Kardiochirurg Bydgoszcz

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca.
Dziękuję raz jeszcze po pięciu ...

Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Ogorzeja

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach.
Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko

Opinia dodana przez: Gabriela

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista,miły kompetentny.Uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji na otwartym sercu.Nadmieniam, nie znałam Pana Doktora wcześniej.Lekarz z powołania!!!!!!!

lekarz Maurycy Missima

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy

Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Artur Rymsza

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji.
To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!!
Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem chodzić.Czwartego dnia obszedłem wszystkie zakamarki oddziału kardio chirurgii. Piątego dnia oprócz chodzenia porwałem się na rower stacjonarny, na którym przejechałem 5 razy po 10km. przy obciążeniu 50Nm. Szóstego dnia byłem już w domu szczęśliwy ,że wpadłem w CUDOWNE!! ręce tego człowieka.Dzisiaj normalnie funkcjonuję wydolność mam jak 30-to latek a przed operacją umierałem po przejściu 100m.

Dozgonnie wdzięczny Roman Kosiński z rodziną .
Wszystkiego najlepszego PANIE DOKTORZE !!!!!!!

P.S.
Należy zrobić wszystko aby tacy ludzie nie musieli martwić się o dobra doczesne, dbali o podnoszenie swoich kwalifikacji, żyli spokojnie i godnie i nie uciekali nam z tego pięknego kraju , a jestem pewny ,że wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie!!!!!!!

Opinia dodana przez: Roman Kosiński

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"

85-429 Bydgoszcz

Serdecznie dziękuję Pani doktor. W trakcie badania echo serca Pani dr Kurlapska znalazła u mojej żony wadę zastawki, której nikt nie mógł znaleźć wcześniej i po wykonaniu odpowiedniego zabiegu i dopasowaniu leków, moja żona dalej cieszy się dobrym zdrowiem. Za uratowanie życia mojej żonie bardzo dziękuję Henryk Kapela

Opinia dodana przez: Henryk Kapela

Kąkolowa 7/3