kalisz

Endokrynolog Kalisz lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
Kalisz

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

lekarz Kinga Waroch-Kolanowska

Neurolog

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Witam Pani Doktor Jest bardzo dobrem lekarzem ,pomaga mi ,jest bardzo mila , dobrze tłumaczy ,dostaje leki które mi pomagają ,zawsze zbada ,i robi ćwiczenia ,bardzo polecam ,chodzę do pani doktor na kasę chorych , trudno spotkać takiego lekarza

Opinia dodana przez: Franek

Iwona Warszewska-Antczak

Internista

NZOZ "Centrum"
ulica Browarna 5
Kalisz

Do lekarza w dniu dzisiejszym należę tydzień,przez ten tydzień i 3 wizyty muszę stwierdzić że lekarz super! Bardzo miła,spokojna i konkretna,wypyta o wszystko i jeśli nie jest pewna czegoś kieruje do specjalisty! Polecam gorąco tego lekarza,chociaż w obecnej chwili nie ma już miejsca do Pani doktor,ale jeśli ktoś będzie miał okazję nawet zawitać do Pani doktor to polecam!

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jacek Biernacki

Chirurg ogólny

Szpital Zespolony Perzyny

Kalisz

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u Pana Doktora Jacka Biernackiego. Byłam tak mile zaskoczona podejściem do pacjenta, że aż byłam w szoku. Już dawno nie przyjął mnie tak miło żaden lekarz. Od Pana Doktora emanuje ciepło i zrozumienie chorego pacjenta. Jest delikatny i miły. Fachowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjenta. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, bez okazywania nerwówki i załatwiania pacjenta jak na taśmie produkcyjnej, bo tak wyglądały moje ostatnie wizyty u różnych specjalistów. Czeka mnie prawdopodobnie operacja żylaków i jak się dowiedziałam, że Pan doktor wykonuje takie zabiegi w szpitalu to bez chwili zastanowienia się zdecydowałam być operowana przez tego wspaniałego lekarza. Przed pójściem na wizytę nie miałam pojęcia co to za lekarz, po wizycie polecam Go każdemu pacjentowi. Każdy życzyłby sobie być tak traktowany u wszystkich lekarzy.
Pozdrawiam Pana Doktora i życzę wyrozumiałych i równie miłych pacjentów.

Opinia dodana przez: Halina Ziarko

lek. dent. Dominik Ptak

ul.Lipowa
Kalisz

bardzo dobry fachowiec, mily czlowiek, mialem robionych kilka zebow,bez bolu, wszystko jest ok,zonie pan doktor wstawil zeba implantem i tez jest zadowolona,polecam.

lekarz Adam Barankiewicz

Górna / staszica
Kalisz

Jedyny stomatolog któremu oddaje swoje zęby!! POLECAM!!!!!!!

Jedyny stomatolog któremu oddaje swoje zęby!! POLECAM!!!!!!!

Aleksandra Jaźwiec

Logopeda

gabinet prywatny
Adama Asnyka 55/11
Kalisz

polecam, lepszego nie znajdziecie. poleca Tomek.

polecam, lepszego nie znajdziecie. poleca Tomek.

lek. dent. Marta Filipowicz

None
rondo Wojska Polskiego 48
Kalisz

Bardzo dobry stomatolog! Pani Marta poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi. Jest dokładna, zaangażowana i profesjonalna. To prawdziwy fachowiec!

lekarz Paweł Andrzejczak

Lekarz rodzinny

"Arsmedica" Praktyka Lekarska
Skalmierzycka 1
Kalisz

odpowiednie podejście do chorego wytłumaczenie na czym polega jego schorzenie i odpowiednie leczenie . Czego wielu absolwetom Akademii Medycznej brakuje , nie każdy kto skończył medycyne wydział lekarski powinien zostać lekarzem . Dr Anrzejczak skończył Akademie Medyczną z wórurznieniem i nie musi uciekać na zachód.

Opinia dodana przez: Lech

lek. dent. Maria Szymańska

Spółdzielcza 14 (wejście od Głogowskiej)
Kalisz

Bardzo profesjonalne podejście pani lekarz do pacjenta, rzetelnie wykonane usługi, cierpliwość, ciepło, miła atmosfera, przede wszystkim bezboleśnie,ceny nie wygórowane. Polecam