Irydolog

Irydolog Bydgoszcz dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
85-147 Bydgoszcz

Byłam na kursie z irydologii u dr Aliony i muszę przyznać, że wart każdych pieniędzy. Po pierwsze - ogromna wiedza, zastosowana w praktyce , która w bardzo przystępny sposób została przekazana kursantom. Teoria przeplatana badaniami na prawdziwym materiale - również samobadanie. Po drugie -przemiła atmosfera i dobre warunki-wszystko zorganizowane na tip-top. Pani dr Alionka jest bardzo sympatyczną osobą ,ale bardzo wymagającą, trzymającą dyscyplinę wykładów. Pozyskałam bardzo dużo wiedzy i czekam na następne wykłady. Polecam każdemu kto jest zainteresowany irydologią w praktyce. Polecam również świetny praktyczny podręcznik ,,IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA" autorstwa dr Aliony Szmukała.

Opinia dodana przez: Alina Kuś

prywatna praktyka lekarska
Zamenhoffa
20-453 Lublin

Ja chylę czoło przed Panem doktorem,bowiem gdyby mój mąż dostosował się do zaleceń p.doktora przed 5 latami to teraz tak nie cierpiałby/ zlekceważył zalecenia/.Ja korzystałam 2 razy z mądrych porad i stosowałam leki jakie mi p.doktor przepisał i wyszłam z osteoporozy w dużym stopniu .Teraz także zamierzam pojechać do p.doktora.Bardzo polecam i proponuję wszystkim niedowiarkom-zastosujcie się do zaleceń p.doktora,ominie Was niezliczona ilość wizyt u innych lekarzy,zaoszczędzicie czas i pieniądze.POLECAM :)

Opinia dodana przez: Grażyna

Centrum Medycyny i Psychoterapii
ul. T. Kościuszki 19
Katowice

Pani Hania zgodnie z deklaracjami wyciągnęła moje dzici z astmy oskrzelowej i w tej chwili są zupełnie zdrowe i bez leków. Co prawda u każdego leczenie przebiega trochę inaczej. U mojego najstaszego syna astma ustąpiła po pierwszym leku przepisanym przez Panią Hanię, a było to 16 lat temu. Z drugim synem było trochę trudniej, szukanie odpowiedniego leku trwało dość długo ale w końcu się udało i w tej chwili mamy spokój. Z moim zdrowiem jest trochę gorzej, bo choć leki Pani Hani były skuteczne na różne dolegliwości, które przez lata naszej znajomości się u mnie pojawiały, to np.żylaków które mam od wielu lat nie udało się wyleczyć, choć teoretycznie leki homeopatyczne dają takie możliwości. Podam przykłady jakie Pani Hani udało się wyleczyć tylko przy pomocy leków homeopatycznych: nudności ciążowe, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie krtani, zapalenie ucha, zapalenie spojówek, polip jelita, guzek tarczycy, mięśniaki macicy, bóle stawów.

Jodłowa 17
47-220 Kędzierzyn-Koźle

milo sympatycznie fachowo wie co robi slucha ze zrozumieniem

milo sympatycznie fachowo wie co robi slucha ze zrozumieniem

Gabinet Irydologiczny

90-111 None

Bardzo polecam. Trafiła bardzo precyzyjnie z diagnozą zarówno u mnie, jak i u mojej mamy. Badania, ktore zaleciła, to potwierdziły. Stosowanie się do jej zaleceń bardzo pomogło.

Opinia dodana przez: Adrianna

Pol-Vita

Kraków

Pełna ciepła i optymizmu, a za razem kompetentna i rzeczowa pani doktor. Wszystko spokojnie tłumaczy i poświęca dużo czasu pacjentom. Jej diagnozy są trafne i merytoryczne. Trafiłam do pani doktor po wcześniejszej wędrówce po gabinetach krakowskich lekarzy. Niestety w większości wykazywali się dużą znieczulicą i bezdusznością, a co najważniejsze stawiali błędne diagnozy. Pani doktor jest inna, jej praca to jej pasja i naprawdę zależy jej na tym aby pomóc swoim pacjentom. Polecam!

Malbork

Na mnie zrobiła wrażenie ogromne nic jej nie mówiłem co mnie boli a wymieniła wszystko tak szybko jak karabin maszynowy.... powypisywała mi medykamenty jeszcze nie wykupiłem ale mam brac te ziółka przez dwa miesiace i na wizyte kontrolną zglosic sie .napisze jak mi pomoga...

Centrum Medycyny i Psychoterapii
ul. T. Kościuszki 19
Katowice

Chodzę do pani doktor od 7 lat i uważam, że wie co robi i wielokrotnie wyciągała mnie i moje dzieci z opresji różnych chorób dziecięcych.
Komentarz daje pozytywny i tym samym zapraszam do odwiedzenia jej gabinetu i strony www.irydolog.eu

Opinia dodana przez: KK

dr hab. n. med. Walery Żukow

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super
polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

jest super

lekarz Mirosław Rodak

Homeopata, Internista

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Stadnickich19a
33-300 Nowy Sącz

Świetny lekarz- godny polecenia. Moje oczekiwania zostały w zupełności spełnione.