Internista

- 19061 lekarzy
Wolny termin: 1 Mar o 14:20. Sprawdź inny.
Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

Angiolog, Internista

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
Grzegórzecka 67c/u11
31-559, Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 2 Mar o 15:20. Sprawdź inny.

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
Grzegórzecka 67c/u11
31-559, Grzegórzki, Kraków

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Opinia dodana przez: Beata
Internista Piaseczno lekarz Adam Orłowski

Gabinet Lekarski ORL-MED Adam Orłowski
Nefrytowa 12
05-509, Piaseczno

Jestem zadowolony z wizyty. Szukałem w internecie lekarza na szybko i tak trafiłem. Dobry kontakt z gabinetem. Widać spore doświadczenie lekarza. Doktor Orłowski przykłada się do najmniejszego detalu i sporo mnie pytał co mnie zdziwiło, ale dzięki niemu wyzdrowiałem, a przy tej pogodzie mogło się skończyć bardziej dotkliwie. Miły człowiek, polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 26 Lut o 20:00. Sprawdź inny.
Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Pan doktor jest specjalistą o ogromnej wiedzy i szerokich zainteresowaniach oraz przemiłym człowiekiem. Od razu widać, że praca jest jego pasją. Nawet w trudnych chwilach potrafi skutecznie poprawić nastrój. Dokładnie wytłumaczył co jest przyczyną moich objawów i zasugerował leczenie, które poparł dowodami naukowymi oraz przekazał wskazówki. Pogodne nastawienie, mimo później pory - ok. 20 i po całym dniu pracy od 7 rano. Dotychczas żaden specjalista nie poświęcił mi aż tyle czasu podczas jednej wizyty. Jeżeli ktoś szuka lekarza z powołania, który potraktuje go z szacunkiem i u którego będzie mógł (w końcu!) poczuć się bezpiecznie i pewnie co do opieki - proszę się nie wahać.

Opinia dodana przez: Ada Krawęcka
Wolny termin: 27 Lut o 16:30. Sprawdź inny.
Internista Twardogóra lek. med. Beata Kowalska

lek. med. Beata Kowalska

Internista, Lekarz rodzinny

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
tel. 697 355 703
56-416, Twardogóra

Pani Beata Kowalska ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma. Takich lekarzy nam brakuje. Zaangażowanie Pani Doktor jest celujące. Polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra Puka
Wolny termin: 28 Lut o 16:00. Sprawdź inny.
Internista Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300, Elbląg

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Opinia dodana przez: KAJA Wasilewska
Internista Tarnów dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100, Tarnów

Kompetentny, interesuje się pacjentem, wie co i jak leczyć i to jest godne polecenia!!!!

Internista Pruszcz Gdański dr n. med. Vijay Kumar Sharma

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Androlog, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000, Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna

Stawik Krzysztof, lek. med. internista. Gabinet
Tadeusza Kościuszki 24
59-220, Legnica

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru ...

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru :-)

DARIMED
Prosta 42