Lekarze Internista Tarnowskie Góry

lekarz Urszula Wilczek

Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo miła, serdeczna, ludzka i wyrozumiała Pani doktor. Godny polecenia specjalista. Ogromnie dziękujemy za pomoc w leczeniu nie tylko, naszych niepełnosprawnych dzieci.
Opinia dodana przez: pacjenci z "Serdecznych"

dr Szymon Płaczek

Internista, Pulmonolog

ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista! Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu! Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Barbara Michalik

Internista, Endokrynolog

NZOZ ANIMED
ulica Piłsudskiego 9A
42-600 Tarnowskie Góry

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Damian Kawecki

Kardiolog, Internista

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Przemiły, kompetentny, wyrozumiały, dopiero po wizycie u Pana Doktora zrozumiałam swoją chorobę serca i teraz stosuję się do wszystkich zaleceń. Czuję się świetnie. Życzę wszystkim takiego Lekarza!

lekarz Krystyna Nowak

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Najlepszy kardiolog jakiego znam. Zapalenie mięśnia sercowego leczy bardzo skutecznie. Bardzo konkretna i bezpośrednia osoba. Jeden z nielicznych lekarzy z powołaniem. Wielu osobom uratowała życie.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Jacek Swoboda

ul.Kazimierza Wielkiego 8
42-605 Tarnowskie Góry

Pan doktor jest kompetentny, zna się na swoim fachu. Trafnie zdiagnozował moją chorobę. Dobrane leki okazały się skuteczne.

lekarz Alfred Pischka

Tarnowskie Góry

Polecam. Lekarz starej daty z dużym doświadczeniem.

lekarz Aleksandra Kawczyk-Krupka

Wyspiańskiego 16
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor konkretna z ogromnym pokładem wiedzy . Odrazu przechodzi do działania. Już na pierwszej wizycie robi USG żył. Wdraża leczenie odpowiednie nie tylko dla schorzenia ale i dla osoby . Mówi co robić lub do kogo dalej się udać. Człowiek wychodzi z gabinetu i nie czuje się zagubiony. Nie mówi dziwnych czy złośliwych uwag tak aby nie zawstydzić pacjentów którzy zaniedbali żylaki. A najlepsze że byłam tylko na NFZ ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Olaf Lubas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Lekarz z powolania,bardzo uprzejmy,miły czlowiek,dokladnie wszystko wytlumaczy.zbada pacjenta bardzo szczególowo.
Opinia dodana przez: ania

Internista, EKG

Hospicjum Królowej Pokoju- Hospicjum Domowe
ul Opolska 26c
Tarnowskie Góry

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn

lekarz Beata Poprawa

Gruzełki 3
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor Poprawa jest świetnym kardiologiem wyjaśnia na czym polega leczenie dobiera dobrze leki żeby było Polecam serdecznie Panią doktor Poprawe
Opinia dodana przez: jessica

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

ulica Sobieskiego 2/5
42-600 Tarnowskie Góry

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

lekarz Irena Turczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

ulica A. Mickiewicza 8
42-600 Tarnowskie Góry

Kompetentna Pani Doktor internista godna polecenia za trafną diagnozę oraz kompleksowe podejscie do choroby.
Opinia dodana przez: Lotar Tomczyk

lekarz Zbigniew Zdónek

Lekarz medycyny pracy, Internista

BI-MED
Moniuszki 8
42-600 Tarnowskie Góry

Pan Doktor dokładnie przepytał co dolega, przepytywał jakie są objawy, był spokojny, miły, czuć było ciepło w tym człowieku, życzliwy, dokładnie wytłumaczył co zrobić po skończonej zaleconej przez Pana doktora kuracji. Gdy była potrzeba powtórzył i na koniec życzył zdrowia.

lekarz Agnieszka Halska-Kaczmarek

Internista, Diabetolog

ulica A. Mickiewicza 8
42-600 Tarnowskie Góry

Od wielu lat korzystam z porad Pani Doktor Agnieszki Halskiej. Pani Doktor jest znakomitym lekarzem,z wieloletnią praktyką, pełna zaangażowania,zawsze znajdująca czas dla pacjenta,była przy mnie w najtrudniejszym chwilach bezinteresownie poświęcając także swój prywatny czas. Dzięki Pani Doktor moje zdrowie polepszyło się ,wróciłem do sił. Jestem wdzięczny za leczenie, polecam, to profesjonalistka, pełna pasji, godna zaufania. Marek

dr n. med. Krzysztof Wilczek

Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry

Świetny specjalista z dziedziny kardiologii i wspaniały zabiegowiec! Opanowany, delikatny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Robił zabieg mojej babci. Gdyby trafiło na kogoś innego to mogłabym jej już nie zobaczyć. Pan Doktor zrobił wszystko tak, że nie ma śladu po czymkolwiek. Dodatkowo wszystko tłumaczył, uspokajał, pilnował, doglądał, dbał. Polecam i będę to robić. Wszystkiego dobrego dla Pana Doktora! 🙂
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Roman Kaczor

Gastroenterolog, Internista

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Zgadzam się z wcześniejszym wpisem, wszystko Ok gdy problem jest nieskomplikowany, gdy sytuacja jest trudniejsza staje się obcesowy i mało uprzejmy. Chyba po to żeby zniechęcić pacjenta do siebie i mieć święty spokój.

lekarz Agnieszka Kowalska-Pawełek

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy i. dr.Hagera
Pyskowicka 47-51
Tarnowskie Góry

Lekarz o niesamowitej empatii, wykazujacy sie ogromnym zaangazowaniem w stosunku do przypadku pacjeta. Bardzo kompetentna lekarka, Uratowala zycie moim rodzica. Dziekuje!
Opinia dodana przez: Emilia Maleska

dr n. med. Ewa Komin

Hipertensjolog, Internista

ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Pani doktor łaskawie zadzwoniła po ponad tygodniu od otrzymanego skierowania do szpitala na cito ! Pytając mnie co się dzieje mimo tego ze było napisane na skierowaniu i informując mnie ze muszę zrobić sobie najpierw badania oraz usg bo bez tego mnie nie przyjemnie ! Lekarz nie uprzejmy ! Nadmieniam ze na skierowaniu miałam napisane również ze jestem obciążona genetycznie rakiem jelita grubego a od ponad 2 miesięcy mam cały ...
Opinia dodana przez: Barbara