Kardiochirurg Katowice

euromedic
kościuszki 92

Leczył moją mamę szybka diagnoza
i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.

Leczył moją mamę szybka diagnoza

Opinia dodana przez: marian

Katowice

Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi za to co dla mnie zrobił . Kardiochirurg godny polecenia , o wielkim sercu i talencie . Dziękuję .

lekarz Mirosław Wilczyński

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

None
Malinowa 2
Katowice

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Konsultacja przed operację by-passów na naprawdę wzorowym poziomie - tłumacząca co zostanie wykonane, wspierająca w chorobie. Fachowiec, człowiek z powołaniem.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Kargul

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.

Opinia dodana przez: Marek

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
Katowice

Pana Doktora nasza rodzina poznała w przykrych okolicznościach- nasz Tata niestety nie przeżył. Jednak Pan Doktor i cały zespół lekarzy, który walczył o jego życie, zrobili wszystko by go ratować. Wysiłek, który w to włożyli jest nie do opisania. Co do Pana Doktora Duraja- chcielibyśmy podziękować za wszystko! Nie tylko za kompetencje zawodowe i tak heroiczną walkę o życie naszego Taty i Męża, ale przede wszystkim za wsparcie i czas poświęcony jego najbliższym. Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem. Znalazł czas, by porozmawiać, wytłumaczyć, wesprzeć osoby, którym właśnie umierał Mąż i Ojciec. Tego nie da się nauczyć, takim człowiekiem trzeba się urodzić. Dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego, co najlepsze! Aby starczyło Panu doktorowi sił na codzienną walkę o ludzkie zdrowie i życie i aby na zawsze pozostał Człowiekiem pełnym empatii i Wielkiego serca.

Opinia dodana przez: Justyna

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
Katowice

Wspaniały fachowiec i wielki człowiek. Uprzejmy, budzący zaufanie, zawsze blisko swoich pacjentów, w 100% godny polecenia. Nigdy nie zapomnimy mu tego, że naprawił serduszko naszego synka - wdzięczni rodzice Antosia.

Synexus Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach
ulica Konckiego 3
Katowice

Wyjątkowy lekarz i człowiek.Polecam każdemu w potrzebie.W każdej sytuacji stara się profesjonalnie i życzliwie pochylić nad pacjentem. Wysoka skuteczność działania.

Opinia dodana przez: Pacjent

Nie udostępniam opini na portalach internetowych o lekarzach, ale w tym przypadku zrobie wyjątek.

Styczen 2016 - dokonał się ...

Styczen 2016 - dokonał się cud - spotkałem prof i dał nadzieje w jakże beznadziejnym przypadku.

Marzec 2016 - pod nadzorem prof., operacja uratowała życie.

Zaznaczam przypadek beznadziejny.
Kobieta , lat 51, historia mogłaby obdarować wiele istnień ludzkich. 11 stentów, paybass, parasolka a po 8 zawale najdramatyczniejszym, przebudowalo się serce do takie stopnia iż pojawiła się niedomykalnośc zastawek. Lekarze przestali wierzyć, a prof dał nadzieje i podjał się reoperacji. Jeśli ktos myśli, że nie ma rzeczy nie możliwych to niech się tego trzyma. Będę z dumą powtarzał, Prof Bochenek uratował mojej Mamie życie. Dziękuje

Opinia dodana przez: Marcin

Katowice

Składam serdeczne podziękowania Panu Profesorowi za uratowanie życia mojemu bratu Henrykowi Wyderce, który trafił w bardzo ciężkim stanie do szpitala w Ochojcu. Wykonanie przez Pana Profesora bardzo ryzykownej operacji na otwartym sercu, w której pozytywny wynik wiele osób wątpiło, dalo mu drugie życie. Wdzięczności za to nie sposób wyrazić. BARDZO WDZIĘCZNA siostra Czesława

Opinia dodana przez: Czesława

Powstańców 34

W roku 2005 pan profesor uratował mi życie podczas prawie 12-godzinnej operacji
a ja miałem wtedy 80 lat,teraz już 90 ...

W roku 2005 pan profesor uratował mi życie podczas prawie 12-godzinnej operacji
a ja miałem wtedy 80 lat,teraz już 90 dzięki