Kardiochirurg

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
Prądnicka 80

Niech milczy ten, kto uczynił jakieś dobrodziejstwo - niech mówi ten, który je otrzymał. (Seneka)

Ciężko ...

Ciężko znaleźć słowa które oddadzą emocje jakie towarzyszyły mi -matce, podczas operacji 21-letniego syna.

Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia na oddziale.
Dr. Filipa poznałam rano tuż przed operacją...

Wszechmoc wiedzy, doświadczenia , zaangażowania a przede wszystkim zrozumienia mojej sytuacji od razu wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Doktor obiecał poinformować mnie o przebiegu dość skomplikowanej operacji metodą Bentalla. Uczynił to natychmiast po wyjściu z sali operacyjnej.

W każdej z naszych późniejszych rozmów poziom kompetencji zawodowych i po prostu ludzkiej empatii ,że dech zapiera. Wcześniej myślałam że tacy lekarze są tylko w serialach.

Syn wciąż jest w szpitalu , przyjęty z powodu infekcji rany pooperacyjnej , ale to nie zmieniło mojego podziwu dla człowieka, który podjął się jego leczenia.

Słyszałam kiedyś powiedzenie, że dobry lekarz jest jak artysta. Nie da się opisywać jego dzieła sztuki, tak, jak nie da się śpiewać baletu i opowiadać piosenki...

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Nadchodzących Świąt i Nowego Roku Panie Doktorze ! Szczęśliwi którzy trafią na Pana Opiekę w Nowym 2019 Roku ;-)

Opinia dodana przez: Joanna

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Markowi Gemelowi za udane przeprowadzenie operacji bajpasów oraz całemu zespołowi lekarskiemu za troskliwą opiekę po operacji. Pragne również podziekowac Panią które się opiekowały moim tatem po operacji Jeszcze raz bardzo dziękuję

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Kliniczny
Długa 1/2
61-848 Poznań

Pan Profesor Marek Jemielity to wspaniały ,szlachetny ,bezinteresowny , bezbłędny , wielce czuły i gotowy pomóc WSZYSTKIM ludziom chorym bez wyjątku. Dzięki Bogu ,że tyłu ludzi uratował Pan Profesor ,których przywiezlismy lub skierowaliśmy do PROFESORA wszyscy są zdrowi ,szczęśliwi i urauratowani W tym również prawie cała rodzina męża i mój mąż. SZKODA , tak mało pacjentów przyjdzie i nie uściska i podziekujePANU ROFESOROWI.
Ja kocham PANA PROFESORA i DZIEKUJEMY. ORG

Opinia dodana przez: Olga Roman GÓRCZAKOWIE

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Do dziś dnia mam zastawkę wszczepioną przez Pana Doktora 15. 10. 1987 roku w klinice we Wrocławiu na ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Bardzo często wspominam z wielką wdzięcznością Pana Doktora, który otaczał opieką swoje "gwiazdeczki" Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Krystyna Koroleska

euromedic
kościuszki 92
Katowice

Leczył moją mamę szybka diagnoza
i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.

Leczył moją mamę szybka diagnoza

Opinia dodana przez: marian

Niesamowity lekarz i wspaniały człowiek! Połączenie kompetencji oraz fachowości z intuicją i empatią, tak potrzebną w trudnych sytuacjach życiowych to wielka rzadkość. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w uratowaniu mojego ojca!

Opinia dodana przez: Agata

CZMP

Łódź

wspaniały lekarz. nie ma innych słów. wspaniały oddział prof Molla. Nic dziwnego ze współpacuje z najlepszymi:0

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca.
Dziękuję raz jeszcze po pięciu ...

Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Ogorzeja

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach.
Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko

Opinia dodana przez: Gabriela

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi za to co dla mnie zrobił . Kardiochirurg godny polecenia , o wielkim sercu i talencie . Dziękuję .