internista warszawa

- 1933 lekarzy

Internista Warszawa lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista   (+2 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Ursynów, Warszawa

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Beata Jackowska

Internista   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!

Opinia dodana przez: Kasia
Internista Warszawa dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Internista   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Lim

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

lekarz Iwonna Jórasz

Internista

Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor. Miła, kompetentna. Lekarz z powołania. Na pewno nie zamienię jej na innego lekarza

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Grażyna Szelągowska

Internista

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Wizyta u tej Pani to kompletna katastrofa. Nigdy więcej. Nieuprzejma, niekompetentna jedyną diagnozę jaką postawiła - nie umie pani oddychać :) Przeżyłam już trochę lat i zapewniam, że oddychać potrafię a ból w klatce piersiowej wg mnie wymaga większej uwagi i szerszej diagnostyki, ale cóż, lekarzem nie jestem i się nie znam.

Opinia dodana przez: Aga