posiada ogromne wiadomości medyczne w każdej dziedzinie ,przekonałam ...
Opinia dodana przez: irena

lekarz Anna Słota-Woźniczka

Zamenhofa 26 lok. 6
Sosnowiec

Takich lekarzy że świeczką szykać. Uratowała mi życie stawiając prawidłową diagnozę. Specjaliści niewiedzieli co mi jest i tylko wymyślali inne diagnozy. Po operacji była zawsze pod telefonem aby udzielić rady.
Jest dobrym specjalistą,miłym i pomocnym.Polecam go wszystkim.

lekarz Magdalena Miczko

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Michał Petelenz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek
Zegadłowicza 3
41-200 Sosnowiec

Szczerze polecam!!! Bardzo dobry lekarz internista. Świetny w rozpoznaniu choroby i stawianiu diagnozy. Byłam pacjentką kilka lat. Jestem zdrowa i bardzo wdzięczna panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił.
Opinia dodana przez: Maria Michnik