Kalemba

ul. Władysława Hibnera 51
Rybnik

Wszystko w jak najlepszym porządku. Kompetencja, doradztwo, pomoc. Nic dodać nic ująć. Kobieta o dobrym sercu

Opinia dodana przez: Kryśka

Gruntowa 43a
Rybnik

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, co dziś jest rzadkością 😉 Traktuje pacjentów z szacunkiem i można liczyć na jego pomoc.

Opinia dodana przez: Milena

Powstańców Śląskich 9
Strzelce Opolskie

Bardzo uprzejmy i miły lekarz. Zna się na tym co robi. Bardzo fachowoi taktownie podchodzi do pacjenta. Widać, że zależało mu na mnie. Dawno nie spotkałem takiego lekarza , polecam.

mgr Bożena Kalemba

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinety Lekarskie
al. J. Piłsudskiego 30a
Jaworzno

Bardzo dobra Psychoterapeutka. Bardzo ciepła i cierpliwa. Chodziłam do niej rok i zobaczyłam, że warto pracować nad swoimi problemami, nie uciekać przed nimi i że na to potrzeba czasu. Dziękuję.

Gruntowa 43a
Rybnik

bardzo polecam pani doktor jako pierwsza z lekarzy rozpoznala cytomegalie i wszystko dokladie wytlumaczyla i bardzo nas uspokoila

lekarz Anna Kalemba

Lekarz rodzinny, Pediatra