Lekarze Internista Zawiercie

Internista, Nefrolog

Centrum Dializ Fresenius
ulica Willowa 11
42-400 Zawiercie

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

lekarz Beata Gola-Wałek

ulica Łamana 17
42-400 Zawiercie

Z czystym sumieniem polecam dr. Beata Gola-Wałek Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktor jestem spokojny o zdrowie żony
Opinia dodana przez: Czyż

lekarz Joanna Grzyb

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Stanisława Szuber

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Małgorzata Otolia Bąbska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa nr 1
42-400 Zawiercie

Pani doktor Małgorzata Bąbska , jest wspaniałym fachowcem i ogromna wiedzą . Prawdziwa lekarka z powołania, która naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami. Uważnie słucha i dokładnie tłumaczy. Czuje się naprawdę bezpieczna pod opieką pani doktor .Dziękuję za cenne rady
Opinia dodana przez: ewastencel

dr n. med. Jarosław Kulej

Słowackiego 30

Najlepszy lekarz.Wszystko tłumaczy,jest cierpliwy,wyleczył mnie.Lekarz na 6+

lek. med. Rafał Nowak

Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich NZOZ
ul.Polska 46c
Zawiercie

Dziękuję za poradę 9 sierpnia . Po miesiącu jest OK .Pokażę się do kontroli za dwa miesiące . Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: kazimierz stępniewski

Joanna Kowalik-Karoń

Szpital Powiatowy w Zawierciu
Zawiercie

Jest uprzejma,kompetentna,poświęcająca dużo czasu pacjentowi,dokładnie bada pacjenta,zaangazowana, ciepła, życzliwa.

lekarz Piotr Jankiewicz

Chirurg ogólny, Internista

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

godny polecenia, prawdziwy lekarz z powołania

lekarz Sergiusz Lendor

Pomrożycka 17
42-400 Zawiercie

Mega miły empatyczny człowiek. Konkretny wywiad i konkretne podejście do pacjenta. Ja szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Agnieszka Majewska-Konopka

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
42-400 Zawiercie

dla mnie super - badanie przebiegało sprawnie i bezstresowo. Rzeczowa i kompetentna. Najważniejsze, że diagnoza była trafiona :) Polecam!
Pani doktor delikatnie mówiąc jest arogancka i niegrzeczna w stosunku do pacjenta. Zero empatii i pracuje chyba za karę, dodatkowo potrafi krzyczec na wizytach i wszystko robi z „wielka laska”

lekarz Zbigniew Majcher

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
Józefa Piłsudskiego 80
42-400 Zawiercie

Z całą stanowczością przychylam się do poprzednich negatywnych opinii. Lekarz nie uprzejmy, arogancki, nie słucha pacjenta, dopuszcza tylko krótkie odpowiedzi na swoje czasem bezsensowne pytania. To on rządzi i w gabinecie i w poczekalni wyznaczając zgodnie ze swoim widzi mi się kogo następnego łaskawie przyjmie. W gabinecie można usłyszeć "cicho, siadać, milczeć, ja mówię itp.". Dzisiaj o godz. 11.30 (pod gabinetem byłem od 9.15) na moje słowa, że teraz moja ...
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Arkadiusz Krupowies

Chirurg naczyniowy, Internista

Szpital Powiatowy w Zawierciu
ulica Miodowa 14
42-400 Zawiercie

Osobiście jestem zdegustowany po wizycie u pana doktora jedynym jego wytłumaczeniem było że to są powikłania od kręgosłupa,czas mi poświęcony 3 min. a badanie Doplera mam sobie sam zrobić ale to i tak nic nie da.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Grażyna Kulawik

Internista, Endokrynolog

Przychodnia Rejonowa nr 3
Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie. dziękuję za przyjęcie w miedzy czasie kilku osób co były umówione na godziny znacznie późniejsze niż ja. dziękuję za to ze wykonała pani kilka rozmów koleżankami w tym najdłuższa trwająca 20 minut o pierdolach podczas a właściwie przerywając badania pacjentów. Jest godzina 21:05 przyjęła Pani właśnie osobę umowiona na godzinę 18:00. Ja jestem umówiony na 19:00 wiec pewnie poczekam. Mam nadzieje ...
Opinia dodana przez: roman

lekarz Mariusz Kalinowski

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

Człowiek zamknięty w swoim świecie. Nie odpowiada na zadane pytania, a nawet jeśli to robi, to jest to bardzo opryskliwe. Po rozmowie z nim mam wrazenie, że pielęgniarki mają większą wiedzę od tego człowieka.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Arkadiusz Kocot

Internista, Chirurg ogólny

Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Batalionów Chłopskich 10
42-427 Zawiercie

arogancki,nie polecam tłumaczenie choroby i leczenie oceniam ma 1. zaufanie do kompetencji 1.poświęcony czas 1,godny polecenia 0

lekarz Danuta Korwin-Piotrowska

Zegadłowicza 3/1
42-400 Zawiercie

Lekarz absolutnie niekompetentny, każdej wizycie towarzyszą uszczypliwe, personalne komentarze, totalnie niezwiązane z wizytą. Wiele razy były sytuacje, że Pani doktor wpisywała objawy w google, obracała ekran i mówiła „ma Pani to”. Podczas teleporady dostałam jedynie informacje, żeby leżeć w łóżku i brać gripex, po czym zlądowałam w szpitalu z niemożnością oddychania.

lekarz Anna Kita

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Artur Nawara