Filtruj terminy

dr n. med. Jan Borzymowski

euromedic
kościuszki 92
Katowice

Lekarz z powołania, polecam. Bardzo fachowa profesjonalna opieka pacjenta potrzebującego natychmiastowej pomocy na izbie przyjęć. Cierpliwość i wytrwałość w poszukiwaniu odpowiedniego dla schorzenia szpitala i oddziału do przekazania pacjenta. Ogromny i eielki szacun. Oraz podziękowania🙂

dr Radosław Gocoł

40-635 Katowice

Najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Docenta Gocoła za przeprowadzenie udanej operacji polegającej na wymianie zastawki aortalnej na mechaniczną i usunięciu tętniaka aorty piersiowej (wstępującej) oraz zastąpienie go protezą naczyniową. Inny kardiochirurg we Wrocławiu widząc moje schorzenia współistniejące w tym m.in. wadę genetyczną osłabiającą tkankę łączną od razu wydał "wyrok" strasząc najgorszym scenariuszem włącznie z moim zgonem. Doc. Gocoł dał mi nadzieję, że ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie, uspokoił, wytłumaczył istotę ...
Opinia dodana przez: Janusz Paciorkowski

lekarz Tomasz Kargul

40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Jacek Pajak

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

8 lat temu uratował zycie mojej córki, wada serca wspolny pien tętniczy. Pan doktor został po godzinach, żeby ja monitorować. Do końca zycia bede wdzięczna, mam nadzieję, że będzie Pan zyl w jak najlepszym zdrowiu 100 lat albo i dłużej! Do końca moich dni będę wdzięczna Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Paulina Kulczycka-Kura

lekarz Piotr Pasek

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Piotr Duraj

Kardiochirurg

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
40-635 Katowice

25 września 2020 r. dr Piotr Duraj operował moją Mamę Teresę (wiek: 75 lat) w GCM Ochojec. Mama miała wykonywaną bardzo skomplikowaną operację wszczepienia zastawki w pozycję aortalną, wraz z plastyką zastawki mitralnej, pomostowaniem tętnic wieńcowych oraz amputacją uszka lewego przedsionka. Pan dr okazał się świetnym operatorem, a oprócz tego człowiekiem wielkiego serca, z dużą empatią zarówno dla samego pacjenta jak i dla jego rodziny pozostawionej w tak trudnym czasie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Bardzo dziękuje za uratowanie życia profesorowi Markowi Deji i jego zespołowi. Po wielu komplikacjach podczas operacji pan profesor był zemną co dzień. Jego opiekuńczość, uprzejmość, poświęcony czas i walka o moje życie podczas operacji, komunikatywność z rodzinom o stanie mojego zdrowia prawdziwy profesjonalista. Brakuje słów by wyrazić swoją wdzięczność. Jeden z najlepszych kardiochirurgów. Panie prof. dr hab. n. med. Marku Deja jeszcze raz dziękuje za drugą szanse w życiu. Życzę ...
Opinia dodana przez: MARIUSZ
Do Pana Profesora ściągnęła mnie potrzeba konsultacji wyników badań i weryfikacji metody leczenia. Od wejścia do gabinetu czuje się, że Pan Profesor jest ciepłym, serdecznym i otwartym Człowiekiem. W sposób przystepny, rzeczowy i wyczerpujący

dr hab. n. med. Stanisław Woś

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

W roku 2005 pan profesor uratował mi życie podczas prawie 12-godzinnej operacji a ja miałem wtedy 80 lat,teraz już 90 dzięki Panu,panie Profesorze
Opinia dodana przez: Edmund

lekarz Mirosław Wilczyński

Malinowa 2
40-692 Katowice

Jeśli chora osoba na serce ma lezeć 4 tygodnie w łódzkim szpitalu CKD i czeka stale na konsultacje pana doktora, aż w końcu lekarz rezygnuje z dalszego leczenia, obiecuje a następnie zwodzi, że wykona operację, to dr Wilczyński jest godny polecenia! Niestety takiego lekarza to nawet wrogowi nie polecam.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Janusz Skarysz

40-635 Katowice

-co mogę powiedzieć, uratował mi życie, pękła mi aorta, miałem 37 lat, żona dwójka dzieci. Ponoć spędzili nade mną całą noc bo bardzo krwawiłem. Minęło 3 lata od operacji, czuję się bardzo dobrze, jedynym ograniczeniem są dla mnie leki obniżające krzepliwość. Ale można śmiało powiedzieć, że ten człowiek ofiarował mi drugie życie.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Wojciech Domaradzki

ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice

Wspaniały człowiek i specjalista. 83-letniej Mamie wstawił metodą TAVI zastawkę aortalną. Mama schorowana - nie było żadnych powikłań. Dziękujemy Bogu, że "postawił Pana Doktora na naszej drodze" i dziękujemy niezmiernie Panu dr Domaradzkiemu za fachowość, "ciepłe" podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Marek Cisowski

Ziołowa 43A/704
40-635 Katowice

Zaufanie do kompetencji było 5, a po konsultacji spadło do 1. Nigdy więcej!!! Może są osoby zadowolone, ale ja dawno nie czułam się tak źle u jakiegokolwiek specjalisty.

dr n. med. Roman Mrozek

dr n. med. Robert Sobczyński