Lekarze Kalisz

lek. dent. Andrzej Brodnicki

Przychodnia EURODENT - Kalisz
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Miałam kryzysowa sytuacje. Przesunela mi się dziurawa ósemka i nie mogłam wytrzymać z bólu. Pan doktor przyjął mnie w trybie pilnym i od ręki wykonał zabieg na który przeważnie długo się czeka. Profesjonalnie usunął mi osemke. Miałam wykonane zdjęcie przed zabiegiem jak również po żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze. Do tego potrafił naciąć dziaslo i potem założyć szwy ponieważ miałam bardzo skomplikowane położenie zęba pod zebem sasiadujacym. Podejście profesjonalne. ...
{'id': 24065, 'name': u'Kalisz'} Choroby zakaźne
                                       dr n. med. Rafał Krygier

dr n. med. Rafał Krygier

Choroby zakaźne, Hepatolog

Poradnia Chorób Wątroby
Kalisz ul Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Dzięki uprzejmości pań z rejestracji jako kobieta w ciąży błyskawicznie dostałam się na wizytę do Pana Doktora . Lekarz bardzo kompetentny ,miły , sympatyczny . Poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba , wszystko jasno wytłumaczył oraz skrupulatnie przeprowadził badanie. Polecam wszystkim doktora Rafała bardzo miła atmosfera podczas wizyty!
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 24065, 'name': u'Kalisz'} Psycholog
                                        Monika Wysota

Monika Wysota

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
Graniczna 76k
Kalisz

Chciałbym bardzo chętnie polecić Panią Psycholog Monikę Wysotę w Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego SYSTEMA. Odbyłem u Pani Moniki terapię, która okazała się dla mnie pomocna. Pozwoliła mi ona spojrzeć na moje problemy z innej strony, i co najważniejsze, uporać się z nimi... Pani Psycholog okazała się bardzo miła, pomocna oraz kompetentna. Podczas spotkań z nią czułem się wysłuchany oraz rozumiany. Poza tym na tle innych psychologów wizyty u Pani ...
Opinia dodana przez: Przemek

dr Kinga Waroch-Kolanowska

Neurolog

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Mam problemy z kręgosłupem od ponad czterdziestu lat. "Odwiedziłem" w tym czasie sześciu lekarzy neurologów; powiem wprost - tak wspaniałej lekarz jak pani dr Kolanowska nie s p o t k a ł e m. Jest bardzo miła, rzeczowa, opiera się na badaniach tych, które może zrobić we własnym zakresie w gabinecie - nie spotkałem się z czymś takim u innych lekarzy - po prostu: widać, że chce pomóc pacjentowi. ...
Opinia dodana przez: Stanisław Smorawski

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Neurochirurg

62-800 Kalisz

super doktor//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Łukasz Kisieliński

Fizjoterapeuta

62-800 Kalisz

Pomógł mi z moim barkiem. Ból był bardzo dokuczliwy i przeszkadzał w codzienności. Teraz prawie go nie odczuwam. Polecam Pana Łukasza.

lekarz Tomasz Błaszczyk

Psychiatra

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie
Warta, ul.Sieradzka 3
98-290 Kalisz

Cierpliwy i wyrozumiały lekarz. Polecam z czystym sumieniem. Dociekliwy w rozmowie z pacjentem. Byłam u wielu psychiatrów ale myślę że Pan Tomek jest lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Sara
{'id': 24065, 'name': u'Kalisz'} Ortopeda
                                       lek. med. Tomasz Doroczyński

lek. med. Tomasz Doroczyński

Gabinet Ortopedyczny
Majkowska 13a
Kalisz

Trafiłem do doktora Doroczyńskiego z polecenia sąsiadki , która była operowana przez doktora i której pomógł na drętwienie palców reki. Tez zdecydowałem się na operacje ciesni nadgarstka w szpitalu na Rogatce. Po operacji bol nie budzi w nocy i reka jest sprawna.Dziękuje doktorowi Doroczyńskiemu za szybki termin operacji.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Włodzimierz Ratajewski

Nefrolog, Internista

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Konkretny lekarz.Wzorowa kultura, człowiek nawet nie boi się swojej choroby. Dokładnie tłumaczy przyczyny choroby. Byłem pierwszy raz , rzeczowy i życzliwy. Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora.

lek. dent. Jakub Kucharczyk

Śródmiejska 32 lok. 3
62-800 Kalisz

Pan doktor bardzo uprzejmy ,uspokoił mnie przed wizytą bo okropnie się boje dentystów . Wszystko wytłumaczył i powiedział na czym będzie polegać zabieg . Ząb wyrwany bez bólu ,jestem bardzo zadowolony z wizyty z czystym sumieniem polecam .
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Jacek Biernacki

Szpital Zespolony Perzyny
62-800 Kalisz

Lekarz rewelacja. Bez zbędnych formalności, rzeczowo, profesjonalnie, z empatią i dokładnym wyjaśnieniem problemu oraz decyzją jak ten problem rozwiązać w możliwie najkrótszym czasie. Byłem na wizycie i zabiegu w Poliklinice na Kwiatowej. Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Łukasz
Mogę jedynie podziękować i polecić tego lekarza, który podjął się leczenia i dokonania zabiegu cystoskopii od ręki u mojej mamy która szukała pomocy wczesniej u innych urologów w Kaliszu. Dziekuję.
Opinia dodana przez: Marcin
Polecamy Pana doktora. Zawsze znajduje dla nas czas. Ma niesamowitą intuicję i jest świetnym diagnostą. Mieliśmy kilka sytuacji, w których nasz lekarz rodzinny pomylił się i źle rozpoznał choroby (w przypadku syna skończyło się to szpitalem). Teraz nie ryzykujemy i w sytuacjach awaryjnych jedziemy do P.Proniaka.

lekarz Magdalena Gwóźdź-Doroczyńska

62-800 Kalisz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty oraz sposobu leczenia. Lekarka doskonale i precyzyjnie wszystko wyjaśnia. Komunikatywna i uczynna. Oddana pacjentom w pracy i w czasie wolnym. Nie lekceważy ludzi.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Iwona Brodnicka

Pulmonolog

Szpital w Kaliszu im. Wolica
Sawickiej 2a lok. 5
62-800 Kalisz

Godna polecenia specjalistka, przy tym bardzo przystępna, traktująca pacjentów życzliwie. WAŻNE: potrafi "po ludzku" rozmawiać z każdym pacjentem - chce choremu pomóc - to się od razu wyczuwa.

lekarz Adam Barankiewicz

Górna / staszica
62-800 Kalisz

Profesjonalne podejście, wspaniały człowiek! Najlepszy stomatolog w mieście Kalisz. Serdecznie polecam ;)
Opinia dodana przez: Katarzyna D

lek. dent. Danuta Świec

Protetyk, Stomatolog

ul.Lipowa
Kalisz

U Pani doktor leczę się już 12 lat, odkąd pamiętam jest zawsze miła, uśmiechnięta, cierpliwa i życzliwa. Ona się nie zmienia, taki lekarz to Skarb dla Pacjenta. Dodatkowo leczy się u niej cała moja rodzina i polecam ją wszystkim znajomym, którzy szukają "dentysty bez bólu" - są zachwyceni!

Iwona Warszewska-Antczak

NZOZ "Centrum"
ulica Browarna 5
62-800 Kalisz

Do lekarza w dniu dzisiejszym należę tydzień,przez ten tydzień i 3 wizyty muszę stwierdzić że lekarz super! Bardzo miła,spokojna i konkretna,wypyta o wszystko i jeśli nie jest pewna czegoś kieruje do specjalisty! Polecam gorąco tego lekarza,chociaż w obecnej chwili nie ma już miejsca do Pani doktor,ale jeśli ktoś będzie miał okazję nawet zawitać do Pani doktor to polecam!
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Dominik Ptak

ul.Lipowa
Kalisz

bardzo dobry fachowiec, mily czlowiek, mialem robionych kilka zebow,bez bolu, wszystko jest ok,zonie pan doktor wstawil zeba implantem i tez jest zadowolona,polecam.

lekarz Ewa Rojecka

62-800 Kalisz

W dniu dzisiejszym mogę powiedzieć z pełna odpowiedzialnością i świadomością że. Jako lekarz oraz specjalista od Nerek Pani Doktór Ewa Rojecka z Kalisza jest osobą: Odpowiedzialną , konkretną,bardzo uprzejmą ,godna polecenia jako lekarz i specjalista z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo bardzo dobrą opinią w Kaliszu oraz okolic. Opinię wystawił P Doktór prowadzącej pacjent Jacek.s