Internista Zgierz

Przychodnia
Stanisława Witkacego 2d
Zgierz

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Jacek Makarewicz

Endokrynolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Zgierz

Dokładnie jak zapytuje ankieta - dr Jacek Makarewicz jest znakomitym lekarzem, świetnym fachowcem, ma uczciwe i ludzkie podejście do pacjentów, bardzo dokładnie bada pacjenta i zleca kompleksowe badania, a także kompleksowo opracowuje wypisy.

Opinia dodana przez: Maria Elzbieta

Struga 3
Zgierz

najlepsza pani dr pod sloncem, lepszej sie nie znajdzie, polecam. fachowa pomoc i kompetentna osoba.

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
Zgierz

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

przychodnia
Nowy Świat 7
Zgierz

Lekarz wyrozumiały i kompetentny.Bardzo mi pomógł polecam.

Lekarz wyrozumiały i kompetentny.Bardzo mi pomógł polecam.

Polimedica
ul. Witkacego 2d
Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Magda

Parzęczewska 36/69
Zgierz

ten lekarz jest czlowiekiem i to chyba najlepsza opinia , najlepiej jest pójść i przekonać się samemu

Opinia dodana przez: dariusz

Staffa 20a/35
Zgierz

Doskonały lekarz. Zawsze wysłucha i przyjmie chorego nawet długo po godzinach przyjmowania. O wszystko rzeczowo wypyta, wytłumaczy, bardzo kompetentna, nie boi się wydawania skierowań, gdy są potrzebne. Miła i uprzejma, kobieta wysokiej kultury. Wzór. Gorąco polecam. Jedyny minus to dużo pacjentów i trzeba trochę poczekać. Ale warto.

Opinia dodana przez: Edyta

Parzęczewska 36/69
Zgierz

Pani dr Oleszczak to lekarz, który budzi zaufanie. Jest osobą empatyczną czym sprawia wrażenie, że naprawdę zależy jej na udzieleniu pomocy pacjentowi. Jest kompetentna, skrupulatna i energiczna, nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych objawów. Wnikliwie analizuje wyniki. Podczas badania poświęciła mi dużo uwagi, zdiagnozowała i zleciła leczenie, które było skuteczne. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: Anna Sz.

WSS Zgierz

Zgierz

Bardzo kompetentna, życzliwa i sympatyczna. Do takiej Pani doktor mimo choroby chodzi się z przyjemnością.

Opinia dodana przez: ewa