Lekarze Internista Zamość

lekarz Dariusz Dębicki

Pniówek 239
22-400 Zamość

Lekarz kompetentny,mający b.dużą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

lekarz Danuta Socha

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Mądra, tolerancyjna, cierpliwa, pogodna i bardzo sympatyczna. Dawno nie spotkałam.kogos tak fajnego. Przy tym energiczna i konkretna. Polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Michał Słomian

Endokrynolog, Internista

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Rzeczowy i kompetent lekarz, do tego bardzo uprzejmy. Przepisał mi odpowiednie leki. Jestem zadowolona z wizyty i zaleceń.
Opinia dodana przez: Aneta
Wszystko ok, ładna Pani doktor ;-), wszystko zgodnie z planem, koranem i Biblią.

lekarz Lucyna Łazorczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Zakład Krioterapii Ogólnoustrojowej
Starowiejska 23
22-400 Zamość

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Zawsze poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebują. Dobre diagnozy i leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: A

lekarz Dorota Boniek-Poprawa

Internista, Fizjoterapeuta

22-400 Zamość

Dr Dorota Boniek-Poprawa to dla mnie lekarz nr 1. Nie tylko bardzo mądra, kulturalna i ładna, ale też niezwykle kompetentna i sympatyczna. ma w sobie dużo cierpliwości kiedy pacjent zadaje kolejne, czasem bezsensowne, pytanie. Można o wszystko zapytać, wyrazić swoje obawy. Przebywanie u takiego lekarza to czysta przyjemność. Oby więcej takich! Klasa w każdej płaszczyźnie. Nowoczesny lek od cukrzycy bardzo mi podpasował.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marek Szendała

Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego
ulica Bartoszewskiego Wira 3
23-400 Zamość

Pan Marek jest lekarzem z powołania. Posiada bogate doświadczenie i dzięki wieloletniej praktyce potrafi pomóc pacjentowi, proponując skuteczne leczenie. Przy czym, cierpliwie wysłuchuje pacjenta, podchodzi ze zrozumieniem, tłumaczy pacjentowi na czym polegają jego problemy zdrowotne oraz cała jego choroba i na czym opierać się będzie przyjęta terapia. Czas poświęcony pacjentowi nie jest ograniczony sztywnymi i administracyjnymi obostrzeniami (co w innych przypadkach, w innych gabinetach zdecydowanie pacjentowi szkodzi). Lekarz Marek S. ...
Opinia dodana przez: Artur B.

lekarz Krzysztof Olszewski

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Rewelacyjne podejście do pacjenta, duża wiedza. Zainteresowanie, udzielenie informacji i wskazówek nie kończy się podczas wizyty. Godny polecenia.

lekarz Andrzej Sieracki

Internista, Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Opieki Caritas
Hetmana Jana Zamoyskiego 1
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz. Polecam z całego serca, kto do Niego trafi na pewno będzie dobrze leczony.

lekarz Renata Rycyk

22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz który nie ogranicza się do natychmiastowego przepisywania leków bez rzetelnej diagnostyki.Pani Doktor bardzo starannie zbadała moją mamę, wyjaśniła obecną sytuację i konieczność dalszych badan diagnostycznych. Zwróciła uwagę nie tylko na sprawy dotyczące jej specjalizacji(nefrologia) ale szerzej: styl życia,dieta,historia medyczna i całościowe funkcjonowanie organizmu. Czas przy chorobach nerek jest krytycznym czynnikiem -natychmiast skontaktowała sie ze mną gdy wyniki biopsji byly gotowe i zaproponowała konkretne postępowanie. Odpowiadziała na wszelkie ...
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Janusz Poświatowski

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Zdecydowanie lekarz godny polecenia, człowiekowi wraca wiara w służbę zdrowia mając kontakt z tak kompetentnym i to tego uprzejmym lekarzem

lekarz Jolanta Chodacka-Tukiendorf

Internista, Gastrolog

22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz; kompetentny..Uprzejma pani znająca się na swojej pracy , która fachowo leczy .Godna polecenia.

lekarz Józef Szczepanik

Pulmonolog, Internista

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

Swietny ,bardzo doswiadczony,kompetentny fachowiec . Mily I sluchajacy pacjenta…Bedzie nam go bardzo brakowac
Opinia dodana przez: Karolina

Internista, Gastrolog

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Pan Doktor na wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z powołania. Bardzo dokładny, rzetelny, informuje o wszystkim co robi podczas badania. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo mimo stresujących badań
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jacek Dudek

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Polecam Pana doktora. Zanim dokonał jakiejkolwiek diagnozy, zlecił komplet szczegółowych badań, żeby mieć pewność postawionej diagnozy. Co poprzedni kardiolog uznał za zbędne…. Pozytywny, uprzejmy. Wizyta to sama przyjemność. Można zapytać o wszystko, bardzo pomocny lekarz z powołaniem. Wszystko wytłumaczy, w razie wątpliwości. Ciesze się ze trafiłam na Pana doktora.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Arkadiusz Babiarz

NSZOZ Ortopedia Zamojska- Przychodnia
Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Witam Do tego lekarza trafiłem z polecenia znajomych, którzy opowiadali o nim cuda. Cudów oczywiście nie czyni, ale dokładność, kompetencja, skrupulatność,wielkie serce, ciepło i konsekwencja w dążeniu do wykrycia przyczyn i zwalczaniu skutków choroby to jego cechy. Początkowo denerwowałem się, ze nie przepisuje mi leków na podstawie samego wywiadu. Nic z tego. Skrupulatne badania dopiero połączone ze wspomnianym wywiadem i dopiero leki, których branie było monitorowane kolejnymi badaniami. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Teresa Sosnowska

Internista, Radioterapeuta

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Dobry wieczór mam pytanie czy ktoś posiada informacje czy pani doktor przyjmuje prywatnie prosiłaby o nr telefonu do pani doktor
Opinia dodana przez: Zuzia

lekarz Andrzej Zieja

Reumatolog, Internista

Szczebrzeska 22
22-400 Zamość

Byłam u lekarza na prywatnej wizycie. Wypisał receptę ręcznie z błędami, nie mogłam jej w aptece zrealizować. Za wizytę zapłaciłam a recepta do kosza. Potem dzwoniłam przez 2 dni bez odbioru. Jechać do lekarza 60 km w celu poprawienia recepty bez sensu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Sławomir Górnik

Hematolog, Internista

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz. Leczył mnie długie lata. Dzięki niemu żyję. Zawsze będę mu wdzięczna. Nieprawda, że nastawiony na finanse.