Lekarze Internista Toruń

lekarz Barbara Kwiatkowska

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Aleksandra Jelińska

Centrum Medyczne Grupa LUX MED
Kościuszki 71
Toruń

Lekarz kompetentna, konkretna i zdecydowana. Przy tym wszystkim jednak miła i wyrozumiała dla pacjenta, nigdy nie zbywa nikogo, jest lekarzem z powołania. Szczerze polecam wszystkim taką opiekę.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Anna Waglowska-Dondalska

Pulmonolog, Internista

ul. św. Józefa 68A/21M
87-100 Toruń

Mam przyjemność leczyć się u Pani Doktor od kilku dobrych lat (ponad dziesięciu). Nie mam pojęcia jak to się tworzy ale jeżeli chcesz być pod fachową opieką i przy tym odczuwać pozytywną energię - to tutaj podczas wizyty u Dr Anny zrealizujesz to w pełni. Coś niesamowitego, pogodzić wiedzę fachową z pozytywną energią podarowaną podczas wizyty...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Justyna Kaczmarek

Internista, Alergolog

Św. Józefa 13/42
87-100 Toruń

Chciałabym serdecznie podziękować Pani doktor Justynie Kaczmarek za życzliwość, zaangażowanie. Jestem ogromnie Pani wdzięczna za okazaną mi pomoc w trakcie mojego leczenia. Dzięki Pani podejściu do pacjenta poczułam się bezpiecznie. Z całego serca dziękuję💐
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Anna Zwierzyńska

Internista, Diabetolog

Szeroka 25
Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz

lekarz Marcin Bania

ul. Filtrowa, Batorego, Witkowskiego
Toruń

Naprawdę bardzo empatyczny i jednocześnie dowcipny lekarz. Nie boimy się ! Kontakt był tylko szpitalny, ale wtedy jest najbardziej potrzebny.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Joanna Muszarska

Przychodnia Rodzinna "Na Ugorach"
Ugory 1
87-100 Toruń

bardzo miła , spokojana ,rzeczowa i kompetentna ŻYCZLIWA !MA ZAWSZE CZA DLA PACJENTA. SZCZERZE POLECAM .PACJENTKA

lekarz Sławomir Sielski

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Panie dr.Sielski leczył mnie Pan sumiennie i z poświęceniem.Ponieważ leżąc na oddziale to Pan pierwszy wczepił mi kardiowekter - defibrylator w 2004 roku w Szpitalu im.DR.Jurasza.Czułem się pod dobrą opieka.Teraz czuje się słabo i niepewnie , mam wszczepiony nowy kardi,befibrylator 05.05.23r.Nie mogą sobie z nim poradzić ani dobrze nastawić.I dlatego b.prosze o przyjęcie mnie na oddział i o pomoc. Ryszard P.
Opinia dodana przez: Ryszard P.

lekarz Andrzej Łątkowski

WSZ im.Rydygiera w Toruniu
Bielany
87-100 Toruń

Bardzo oddany swojej profesji lekarz, bardzo dobry fachowiec. Wspaniały i uczynny człowiek. Serdeczne pozdrowienia, tak trzymać Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Staś

lekarz Robert Guz

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

wspanialy czlowiek trzeeba poznac czlowieka akomentarz zbyteczny

lekarz Jerzy Hauslinger

EKG, Internista

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Niestety Dr Hauslinger zmarł 29 stycznia 2011. Cześć Jego Pamięci! Marek z Rodziną z Gdańska

lekarz Waldemar Bębenek

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
87-100 Toruń

bardzo dobry specjalista. chodze do niego w gabinetach od serca i kiedys mialam z nim stycznosc w golubiu. serdecznie polecam

lekarz Agnieszka Dudka-Hajkowicz

ulica Jagiellońska 25B/11
87-100 Toruń

ODDANY LEKARZ dla pacjenta i rodziny.Obecnie przy zdalnym komunikowaniu niebywale fachowe podejście.
Opinia dodana przez: RENATA

lekarz Tadeusz Ładniak

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Joanna Zawadzka

im. batorego
ul Batorego
Toruń

W SPECJALISTYCZNYM SZPITALU MIEJSKIM W TORUNIU NA ODZIALE KARDIOLOGICZNO INTERNISTYTCZNYM ZNALAZŁEM SIĘ W ZWIĄZKU Z WYKRYTĄ CUKRZYCĄ I KWASICĄ TRAFIŁEM POD OPIEKĘ PANI DR JOANNY ZAWADZKIEJ W 3 DNIU POBYTU NASTĄPIŁA ZNACZNA POPRAWA SAMOPOCZUCIA W PEŁNI OPANOWANE NADCIŚNIENIE TETNICZE Z KTÓRYM OD DAWNA SIE BORYKAŁEM PANI JOANNA ZAWADZKA WG MOJEJ OCENY JEST ZNAKOMITYM SPECJALISTĄ LEKARZEM NIEZWYKLE UPRZEJMYM KOMPETENTNYM PACJENT NAWIĄZUJE Z NIĄ DOSKONAŁY KONTAKT I JEST W PEŁNI ROZUMIANY TO ...

lekarz Piotr Moczyński

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Jestem od kilku lat pacjentem Poradni Reumatologicznej Wojewódzkiego Szpitala w Toruniu. Chciałbym tą drogą złożyć serdeczne podziękowania Panu lekarzowi za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną, życzliwość i ciepłe słowa, których doświadczam podczas wizyt w tej poradni.Jego fachowość i zaangażowanie w leczenie pacjenta godne są zauważenia i pochwały. Wiesław Jakubczak
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Magdalena Szczepańska

ulica Harcerska 14A/9
87-100 Toruń

Świetny lekarz! Bardzo miła Pani, bardzo kompetentna i bardzo zaangażowana w swoją pracę, Pani Doktor nie tylko przepisała mi leki, ale też poleciła domowe sposoby z uporaniem się z infekcją. 10/10 serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Kuba

lekarz Jadwiga Salamon-Krawczyk

"NZOZ Przychodnia Fredry"
Fredry2/4
87-100 Toruń

Jest lekarzem z powołania , oddanym swojej pracy , znajdując się w gabinecie podczas wizyty pacjent odczuwa ,że w tym momencie jest najważniejszy. Miła i ciepła osoba , wzbudzająca zaufanie pacjenta.

lekarz Andrzej Dejewski

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Waldemar Bata

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
87-100 Toruń

Lekarz z powołania. Ogromnie mi pomógł w czasie studiów w Toruniu. Do dziś wspominam Pana Doktora. Magdalena
Opinia dodana przez: Magdalena