Internista Warszawa

- 1934 lekarzy
Wolny termin: jutro o 13:15. Sprawdź inny.

lek. med. Marcin Serwacki

Internista

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

Poszłam na szybką wizytę do lekarza, aby dostać skierowanie na badanie szyi (powikłania po wypadku samochodowym w lipcu). Po czekaniu w kolejce przez godzinę pacjentka wyszła z gabinetu i oznajmiła, że lekarz ma dziś silną migrenę i dostał leki, przez które robi wszystko powoli(!) i prosi, żeby ci, którzy mogą, przyszli innego dnia, chociaż oczywiście przyjmie i tak tych, którzy zechcą. Czekałam jeszcze kolejne pół godziny i popłakałam się ze złości, że muszę tyle czekać i przepadają mi zajęcia. Gdy weszłam do gabinetu zapłakana, lekarz spytał mnie czemu płaczę, a potem stwierdził że wyglądam, jakbym miała depresję. Zaczął mnie wypytywać, czy mam myśli samobójcze i zaniki pamięci. Dopiero po zwróceniu uwagi, że nie przyszłam do psychiatry, dał mi szansę powiedzieć, co mi dolega. Usłyszałam też, że "osoby emocjonalne szybciej umierają, proszę to mieć na uwadze". Wspomniałam też, że jestem trochę podziębiona. Zbadał mi wstępnie szyję i zajrzał do gardła. Dowiedziałam się, że mam anginę ropną, czym się bardzo zdziwiłam, bo nie występują u mnie żadne objawy.
Trzeba wspomnieć, że lekarz wyglądał jakby był na narkotykach, ręce mu się trzęsły i rzeczywiście wszystko robił powoli. To skandaliczne, że przyjmuje pacjentów w takim stanie, nawet jeśli raczył uprzedzić, że ma silną migrenę. W takiej sytuacji przecież nie powinien przychodzić do pracy. Na "anginę ropną" przepisał mi bardzo silny antybiotyk oraz lek na metabolizm mózgu!
Gdy myślałam, że to już koniec wizyty, lekarz wspomniał, że martwi się o wysoki poziom cukru. Spytałam skąd wie a on zaczął mi wmawiać że kiedy teraz zemdlałam, to pielęgniarki zmierzyły mi cukier i poziom cukru wynosił 400. Dopiero po jakimś czasie przyznał, że jednak pomylił pacjentki! To przekroczyło już wszelkie granice.
Oczywiście nie dostałam zwolnienia lekarskiego, bo zaciął się komputer i miałam po nie wpaść dzisiaj po 14 bez kolejki - gdy przyszłam na miejsce, dowiedziałam się, że nie ma na miejscu żadnego lekarza. Jako pacjentka czuję się zlekceważona i zaniedbana przez CenterMed, mam nadzieję, że lekarz zostanie zwolniony, a czytającym tę opinię radzę unikać szerokim łukiem.

Opinia dodana przez: Asia
Wolny termin: jutro o 13:30. Sprawdź inny.

lek. med. Alicja Cuchra

Internista, Kardiolog

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny.

lek. med. Elżbieta Sobol

Diabetolog, Internista

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam

Opinia dodana przez: Bogusława