Filtruj terminy

lek. med. Jarosław Kołakowski

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

23.03 .2021r. otrzymałem z rąk Pana dr. Jarosława Kołakowskiego drugie nowe życie . Szanowny Panie DOKTORZE składam Panu serdeczne podziękowania, że dzięki pańskiej ogromnej wiedzy, pracy oraz empatii i bezpośredniemu wielkiemu wsparciu i dodaniu otuchy przed operacją - dziś mogę cieszyć się kolejną wiosną . Tętniak aorty wstępującej śr. 50 do 70 mm (o którym dowiedziałem się przypadkowo przy innych badaniach ) był dla mnie wyrokiem . Dziś dzięki PANU ...
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF MATUSZAK

Wojciech Ogorzeja

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

9 marca 2020r w szpitalu uniwersyteckim im Jana Biziela w Bydgoszczy miałam operacje przepukliny kresy białej i wykonał ją właśnie Pan doktor Wojciech Ogorzeja. Cudowny człowiek, z przyjaznym nastawieniem do pacjenta. Czułam się zaopiekowana, wszystko było jasno wytłumaczone. Jeszcze nie spotkałam w swoim życiu takiego lekarza. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Artur Rymsza

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji. To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!! Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem ...
Opinia dodana przez: Roman Kosiński

lekarz Mirosław Gozdek

Kąkolowa 7/3
85-811 Bydgoszcz

Opiekował się mną w szpitalu im. Jurasza. Wielkie podziękowanie i szacunek. Lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: JACEK

dr n. med. Paweł Peryga

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista,miły kompetentny.Uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji na otwartym sercu.Nadmieniam, nie znałam Pana Doktora wcześniej.Lekarz z powołania!!!!!!!

lekarz Maurycy Missima

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Ewelina Kurlapska

Kardiolog, Kardiochirurg

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"
85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska
Opinia dodana przez: Renata Markowska

lekarz Wojciech Pawliszak