Lekarze Internista Świętochłowice

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Krasickiego 49/2
41-605 Świętochłowice

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia

lekarz Marek Świętojański

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam polecam 100 procentach

lekarz Jolanta Zarębska

ulica Kościuszki 1
41-600 Świętochłowice

Witam serdecznie z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor od jakiegoś czasu borykałem się z kolanami, kilkanaście wizyty u lekarzy i żaden nie umiał zdjagnozowac problemu i postawić prawidłowej diagnozy Wystarczyła jedna wizyta by p Doktor bez problemu zdjagnozowala chorobę i rozpoczęła odpowiednie leczenie duże uznanie i wyrazy szacunku dla p Doktor naprawdę specjalista pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Andrzej Łyczba

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
41-600 Świętochłowice

Ogólnie facet super, daje nawet skierowanie jak sie poprosi na jakieś badania. Choć jeżeli chodzi o leczenie nie do końca podoba mi sie praktyka nie tylko tego lekarza rodzinnego ,ale ogólnie wszystkich. Od małego leczono mnie ciagle antybiotykami , wystarczyło , że odwiedziłam bardzo znanego larygologa i po prblemie. Teraz nie dostaje ich wogóle ,a mój organizm sam sie broni. Dziwne praktyki stosują lekarze rodzinni , własniedlatego, że starają sie ...

lekarz Joanna Capała

41-605 Świętochłowice

Jeden z nielicznych lekarzy, który poświęca dużą ilość czasu na pacjentów, wszystko dokładnie przebadane i wydane trafne diagnozy. Do tej pory nie spotkałem lepszego lekarza na NFZ
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Marcin Świerad

41-600 Świętochłowice

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

lekarz Maria Oleksik-Soral

41-600 Świętochłowice

Pani doktor pokazuje swoja wyższość nad pacjenetm na każdym kroku, bada pacjenta z odległości jakby był zadżumiony, opryskliwa, zła, chyba zapomina o przysiędze Hipokratesa która ją do czegośc zobowiązuje
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Grażyna Kulawik

Internista, Endokrynolog

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach
ulica Chorzowska 38
41-608 Świętochłowice

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie. dziękuję za przyjęcie w miedzy czasie kilku osób co były umówione na godziny znacznie późniejsze niż ja. dziękuję za to ze wykonała pani kilka rozmów koleżankami w tym najdłuższa trwająca 20 minut o pierdolach podczas a właściwie przerywając badania pacjentów. Jest godzina 21:05 przyjęła Pani właśnie osobę umowiona na godzinę 18:00. Ja jestem umówiony na 19:00 wiec pewnie poczekam. Mam nadzieje ...
Opinia dodana przez: roman

lekarz Zofia Szewczyk

ulica Czajora 15
41-608 Świętochłowice

Jeżeli potrzebujesz lekarza od recept tylko i wyłącznie to to jest lekarz dla ciebie. Na ślepo przepisuje,co tylko zechcesz,jednak sama nie kontroluje tego,co i jak długo już przepisuje. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie zdrowia i diagnozy bądź skierowania do odpowiedniego specjalisty, to nie licz na nią. Nie da, bo nie,bo sie nie da,bo nie może i milion innych powodów. Lekarz, który powinien już być na emeryturze,bo teraz bardziej szkodzi niż ...
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Barbara Trojanowska

41-600 Świętochłowice

Pani Dr. Trojanowska nie wspolpracuje za pacjentem.Nie stara sie o zdrowie pacjeta. Jest uprzejma w przepisywaniu recept, przekazow do innych lekarzy. Niestety nie mozna na niej polegac jako na lekarzu specjaliscie.

lekarz Krzysztof Szczechowski

Chirurg naczyniowy, Internista

lekarz Adam Kowol

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Sp. z o.o.
ulica Korfantego 3

lekarz Eugeniusz Karczewski

ulica Chorzowska 22/55

lekarz Andrzej Dziambor

lekarz Grażyna Duda

dr n. med. Arkadiusz Orzeł

lekarz Barbara Wilk

lekarz Joanna Joniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OSMED" Sp. z o.o.
Wyzwolenia 73

lekarz Andrzej Bożek