Lekarze Internista Tychy

{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Internista
                                       dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawie każdego pacjenta. Spokojnie podchodzi do tematu i dodaje otuchy w przeciwieństwie niektórych lekarzy którzy bezpodstawnie potrafią nastraszyc pacjenta. Mając 23lata stwierdzono u mnie wyskoie ciśnienie i skierowano do szpitala gdzie zdiagnozowano wadliwe działanie prawie wszystkich narządow wewnętrznych. Byłem przerażony. Po wyjściu ze szpitala udałem sie do Pana Doktora kierując się jego dobrą opinią. Stwierdził że takie wyniki mają 90 ...
Opinia dodana przez: Janusz

Małgorzata Bednarczyk-Kałużny

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Nie polecam. Umówiłem się na wizytę, specjalnie wziąłem wolne, przyjechałem na miejsce po czym okazało się, że do Pani lekarz nie przyszedł ktoś na wcześniejszą wizytę, więc Pani lekarz wyszła sobie wcześniej... Porażka.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marek Owczarek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Polecam z czystym sumienia Pana Doktor. Wizyty odbywają się profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze zawsze się pomóc. Człowiek anioł
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Urszula Paździorek-Pawlik

Internista, USG

Jaracza 36
43-100 Tychy

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.Człowiek czuje, że powierza się w dobre ręce. Nie czuje strachu czy dyskomfortu, że lekarz do którego przyszedł będzie miał zły humor, czy zły dzień. Pewnie dlatego, że spotkałam się z bardzo wrażliwą, dobrą, miłą i ciepłą osobą. Serdecznie dziękuję Pani doktor. To na prawdę bardzo ważne mieć komfort psychiczny, że nadal istnieją lekarze z powołania, a Pani Pawlik właśnie takim lekarzem jest. Justyna .
Opinia dodana przez: Konkatynka
Jest to lekarka, która nie tylko wspaniale leczy, daje trafne diagnozy, ale potrafi być przy tym także bardzo miła i uprzejma. Jestem bardzo zadowolona z jej leczenia, głównie dlatego, że potrafi spojrzeć na problem zdrowotny bardzo wszechstronnie. Ma się wrażenie, że Pani Doktor opiekuje się pacjentem niczym dzieckiem. Polecam bardzo!!!

dr Irena Liszka

Tychy

To jest anioł, w skórze kompetentne konkretnej, bardzo miłej Pani doktor. Nie wiedziałam, że mamy w Świnoujściu tak fantastycznego specjalistę. Pani doktor zaopiekowala się mną jak córką, czułam się bezpiecznie i wyjątkowo. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, Pani doktor DZIĘKUJĘ ❤.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Wiktor Kucharski

ulica Ks. Kard. Hlonda 69
43-100 Tychy

Znakomity lekarz, Którego pamiętam sprzed lat (dawno już tam nie mieszkam). Kompetentny, miły, dowcipny a gdy stawia diagnozę, to niczym prorok - zawsze trafną. Pamiętam jak kiedyś, dopadł mnie straszliwy ból nóg który był nie do zniesienia, a Pan doktor nie dosyć że trafnie zdiagnozował, przepisał adekwatne leki, to jeszcze z dokładnością do dnia, przewidział kiedy ból ustanie. Bardzo żałuję, że nie mogę już korzystać z Jego porad i leczenia ...
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Tomasz Kowalski

43-100 Tychy

Jestem pacjentem Pana doktora prawie 10 lat. Mam pełne zaufanie i każda wizyta kontrolna co pół roku powoduje, że mimo przeżytego zawału, czuję się bardzo dobrze, za co chcę tą drogą dodatkowo podziękować. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jarosław Pędras

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie" Grabińscy Spółka jawna
ulica Rolna 44-48
43-100 Tychy

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Grażyna Szczepanek

Asper
Plac Świętej Anny
43-100 Tychy

Jestem stałą pacjentką tej lekarki. Jest bardzo kompetentna a jej kultura osobista jest taka ,że człowiek bez dodatkowego stresu idzie do niej ze swoimi problemami.Każdemu polecam mieć takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Helenka O

lekarz Lucyna Myalska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "helpmed" ZPChr. im. dr. med. Tadeusza Boczonia
ulica Towarowa 1
43-100 Tychy

Pani Doktor jest dla mnie wzorcem lekarza. Cierpliwie podchodzi do pacjenta, kieruje do specjalistów i jest bardzo sympatyczna :) Poza tym ma aż trzy specjalizacje, zna się na rzeczy.

lekarz Beata Matyszkiewicz

Internista, Reumatolog

43-100 Tychy

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach. ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania . Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze ! Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Hoffmann

43-100 Tychy

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Bogusława Olak-Białoń

Internista, Diabetolog

Sienkiewicza 20
43-100 Tychy

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy wszelki wątpliwości dotyczące choroby a nade wszystko stawia prawidłową diagnozę i aplikuje takie leki, które pomagają. Jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Urszula Łatka

Internista, Fizjoterapeuta

43-100 Tychy

Po jakości przeprowadzonego badaniu, można poznać , że jest to specjalista wysokiej klasy, doskonały fachowiec godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

43-100 Tychy

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Beata Bajor

43-100 Tychy

Najlepszy lekarz, Pani Doktor jest bardzo uprzejma. Zawsze podchodzi do pacjenta indywidualnie z sercem. Szuka przyczyny choroby, przepisuję badania, kieruję do specjalistów. Uśmiechnięta i bardzo pomocna. Polecam 🤗.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jerzy Paprocki

Poradnia Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów NZOZ T - MED s.c.
al. marsz. Piłsudskiego 42
43-100 Tychy

Bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do pacjentów. Szuka przyczyny choroby. Poświęca czas dla pacjenta. Bardzo uprzejmy i kompetenty. Dzięki jego staraniom i dociekliwosc mogę powiedzieć że uratował mi życie. Oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania.

lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Godny polecenia lekarz. Cierpliwa, wnikliwa, widać że zna się na tym co robi. Wszystko tłumaczy za każdym razem czasami aż za bardzo :) ale widać, że zależy jej aby pacjentka rozumiała co się dzieje. Przede wszystkim liczy się ze zdaniem pacjentki co raczej jest rzadko spotykane. Uprzejma i profesjonalna

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia