Lekarze Internista Zgierz

lekarz Michał Stawicki

Przychodnia
Stanisława Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

lekarz Piotr Szadkowski

95-100 Zgierz

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.
Opinia dodana przez: Jolanta

Elżbieta Wilamowska

Struga 3
95-100 Zgierz

najlepsza pani dr pod sloncem, lepszej sie nie znajdzie, polecam. fachowa pomoc i kompetentna osoba.

lekarz Tomasz Stasiak

Owsiana 6
95-100 Zgierz

Moja mama Alicja Cz trafiła do szpitala MSWiA na Oddział Wewnętrzny , Pododdział Kardiologii w Łodzi 30.07.2023 w bardzo ciężkim stanie. Pan doktor Tomasz Stasiak dołożył wszelkich starań aby jej pomóc. Niestety podeszły wiek i nałożenie różnych chorób spowodowały, że mama zmarła.Podejście Pana dr Stasiaka do osoby starszej ,schorowanej było pełne maksymalnego zaangażowania . Cały personel Szpitala ma ludzką twarz. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Ordynator, Całemu Personelowi , a w ...
Opinia dodana przez: Marzena Cz

lekarz Bożena Broks-Bratkowska

Staffa 20a/35
95-100 Zgierz

Doskonały lekarz. Zawsze wysłucha i przyjmie chorego nawet długo po godzinach przyjmowania. O wszystko rzeczowo wypyta, wytłumaczy, bardzo kompetentna, nie boi się wydawania skierowań, gdy są potrzebne. Miła i uprzejma, kobieta wysokiej kultury. Wzór. Gorąco polecam. Jedyny minus to dużo pacjentów i trzeba trochę poczekać. Ale warto.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Tomasz Waliszewski

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Janusz Piątkowski

przychodnia
Nowy Świat 7
95-100 Zgierz

Lekarz wyrozumiały i kompetentny.Bardzo mi pomógł polecam.

lekarz Elżbieta Kunikowska-Kujszczyk

Internista, Diabetolog

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

dr n. med. Elżbieta Oleszczak

95-100 Zgierz

Pani Doktor Oleszczak jest lekarzem na którego zawsze mogę liczyc wysłucha i poswieci mi tyle czasu ile potrzebuje nie wywierając na mnie presji ze mój czas wizyty już się skończył.Jest zawsze bardzo miła serdeczna przejmuje się człowiekiem jako mna tzn pacjentem odpowiadając na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby czy dolegliwości stawiając odpowiednia dniagnoze .Wysyła na badania i wrazie potzeby do lekarza specalisty by pomoc w dalszej diagnozie i chorobie ...
Opinia dodana przez: ANNA TOMCZYK

Jacek Makarewicz

Internista, Radiolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Zgierz

Trudne do uwierzenia, że w naszej zrujnowanej służbie zdrowia można jeszcze znaleźć tak kompetentnego i dobrze wychowanego lekarza. Moim zdrowiem bardziej się przejmuje niż ja sam. Polecam każdemu a p. doktorowi zdrowia życzę.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Maria Głuszczak-Harasz

WSS Zgierz
95-100 Zgierz

Bardzo kompetentna, życzliwa i sympatyczna. Do takiej Pani doktor mimo choroby chodzi się z przyjemnością.
Opinia dodana przez: ewa
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Joanna Socha

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Anna Gonerska-Szadkowska

Internista, Endokrynolog

Kościuszki 8
95-100 Zgierz

Bardzo dobry specjalista. Skrupulatna i dokładna. Jeżeli ma cień podejrzenia, to nie bagatelizuje, tylko drąży temat. Wiedza plus intuicja
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Wojciech Piesiewicz

Internista, Kardiolog

NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84
95-100 Zgierz

BARDZO SYMPATYCZNY DOKTOR PODEJSCIE DO PACJENTA CIEPLE POTRAFI WYTLUMACZYC WSZYSTKO DOKLADNIE I ZROZUMIALE NIGDY NIE ODMUWI PORADY .LEKARZ JAKIEGO SZUKAC ,WART POLECENIA INNYM PACJENTOM

lekarz Piotr Oset

Przychodnia
Stanisława Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Dziś miałam wykonywaną kolonoskopię przez Pana doktora Oset ,polecam z czystym sumieniem Pana doktora. Bardzo się bałam badania i niepotrzebnie. Bardzo miły lekarz,uśmiechnięty, wzbudził moje zaufanie i polecam wszystkim którzy boją się badania ,to nic strasznego. Mój przypadek nie należał do łatwych ale Pan doktor sobie świetnie poradził. Pani asystentka również bardzo miła i pomocna. Nie bójmy się badać ,to może uratować życie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Renata Kwiatkowska-Loga

Parzęczewska 26c lok. 53
95-100 Zgierz

Doktor jakich mało.Bardzo sumienna w wykonywaniu swojej pracy.Kompleksowo podchodzi do problemu choroby pacjenta.

lekarz Katarzyna Nyka-Marciniak

Kamienna 70
95-100 Zgierz

Znakomitego lekarza nie ocenia się tylko po posiadanej wiedzy i umiejętnościach. Bycie dobrym lekarzem to coś więcej niż tylko skończone studia z dobrą lokatą i dobrze ocenione przez przełożonych praktyki. Ta Pani bądź co bądź SPRAWIA WRAŻENIE znającej się na rzeczy jednak jako pacjent szpitalny z całą stanowczością muszę swierdzić, że jedyne na czym sie zna to jak uprzykrzyc zycie pacjentowi i jego rodzinie, jak wyłudzic jak najwiecej pieniedzy z ...

Jacek Doniak

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej " MEDICUS " s.c.
95-100 Zgierz

Postawa całkowicie negatywna agresywny wulgarny ordynarny wobec pacjentów w całkowity brak kultury osobistej i ogłady wywyższa się nad pacjentami których poniża egoistycznie nie podchodzi do sprawy swoje ego is osobę stawia ponad innymi ludźmi bardzo nerwowy niecierpliwy i mówi że mam wszystkiego j wszystkich dość krzyczy na pacjentów oraz na inne osoby jest obłudny krzykliwy i kłótliwy także arogancki w przychodni medicus u nas w jego prywatnym gabinecie w domu ...

dr Marek Syncerek

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

95-100 Zgierz

Zachowanie lekarza Syncerka w stosunku do starszych ludzi jest karygodne. Przyjmuje ludzi na korytarzach i to z wielką łaską. Składam skargę.