internista warszawa

- 1933 lekarzy

Wolny termin: dzisiaj o 17:40. Sprawdź inny.

lekarz Anna Berka

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
Białołęka, Warszawa

Pani doktor jest rewelacyjna. Wnikliwie bada malych pacjentów, wszystko na bieżąco objaśnia rodzicom. Uspakaja. Ma zdrowe podejscie i w rzeczowy sposob ojasnia. Bylismy dzis z 3 tyg synkiem i jestesmy pod wrażeniem jej podejscia i profesjonaluzmu.

Opinia dodana przez: Ewa
Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.

lekarz Beata Jackowska

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!

Opinia dodana przez: Kasia
Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.

lekarz Iwonna Jórasz

Internista

Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor. Miła, kompetentna. Lekarz z powołania. Na pewno nie zamienię jej na innego lekarza

Opinia dodana przez: Natalia
Wolny termin: jutro o 11:00. Sprawdź inny.

lek. med. Alicja Cuchra

Internista   (+1 więcej)

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

Wolny termin: jutro o 11:00. Sprawdź inny.

lekarz Stanisław Częścik

Internista

Nowogrodzka 18a lok. 19

Do lekarza trafiłam w 7 tc z ostrym przeziębieniem. Wizyta skupiła się na dyskusji czy, mimo okazanej karty ciąży, jestem w ciąży czy nie. Było to żenujące. Po dość długiej dyskusji lekarz stwierdził, że nie jestem w ciąży,ale wypisze mi zwolnienie na którym wpisał mi jednak kod oznaczający ciążę. Dolegliwość z którą się zgłosiłam została potraktowana dość pobieżnie - szybkie osłuchanie płuc i stwierdzenie, że jest wszystko w porządku. Dostałam tabletki przeciwbólowe. Z gabinetu wyszłam zdegutowana i rozczarowana.
Magda