Lekarze Internista Wodzisław Śląski

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Byłam dziś u doktora , bardzo miły, sympatyczny lekarz , wszystko wytłumaczył.Ma podejście do pacjenta. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja Bladosz

lekarz Piotr Grabiec

ulica Hoża 12
44-373 Wodzisław Śląski

Witam! Doktor jest ordynatorem na oddziale interny w Wodzisławiu Śl.,gdzie leżała moja mama. Jest lekarzem z powołania. Swój zawód traktuje jako misję ,a nie tylko jako pracę. Nie ma problemu z otrzymaniem i wyjaśnieniem wątpliwości dotyczących stanu pacjenta. Oczekuje współpracy rodziny z lekarzem w zakresie zaleceń i przebiegu leczenia, aby pacjent był jak najlepiej zaopiekowany. Nie traktuje nikogo z góry. Jest uprzejmy i pełen empatii. To jest moja opinia dotycząca ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Aleksandra Czekajło

Internista, Nefrolog

44-300 Wodzisław Śląski

Cudowny lekarz,pełny profesjonalizm w stosunku do pacjenta jak i do stawianych diagnoz. jak ważna jest prawidłowa i trafna diagnoza doskonale o tym wiemy ,my pacjenci. Polecam Alina
Opinia dodana przez: alina

Anita Oleś-Krykowska

Internista, Alergolog

Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Oddział Chorób Wewnętrznych nr 2
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Maciej Dragon

oddział wewnetrzny
Wodzisław Śląski

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. CZLOWIEK ANIOL. KONKRETNY I RZETELNY,NIEZWYKLE UPRZEJMY,ZYCZLIWY,ZAWSZE POMOCNY,ZNAJDUJACY CZAS DLA PACJENTA,BUDZACY JEGO ZAUFANIE I SZACUNEK.

lekarz Adam Riemel

44-300 Wodzisław Śląski

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, doskonała wiedza, wysoka kultura. Pacjent czuje się podmiotowo.

lekarz Ewa Grzegorzek

26-Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Jestem zauroczona podejściem pani doktor, oprócz tego, że jest miła i chętnie słucha, to przede wszystkim rzeczowo odpowiada na pytania. Lekarz godny polecenia.

lekarz Jarosław Skulski

Praktyka Lekarza Rodzinnego
Leszka 10
44-307 Wodzisław Śląski

Polecam dr. Jarosława Skulskiego . Konkretny lekarz o szerokiej wiedzy , kompetentny, zaangażowany no i przede wszystkim skuteczny . Wie jak podejść do tematu . Naprawdę polecam , właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Antoni

dr Gabriela Wajda

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wajda Gabriela
Wyszyńskiego 30
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo dobre podejście do pacjenta, czasami też się denerwuje ale na tyle osób przyjętych to każdy" legalnie" może mieć zły humor, dobrze doradzi, przeprowadzi wywiad i jak Pani Wajda uzna ,że należy poszerzyć badanie, kieruje na dodatkowe przeprowadzenie wyników i i umiejętnie dobierze leki. Personel pomocniczy (pielęgniarki) też miłe i fachowe w wykonywaniu swoich zadań.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ewa Knura

Rymera 301G
44314 Wodzisław Śląski

Byłam w Wodzisławskim szpitalu Pani dr była moim lekarzem prowadzącym Nie mam żadnych zastrzeżeń Miła, uprzejma, kompetentna osoba .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Lucjan Hajto

44-300 Wodzisław Śląski

Wspaniały lekarz z powołania. Konkretny i rzeczowy. Miły, wysłucha pacjenta. Posiada wiedzę. Polecam z całego serca. Wzór dla innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Góra

Internista, Reumatolog

Specjalistyczna Reumatologiczna Praktyka Lekarska
ul.26 Marca 164, gabinet 11
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo mi przypadła do gustu. Jest żetelna, dokładna i polecam szczerze :)

dr n. med. Antoni Mikółka

Sobótki 10
44-300 Wodzisław Śląski

Szkoda czasu na tego lekarza, leczona na allergie , gdzie nie jestem alergikiem, zmieniłam lekarza i z ostrymi zapaleniem płuc trafiłam do szpitala.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Adam Białożyt

Harcerska 2 lok. 2
44-300 Wodzisław Śląski

Pan Doktor profesjonalnie zajął się moją cukrzycą, podczas gdy inni lekarze rodzinni tylko wystawiają skierowania do specjalistów, do których potem nie można się dostać.

Bogdan Hawel

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego i Medycyny Pracy "PULS"
44-304 Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz, leczy mnie od dawna i nie mam zarzutow. Kolejki moze duze ale to wlasnie przez kompetentnosc lekarza
Opinia dodana przez: Arek

dr n. med. Krzysztof Jarus

Gastrolog, Internista

centrum gastroenterologii
ul.Jana Pawła
44-300 Wodzisław Śląski

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Pan doktor wie wszystko o wszystkim, ale nie na temat tego o czym powinien porozmawiać z chorym pacjentem na wizycie. Kiedy zapytałam o refundację bardzo drogiego leku dowiedziałam się wszystkiego o przepisach w Polsce, ale ani słowa na temat własnej choroby. Usłyszałam nawet pytanie, czy zapłacę Panu za cztery opony do samochodu, które kosztują go 6 tysięcy. To sobie Państwo wyobraźcie jakim samochodem doktor ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Eugeniusz Brzemia

Internista, Lekarz rodzinny

Kubsza 28a
Wodzisław Śląski

Nie zbada, przepisze co zechcesz. Uwierzy, nie podejmując żadnego kroku. Fakt, faktem, jest dość miły, atmosfera przyjemna, ale... czy polecam? Chyba nie. Wolę żonę doktora, bardziej koncentruje się na stanie zdrowia pacjenta niż na jego życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zenon Barteczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLDENT" STOMATOLOGIA
Kokoszycka 176
44-313 Wodzisław Śląski

cóż.........nie wyleczy już nikogo niestety...

lekarz Hanna Sąsiadek

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Radzę zmienić szanowna pani zawód , bo wygląda pani jakby pracowała za karę. Nie miła, opryskliwa, zamiast normalnie odpowiedzieć na zadane pytania przewraca oczami .Po dwóch minutach rozmowy wyrobiona opinia .. nie polecam !
Opinia dodana przez: xyz

lekarz Gabriela Żywicka

Wodzisław Śląski

Nie jestem zadowolona z wizyty .Czułam się jak intruz, na moje pytania Pani Doktor odpowiadała niechętnie ,odczułam, że była zła.Po raz pierwszy (nie jestem już młoda)spotkałam się z takim przyjęciem w gabinecie lekarskim.