Lekarze Internista Zakopane

lekarz Alicja Zwijacz-Zawada

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "ZAK-MED"
NOWOTARSKA 79.
34-500 Zakopane

Bardzo doświadczona miła Pani Doktor. Służy poradą i pomocą. Nie lekceważy pacjentów ani ich choroby.

lekarz Stefania Homerska

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane

Bardzo dobry lekarz.Od wielu lat jestem leczona przez p.doktór.Zawsze miła i serdeczna dla pacjenta.Polecam.

Anna Kałamacka

ul. Małe Żywczańskie 23
Zakopane

Dokładnie zbadała, wytłumaczyła diagnozę i sposób leczenia, gorąco polecam.

lekarz Agnieszka Lewandowska

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Pani Doktor o Wielkim sercu. W tych czasach rzadko spotykana cecha. Jeszcze nigdy takiego lekarza nie spotkalam. Pani doktor ,jezeli nie moze odebrac telefonu zawsze oddzwania. Jako lekarz osoby ciezko chorej pod opieka domowego Hospicjum nigdy nie odmowila pomocy. Byla zawsze pod telefonem. Pani Doktor dziekujemy jeszcze raz i chociaz mamy ból w sercu po smierci naszego taty to dziekujemy ze mogl odejsc w godnych warunkach. ..
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Jan Bahyrycz

Internista, Onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr O.Sokołowskiego - SZPITAL
ul. Gładkie 1A
34-500 Zakopane

urszulaszczesniak Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny. Polecam !!! wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Ewa Radwańska-Dyba

ul. Kamieniec 26A
34-500 Zakopane

Bardzo dobra Pani Doktor ,zawsze umie podejść z uwagą i zrozumieniem do pacjenta, profesjonalna pomoc i leczenie .Polecam w 100%. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marek Szpot

Internista, Kardiolog

ulica Grunwaldzka 20F
34-500 Zakopane

Świetny lekarz. Widać, ze kocha to co robi. W trakcie wizyty wytłumaczył cały przebieg choroby, określił leczenie, oraz idealnie dobrał leki. Serdecznie polecam! :)
Opinia dodana przez: Anonim2

lekarz Danuta Skupień

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Bilinówka 15c
34-500 Zakopane

Jestem bardzo zadowolona z opieki oraz z pomocy czy jakiejkolwiek informacji. Dziękuję za okazane serce trud i pomoc.

lekarz Halina Czerwińska

Pulmonolog, Fizjoterapeuta

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Lekarz z dużym doświadczeniem, konkretne rzeczowe podejście do pacjenta, wyjaśnienie istoty choroby.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Ewa Siudut-Włosińska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia " Zdrowie"
ulica Orkana 5C
34-500 Zakopane

Ewa Siudut to Super zdolny zaufany lekarz z dawnych lat w Krakowie ....pozdrowienia od Jacka z AE w Krakowie...polecam wszystkim pacjentom
Opinia dodana przez: Jacek makselan

lekarz Sylwia Bobek

34-500 Zakopane

Pani doktor nie przyjęła mnie o godzinie 12:40 pomimo, że pracowała do godziny 13:00. Powiedziała, że musi wypisać recepty. W poczekalni była tylko jedna osoba.Moje zapewnienie, że bardzo źle się czuję i czuję ból w klatce piersiowej i płucach (proszę o zbadanie i osluchanie) całkowicie zlekceważyła! Powiedziała, że od godziny 18:00 zaczyna pracę całodobowa opieka medyczna w innej placówce. W jej krzyku i podniesionym tonie głosu nawet nie zrozumiałem w ...

lekarz Anna Orzechowska

Internista, Kardiolog

ul. Małe Żywczańskie 12B
34-500 Zakopane

Trafiłem na SOR gdzie ta Pani jest ordynatorem, od samego początku nawet nie podeszła do mnie, tylko zza biurka bagatelizowała, a wręcz wyśmiewała moje objawy, twierdząc że ją też boli kręgosłup, a mimo to przyszła do pracy. Lekarz totalnie nie etyczny, wredny i chamski, nic nie informuje jakie leki podaje, jaki jest plan leczenia, każe leżeć i czekać. Podała zgodę na podanie kontrastu domagając się podpisu, a nie poinformowała o ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Anna Kowalczyk-Tekiela

Internista, Onkolog

ul. Gładkie 1A
34-500 Zakopane

Miałam wątpliwą przyjemność spotkania pani doktor. Opiekowała ale moim mężem,stan jego był bardzo poważny,leczenie paliatywne.Jest to osoba pozbawiona empatii,traktująca pacjentów jak zło konieczne.Pani doktor pokazuje swoją wyższość, nie lubi chyba swojej pracy.Os takich lekarzy jak najdalej.Jakby można było to dałaby zero gwiazdek.

lekarz Bartłomiej Hełmecki

lekarz Jan Choroba-Starczowski