Lekarze Internista Ustroń

dr n. med. Tadeusz Dzielski

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
43-450 Ustroń

Wspaniały lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, zawsze ma czas żeby wszystko dokładnie przekazać pacjentowi. Bardzo dobry diagnosta. W dzisiejszych czasach mało jest lekarzy o takim podejściu do pacjenta. Zawsze polecam swoim znajomym i rodzinie dr Dzielskiego i jeszcze nikt się nie zawiódł.
Opinia dodana przez: JZofia

lekarz Joanna Sołtysiak

Internista, Lekarz rodzinny

Sanatorium Uzdrowiskowe "Róża"
Szpitalna 1
43-450 Ustroń

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna.Godna polecenia!!!Najlepszy lekarz u jakiego miałam przyjemność się leczyć...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Mieczysław Dutka

43-450 Ustroń

Lekarz bardzo dobry, o ogromnej wiedzy. Można go o wszystko zapytać i wszystko szczegółowo wytłumaczy. A przy tym bardzo dba o pacjentów. Przy nim człowiek czuje się bezpiecznie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Paweł Wieja

43-450 Ustroń

Nic więcej. Tylko DZIĘKUJĘ za uratowanie mi życia. Mając 60 lat po raz pierwszy spotkałem takiego młodego specjalistę z takim podejściem do pacjenta. Błyskawiczna reakcja,diagnoza i zabieg. Profesjonalizm. Dziękuję. Andrzej Frączkowski.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mariusz Witold Papierniak

43-450 Ustroń

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Marek Wiecha

43-450 Ustroń

PORAZ kolejny..., zostałam potraktowana GODNIE! to dzięki, właśnie tak Wielkim ludziom, możliwa się staje odbudowa pojęcia - CZŁOWIECZEŃSTWO i HUMANITARYZM.
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Krystyna Pastucha

43-450 Ustroń

Pani Doktor prezentuje profesjonalizm pod kazdym względem, a dodatkowo jest ciepłym, życzliwym człowiekiem zależy jej na pacjencie jako człowieku. Gorąco polecam!

lekarz Krzysztof Cieplik

43-450 Ustroń

Anioł.Cierpliwy,Uprzejmy.Leczenie pomogło.Pan doktor zapytał co mam w domu ,w apteczce.Potem dobierał potrzebne leki z apteki.Polecam
Opinia dodana przez: go

lekarz Alicja Hyrnik-Niemiec

3 Maja 82
43-450 Ustroń

Bardzo mila i kompetentna zna sie na rzeczy w leczeniu.Bardzo dobry lekarz
mieliśmy szczęście trafiając na Pana Doktora na izbie przyjęć z wówczas 3,5letnią córeczką,która przywieźliśmy z podejrzeniem SEPS-Y,spokojny,rzeczowy,opanowany.Obejrzał każdy cal ciała córeczki,dzięki niemu mamy za soba pierwsze wizyty u ginekologa czego żaden z poprzednich leakrzy nie zauwazył cobyłoby nielada kłopotem dla większej dziewczynki.Poprzedniego dnia również byliśmy na pogotowiu o zgrozo!Pan Doktor zostawił córeczkę w szpital gdzie,spędziła z Tatą całe Święta Bożego Narodzenia :( ale i te Świętawspominamy cudnie,dzięki Panu Krzysztofowi. Wdzięczna ...

lekarz Witold Caban

Pulmonolog, Alergolog

43-450 Ustroń

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.
Opinia dodana przez: Zxcvb

lekarz Filip Palarczyk

43-450 Ustroń

Doktora Filipa Palarczyka poleciala mi znajoma. Jestem po pierwszej wizycie. Napewno kompetenty, empatyczny. To wazne zalety u lekarza. Polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Wiesława Liwoch-Morżoł

Reumatolog, Internista

Wiślańska 43
43-450 Ustroń

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze panią doktor...pomogła mi bardzo ...dzięki niej moje życie zmieniło się na dużo lepsze...mimo ciężkiej choroby...radośniejsze ...serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Henryka

lek. med. Agnieszka Krawczyk Średniawa

Internista, Reumatolog

Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny
Szpitalna 11
43-450 Ustroń

Jestem bardzo mile zaskoczona postawą Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, cierpliwa, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Przeprowadziła ze mną niezwykle szczegółowy wywiad. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych znanych mi lekarzy

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

43-450 Ustroń

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Bożena Ondraszek-Chamela

Elvita NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe
Zdrojowa 5
43-450 Ustroń

Lekarka niegrzeczna, opryskliwa nie podejmuje dyskusji. Rutyna sprawia, że nie liczy się z opinią i potrzebami pacjenta.

lekarz Elżbieta Szydłowska-Gut

Internista, Reumatolog

43-450 Ustroń

Po wizycie z mężem u pani dr jestem w szoku! Nikt nigdy nie potraktował nas tak obcesowo i niekulturalnie. Pani dr na początku wyraziła krytyczną opinię, że chcę być na wizycie razem z mężem- " bo wtedy zaczynają się dyskusje", zresztą "jest jedno krzesło". Potem krzesło się znalazło, ale chamskie zachowanie pani dr trwało dalej. Mąż zaczął wymieniać objawy choroby, przy czym każdorazowo pani dr nie dała mu dokończyć zdania. ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marek Król