Lekarze Internista Żyrardów

lekarz Tomasz Zieliński

Lecznica LIFE-MED BIS
Filipa de Girarda 17
96-300 Żyrardów

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

lekarz Andrzej Gadziński

F. de Girarda 15/2
96-300 Żyrardów

Najlepszy lekarz z powołania, bardzo skromny i posiadający mnóstwo empatii. Można powiedzieć, że uratował moją Mamę za co mu będę wdzięczna do końca życia 🙂polecam Pana Doktora z całego serca
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wanda Poszwińska-Młynarczyk

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Znam Panią doktór od ponad dwóch lat. Nigdy nie zdarzyło sie ,aby odmówiła przyjęcia mnie u siebie w gabinecie, nawet po swoich godzinach. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem . Szczegółowo bada mnie przy każdej wizyciue, oraz wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski. Trafnie stawia diagnozy. Wypisuje leki skuteczne i niedrogie. Bardzo polecam Panią doktór.
Opinia dodana przez: Sluczak1974

lekarz Danuta Kowalska

Żyrardów

Moim skromnym zdaniem lekarz z powołania godny polecenia ...Na wszystkie te gwiazdki które jej dałem w 100% zasługuje ....
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Leszek Pawłowski

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Monika Rachuta

Internista, Diabetolog

Przychodnia
POW 5
96-300 Żyrardów

Świetny lekarz leczę się od paru lat,szalenie miła posiada bardzo rzadką cechę potrafi wysłuchać pacjenta . Doskonale wyszkolona i wykształcona . Krzysztof
Opinia dodana przez: krzysztof
Miałam pewne obawy przed konsultacjami online, ale po mojej wizycie na lekarzonline.eu mogę śmiało powiedzieć, że jest to przyszłość medycyny. Lekarze są kompetentni, a samo narzędzie intuicyjne w obsłudze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Świątek

Przychodnia
POW 5
96-300 Żyrardów

b.dokładnie przeprowadza wywiad dot.stanu zdrowia,przebytych chorob,cierpliwy,taktowny.Polecam.pacjentka

lekarz Waldemar Rybiński

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Krótka 46F
Żyrardów

Baardzo mi pomógł polecam z całego serca kompleksowo podchodzi do choroby. Zleca badania i na podstawie wyników leczy choroby których inni lekarze mówili ,"nie da się tego wyleczyć" . Podstawa to rygorystyczne przestrzeganie diety zalecanej przez doktora i przepisane leki , uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów.To naprawdę działa.Polecili mi go moi znajomi i cieszę się że skorzystałam.

dr Marek Krogulec

Internista, Reumatolog

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy,.Podczas wizyty mojej starszej schorowanej mamie przedstawiał sam czarny scenariusz.Odebral nadzieję ...Kilkakrotnie podkreślając jej wiek. Może warto żeby przy zapisie określał wiek i stan pacjentów jacy maj6ą trafiać .Do tego typowy bełkot lekarski.Dobrze ze byłam obecną podczas wizyty i jestem z branży bo mama niewiele by z nie wyniosła.Byla lżejsza o 250 zł.

lekarz Karine Hovsepyan

Neuromedyka
Okrzei 51C
Żyrardów

Znamienne jest to, że ten sam 'anonim' dokonał kilku wpisów ( powtarzający się błąd ortograficzny ha,ha) . Jestem pacjentką dr. Karine Hovstepyan od kilkunastu lat, lekarza profesjonalnego konkretnego. Diagnozy stawiane mi - trafne, leki ordynowane są właściwe bo pomagają. Empatia okazywana mojej matce-bezcenna. Polecam. Nie zgadzam się z zarzutami "braku kultury" nigdy tego nie doświadczyłam w gabinecie dr. Hovstepyan a poważne spojrzenie nie może świadczyć o braku kompetencji !!!
Opinia dodana przez: Hanna Krekora

lekarz Elżbieta Śliwa

Promienna 14a
96-300 Żyrardów

gr. Śliwa nie trzyma się cennika badań okresowych. Stawka jest wzięta z sufitu. Nie polecam aby jako firma zawierała z nią umowy

lekarz Tomasz Sikorski

Internista, Gastrolog

Żyrardów

Ostrzegam wszystkich przed tym Aroganckim lekarzem To była pierwsza i ostania wizyta która trwała 2 minuty i zaczęła się egzaminem z anatomi. Według lekarza nie wiem co mi DOLEGA. Nie dopuścił mnie do głosu przy czym stwierdził że mi i tak nie wierzy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Kazimierz Dyl

Okulickiego 13
96-300 Żyrardów

Ten osobnik nie jest lekarzem tylko jakimś nieporozumieniem nawet łaskę robi że przyjmie pacjenta na nfz potrafi drzeć się i nie kulturalnie odnosić jest podły i niedelikatny nie poleciłabym go nikomu .Traktuje pacjenta tak że nie da się tego opisać po jednej wizycie trauma zostaje na całe życie kto nie wierzy to niech się popyta pacjentów ze szpitala w Żyrardowie zero uczucia i wiedzy ,obycia i taktu taki właśnie jest ...

lekarz Urszula Lubaczewska-Fatalska

ul. Parkingowa 30/14
96-300 Żyrardów

Trafilam do Pani doktor z zapaleniem zatok. Miala ogromny problem z tym, ze w ogole przyszłam. Nastepny problem byl z wystawieniem zwolnienia, skierowania i recepty - brak podstawowej znajomosci systemu, na jakim pracuje. Obok niej siedziala inna kobieta (chyba Pielęgniarka), a którą dyskutowala co i gdzie kliknąć. Dyskutowaly o tym, ktory to lek mi zapisac przez długą chwile. Po tej wizycie otrzymalam recepte na leki, ktore stosuje sie przy zdiagnozowanych ...

lekarz Krystyna Jędrychowicz-Rosiak

Internista, Reumatolog

NZOZ NEUROMEDYKA
ulica Okrzei 51C

lekarz Stanisław Niemczyk

Internista, Transplantolog

lekarz Krystyna Wardak

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SZKOL-MED"
Legionów Polskich 54/56

lekarz Marek Liniarski