Lekarze Internista Zielona Góra

lekarz Gabriela Mazurkiewicz

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze
ulica Chrobrego 2
65-043 Zielona Góra

Bardzo profesjonalnie wykonywanie swoich zadań. Uprzejmie podchodzi do pacjenta. Empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Magdalena Kaczmarek-Kołodziej

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Pani doktor kompetentna i rzeczowa, tłumaczenie choroby bardzo czytelne. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Anna Boroń-Kaczmarska

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Polecam wizytę u Pani doktor jeżeli tylko są jakieś problemy zdrowotne związane z chorą wątrobą czy boreliozą na pewno pomoże. Rzetelna i szczegółowa, przyjmuje też w Skale koło Krakowa.
Opinia dodana przez: 111ka

lekarz Alina Świderska

Hematolog, Internista

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Bardzo miła i uprzejmą też kompetentna. Wszystko p.dr wyjsniła o co pytałam.Wyszłam z gabinetu w pełni zadowolona.Godna polecenia w

lekarz Sylwia Markowska

Poradnia Onkologiczna
Wazów 42/piętro 3
65-001 Zielona Góra

Super lekarz,kompetentna,rzeczowa, dzięki Pani doktor radzę sobie z cukrzycą,gorąco polecam. Pomimo tego, że kolejki do Pani doktor są zawsze bardzo długie, to zawsze ma czas na konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta i jego schorzenia.
Opinia dodana przez: Stanisław

Anna Straburzyńska

Hematolog, Internista

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem jak mnie prowadziła moje zdrowie nie pogarszało się zabrakło jej moje zdrowie nie wygląda ciekawie
Opinia dodana przez: włodzimierz

lekarz Paweł Jesionowski

Wizyty domowe, Internista

2na
Zielona Góra

Oddany kompetentny lekarz dzieki swojej determinacji i wprowadzeniu innowacyjnej metody uratowal zycie mojej mamie , jestem mu wdzieczna i bardzo dziekuje ,ze podjal ta walke , nie skazal mamy pomimo jej wieku. Wspanialy ,madry czlowiek!

lekarz Roman Karasiewicz

FENIX Solarium i Salon Kosmetyczny
Fabryczna17A/02
65-410 Zielona Góra

Badania dla kierowcy u Karasiewicza to śmiechu warte i wypisuje jak najmniej lat aby się znowu spotkać i wziąść pieniądze, NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Rafał

Oleg Wełyczko

Aldemed
Zielona Góra

Moj kontakt z Doktorem pierwszy raz, w Nowej Soli, szybko sprawnie i na temat. Ustalenie kilku badań z zaleceniem wysłania wyników na email. Po zrobieniu badań i wysłaniu, na odp. Czekałam 8h. Doktor zalecił mi dalszą listę badań , jak zrobię miałam się zgłosić na kolejną wizytę. Przyszłam, sprawdził , powiedzial jaką operację musimy zrobić i dlaczego. Rozrysował na kartkach co z czym i dlaczego. Polecam z całego serca. Doktor ...
Opinia dodana przez: Ksymena

lekarz Małgorzata Wierzbicka-Ciach

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia - zawsze prawidłowo diagnozuje, nie nadużywa przepisywania leków, zachęca do profilaktyki, tłumaczy, poświęca wystarczająco dużo czasu
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Henryk Śmiłowski

Internista, Endokrynolog

65-048 Zielona Góra

Doktor z prawdziwego zdarzenia, to on mnie i moją córkę doprowadził do normalnego stanu. Na NFZ wizyty są tak odległe w czasie, jak ktoś dopiero zachorował to nie jest w stanie dobrze się unormować. Doktor zlecił mi wiele innych badań, można z nim porozmawiać, dowiedzieć się dokładnie o stanie swojego zdrowia. Również telefonicznie udzielał mi porady jak zaszła taka potrzeba. Polecam z całego serca. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Robert Sapa

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze poświęca dużo czasu, prowadzi wyczerpujący wywiad, zlecą kompleksowe badania. Od lat jestem zadowolona z opieki doktora Sapy.
Opinia dodana przez: EMILIA

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Znakomity lekarz. Bardzo życzliwy, empatyczny. Duża wiedza i fachowość. Zabieg kolonoskopii i gastroskopii przeprowadził perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Narcyz

lekarz Izabela Rajchel-Polowczyk

65-048 Zielona Góra

Jestem pacjentem Pani Doktor od bardzo wielu lat. Zawsze i wszędzie kompetentna , rzeczowa i wkładająca wiele serca w leczenie ludzi.Wiedza medyczna bardzo duża, zawsze pomocna w chorobie człowieka.Polecam.

dr n. med. Ryszard Stangierski

Internista, Endokrynolog

MEDKOL
pl. Kolejarza 1
65-001 Zielona Góra

Na pierwszej wizycie byłam u doktora prywatnie. Wizyta trwała 5 minut. W ciągu 5 minut przejrzał dokumentację chorobową, wykonał USG tarczycy i skierował na szczegółowe badania zlecając kontrole za pół roku w przypadku wyników w normie, natomiast w przypadku wyników odbiegających od normy prosił o natychmiastową wizytę u niego. Po wykonaniu wyników okazało się że są bardzo złe i bardzo odbiegają od normy. Zgodnie z zaleceniem natychmiast pojechałam do doktora ...
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Jarosław Bartnik

Internista, Kardiolog

65-048 Zielona Góra

Stwierdził u mnie wadę serca , nic nie wytłumaczył , był nie uprzejmy, skasował kasę i do widzenia.... Kolejnych 3 kardiologów stwierdziło , że serce mam zdrowe i nic mi nie dolega.... Najadłem się tylko strachu...
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Janina Grzywacz

Internista, Diabetolog

Słowacka 27
65-001 Zielona Góra

Kilka lat jestem pacjentką i z mojej obserwacji , wynika, że dla pani dr J.Grzywacz praca jest satysfakcjonująca .Jest wyjątkowo przyjemna, zawsze uśmiechnięta, stawia trafne diagnozy. Potrafi słuchać pacjenta/nie jest to tylko moja opinia,dużo się usłyszy czekając na wizytę/ a lekarze często traktują pacjentów przedmiotowo.Życzę pani dr dużo optymizmu,pogody ducha no i oczywiście tylko miłych pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Tomasz Orchel

zoz mswia
Zielona Góra

Dostanie się do gabinetu graniczy z cudem. Lekarz nie umie leczyć, jedynie ma czas na długie rozmowy z pacjentami. Wykupienie darmowego parkingu na godzine nic nie da, najlepiej wziąć śpiwór ze sobą, bo oczekiwanie jest bardzo długie. W skrócie nie polecam

lekarz Sławomir Błaszyński

Internista, Reumatolog

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Ostry zawał,stent ,jaskra zaćma,gruz z kręgosłupa i najlepsze zespół Ormonda na który byłem już całkowicie niezdolny do pracy.Oczywiscie ...... Za... Mnie uzdrawia.Sprawe kieruje do sądu
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Bożena Mospan-Skórnicka

Internista, Diabetolog

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Nie miła wręcz arogancka na wizytach przez NFZ może na prywatnej wizycie jest miła i uprzejma ale tej Pani nie dam zarobić.Może jak bym nosił sutannę to by Pani Doktor poświęciła więcej uwagi i by była uprzejma przecież za to ma co miesiąc wynagrodzenie