Lekarze Internista Zgorzelec

Świetny lekarz, fachowiec. Pomógł mi przy migotaniu przedsionków, dobrze dobrał leki. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Agata Piotrowska

Medica
Zgorzelec

SUPER Pani Doktor godna polecenia!!! Bez wahania umówie się na kolejna wizyte oby wiecej takich lekarzy

lekarz Jerzy Łobodziński

Internista, Reumatolog

59-900 Zgorzelec

Bardzo dobry lekarz. Dobrze opiekuje sie pacjentem, nie jest obojętny, słucha, tłumaczy, pomaga. Polecam 👏
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Norbert Groehlich

Czachowskiego 1 lok. 2
59-900 Zgorzelec

Jest bardzo dokładny, trafne stawia diagnozy, wyjaśnia metodę leczenia, polecam.

lekarz Ryszard Fornal

Św.Jana 22 / 1
Zgorzelec

jestem zadowolona z kontaktu i opieki jaką mnie otoczono. Świetna kadra lekarska - czułam sie bezpiecznie.

lekarz Tomasz Kotyło

ulica Reymonta 1
59-900 Zgorzelec

Lekarz godny polecenia, uprzejmy , pomocny, widać że zna się na tym co robi ,chodzę do tego lekarza już kilka lat i nie wyobrażam sobie iść gdzie indziej. POZDRAWIAM

lekarz Robert Liszka

Internista, USG

Bohaterów Getta 15 lok. 1
59-900 Zgorzelec

bardzo uprzejmy i wyrozumiały lekarz,dobrze tłumaczy,poświęca dużo czasu pacjentowi.

lekarz Nadzieja Marczyńska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Zgorzelec

Bardzo dobry lekrza, fachowe podejście do pacjetą i przcyzja w ocenia stanu zdowia.

lekarz Adam Zagorski

ulica Reymonta 1
59-900 Zgorzelec

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Poświęca sporo czasu dla pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i przede wszystkim daje skierowania do dalszego leczenia. Pełna Profeska .
Opinia dodana przez: Atomek

lekarz Wioletta Panek

59-900 Zgorzelec

Lekarka podchodzi do pacjentów rutynowo. Niestety w czasie pandemii trochę się pogubiła- arogancka i niemiła. Wiecznie obrażona. Kiedyś tuszowała brak wiedzy uśmiechem i pogawędka na tematy prywatne. Aktualnie Covid-19 ją przerósł. Nie polecam tej pani. Barbara

lekarz Halina Głowacka

Internista, USG

59-900 Zgorzelec

Trafna diagnoza, wdrożenie kuracji zastrzykami i dla pewności skierowanie na rezonans a lekarze w GR chcieli moje lumbago z podejrzeniem przepukliny kręgosłupa leczyć pyralgina. Oczywiście skierowanie do neurologado dzisiaj niemieccy lekarze mi nie wypisali. Dobrze że Pani Głowacka jest tu na miejscu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Andrzej Dzierka

59-900 Zgorzelec

Zupełnie nie polecam tego lekarza. Poszłam do p. Dzierka, do przychodni w Gryfowie, z zapaleniem oskrzeli, a po osłuchaniu mnie (do osłuchania płuc kazał mi rozebrać całą górę do naga, co jest dla mnie totalną abstrakcją, nigdy się z tym nie spotkałam) stwierdził, że to zwykłe osłabienie, a nie zapalenie oskrzeli, że to zapalenie jest jedynie moim wymysłem i kazał mi brać Rutinoscorbin i Gripex. Jeśli to możliwe, zalecam wizytę ...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Andrzej Kraczko

Konarskiego 5b
59-900 Zgorzelec

Niesłowny. Do wizyty nie doszło. Zadzwoniłem o godzinie wcześniej ustalonej przez doktora, a ten zaczął wmawiać mi że miałem zadzwonić o innej porze i że do wizyty nie dojdzie. Nie zaproponował też innego terminu. Umówić się do niego to jak lot na księżyc. Raz telefon ma włączony raz wyłączony.Pierwszy i ostatni raz próbowałem się umówić na wizytę z tym panem. Nie polecam !
Opinia dodana przez: Atomek

dr Jan Wysoczański

Internista, Reumatolog

Chopina 31
59-900 Zgorzelec

Bardzo dobry lekarz. Duże doświadczenie, trafne diagnozy. Zawsze zadba o pacjenta co jest niestety rzadkością wsród lekarzy. Akupunktura naprawdę skuteczna. Polecam!!!

lekarz Jerzy Bobak

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 lok. 20

lekarz Tomasz Kotwica

lekarz Tomasz Dryja

lekarz Agata Piotrowska-Pyrgał

Warszawska 21/6

lekarz Kinga Walasik

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12

lekarz Joanna Bartoszewicz